Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3392


Laki_b20

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek jade ogladaĂŚ motor z tej stronki http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M107993 cena to 4400 i nie wiem czy warto jechac go ogladac (mam ok.150km) olej byl wumieniany 6tys km temu takze jest do wymiany. Mam jego duze wyrazne zdjecie na ktorym widac porysowane plastiki Dostalem dodatkowe zdjecie- widac, ze rura za tlumikiem az do "Âżeberek" jest mocno zardzewiala albo jakby wypalona czy to normalne??Ile kosztuje taka wymiana Jak wkleic zdjecie zebyscie mogli je zobaczyc??BARDZO LICZE NA WASZÂĄ POMOC!!!!NIe chce kupic bubla a cena jest atrakcyjnapost-1139-1131920618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tarcze hamulcowe, bo wyglÂądajÂą sÂłabo a to spory wydatek...Co do dÂżwiĂŞkĂłw silnkia, to ten model nie naleÂży do cichych tzn. troszkĂŞ grzechocze na wolnych. No i patrz na gaÂźniki, bo w tym modelu padajÂą membrany, ktĂłre w tym roczniku sÂą jeszcze razem z przpustnicami, a to jest droga sprawa. Czyli weÂź kogoÂś ze sobÂą, kto siĂŞ zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema okazji w motocyklach !!Jezeli cena jest znacznie nizsza niz srednia to cos musi byc niechalo.Co do tej plamki to niesadze ze ona jest z tego motora gdyz jest zablisko opony takze ...Co do porysowania plastikow to raczej normalna zecz gdyz motor niejest nowy
Timac to wcale nie jest okazja,a co do motocykla to to jeden z pierwszych roczników-wiele rzeczy by³o do poprawy i zrobili to w nastêpnych latach,tu s¹ jeszcze zawory na œrubach, jeœ³i siê nie mylê to o tym modelu mówi siê "grzechotnik" wiêc na cichy silnik nie licz,sprawdz zawieszenie,silnik-lubi sobie pociec,kurde przed wczorej czyta³em o tym modelu i zapomnia³em paru najwa¿niejszych rzeczy ale wiem ¿e ten rocznik najlepszy nie jest jak bede w cha³pie to poczytom i coœ napisze wiêcej.a napewno nie jeden raz le¿a³ i owiewki bed¹ porysowane-jak nie klejone,a co do rdzy-te motocykle s¹ w³aœnie tanie bo rdzewiej¹ jak gupie-nawet wydech od œrodka rdzewieje!-tego jestem pewny pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cerwona strzalka jest po kabinacjach .... przyjzyjcie sie klapce pod lampa , oraz popekany prawy plastik , pekniecie pojawilo sie po klejeniu i malowaniu chyba ze gosc niedawno wyrznol... gorna srubja , koo baku mocujaca plastiki,zamalowana jedna srubka w lotce tylniej inna nie i tak zima wiec jezdzic nie bedziesz , okazji nie ma ( chyba ze panienka cos ci proponuje ... ) mam nadzieje ze dokonasz slusznego wuboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=72507515oto przykÂład Âże to nie okazja-wsadzisz moÂże z 600zÂł a moto przynajmniej lepiej wyglÂąda niÂż ten czerwony,a jak masz ok 6tyÂś to nie bierz tego modelu,sÂą lepsze,pozdro
Koles zajebisty ma opis tego sprzeta .... " (LASKI SZALEJÂĄ!!!!!!NA JEGO WIDOK!!!) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx a co oczekujesz za 3500zÂł?? ktoÂś dobrze powiedziaÂł Âże moto po przygodzie wcale nie musi byĂŚ na zÂłom,a te szpetne plastiki okalajÂące silnik to ja sam bym wyrwaÂł jakby same nie pospadaÂły heheTimac co do lasek to miaÂł pewnie racje-dziadki w niego laskami rzucaja jak przejeÂźdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JUZ SWOJÂĄ BRYKĂ:)Kupilem GSX 600 F z 91 roku za 5800.jechalem wczoraj nim do chaty 180km bardzo fajnie sie jechalo.Moim zdanie moto w bardzo dobrym stanie(sporo nowych czĂŞÂści)Przy 100km/h puszczalem kier nic nie sciaga.Jak dojechalem do chatki to nie bylo zadnych wyciekow itp.Sprwadzalem tarcze rame klocki felgi prace silnika itp.Wklejam fotke.DZIEKI WSZYSTKIM ZA RADY!post-1139-1132157853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Leo ja sam czesto kupuje dla siebie po przygodzie (podstawa rama prosta , nie spawana , malowana peknnana itp.. dlaczego bo jest taniej dla nie liczy sie sprawny uklad jezdyb silnik zawiecha to co wplywa na jazde z wizualna czesc na drugim miejscu , no ale tak caliem tej wizualnej czesci nie odkladam do lamusa Pozatym kupujac moto ktory ma wiecej ja 3-5lat naprawde wiekszosc jest juz po unfalku... a tym bardziej wiekszosc jakich my posiadamy czyli ok 10 latki sprowadzane , a sprowadzane bo gosc slizgal sie takie zycie , wiec wole widziec co biore jak ludzic sie ze jest ok no ale katanka twoja ktora posiadasz jest ladna a co do trzepania kierownica przy 100 to dlugo mozna pisacxj 600S opony bridgeston trzepalo , opony kingsize nie trzepaloCbr 1000F oponki michelinka pilotki nie trzepalo , pirelli trzepie najlepiej sprawdzic przod , jadac ok 30-40 i z otwartej reki walic w glowke jak niezachwieje to powinno byc ok , mi raz zachwilo jak szukalem z kumplem bandita ... oj zachwialo zachwialo Grtuluje nabytku !!!!!!teraz zamiast pisac siedzi w garazu i sie unosi nabytkiem hehe jak kazdy z nas kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto za duzo sie nie napatrzylem:) bo glownie przebywam w Czestochowie a motocykle zawiozÂłem do rodziĂłw (moje rodzinne strony) do okolic Tarn. GĂłr. Wsumie znalazlem jak narazie jednÂą wade w motorku rozrousznik zapala bez wcisniĂŞtego sprzĂŞgÂła a z tego co sie orientuje to nie powinno tak byc. A wiec od razu pytanie:) czy to duza usterka, ile kosztuje naprawa takiej usterki i czy sÂą tego jakies konsekwencje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie znalazlem jak narazie jednÂą wade w motorku rozrousznik zapala bez wcisniĂŞtego sprzĂŞgÂła a z tego co sie orientuje to nie powinno tak byc. A wiec od razu pytanie:) czy to duza usterka, ile kosztuje naprawa takiej usterki i czy sÂą tego jakies konsekwencje??
Nie wszystkie moto muszÂą mieĂŚ wciÂśniĂŞte sprzĂŞgÂło Âżeby zapaliĂŚ, wiĂŞc to nie jest usterka, ten typ tak ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.