Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KupiĂŞ miejsce w garażu :)


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciê¿ko bedzie , ja mieszkam na Koszutce a moto mam na Brynowie, z gara¿u w Bogucicach ( Miroszewskiego ) chcieli ukrasc mi moto i w³amali sie konkretnie po nie ale na szczeœcie nie by³o go w gara¿u, nic innego nie zgine³o ale teraz nie trzymam tam nawet auta. Na Koszutce tez bym wynaj¹³ miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrcze wÂłamali siĂŞ?? a gdzie trzymaÂłeÂś??  [ Dodano: 2005-03-15, 22:12 ]przyznam Âże siĂŞ wystraszyÂłem...  :ph34r:  :!:  :crazy:
przez ta nasza wieloletnia kariere bogucicka jeszcze sie nie przyzwyczailes, ze tam trzeba ostroznie i z coltem pod pacha? ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslelem, bo zdjecie jakie masz zrobione wlasnie na tym parkingu z tylu bloku. A dlaczego nie maz garazu wlesnie w tym bloku? Przeciez jest tam kilka specjelnie zrobionych dla domownikow....?Ja mieszkam dokladnie w lini prostej twojego bloku - rzut beretem (wiedze go ze swojego okna ) - 4 pietrowy blok na przeciwko "skarbnika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale te gara¿e kosztowa³u kosmiczn¹ kasê - 20 tys bodaj¿ea ¿eby wynaj¹Ì to 2000 kaucji i 160 miesiêcznie a pozatym ju¿ nie ma wolnych Nie mia³eœ nigdy problemów z gara¿em? nie próbowali siê w³amaÌ? [ Dodano: 2005-03-19, 14:57 ]to mo¿e spotkamy siê i pogadamy kiedyœ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh! na szombierkach mĂłj ojciec ma garaÂż! wstawiÂłem tam po zakupie moto i wszystko byÂło ok! kilka dni temu szykkowaÂłem sobie padakĂŞ do sezonu i pokazaÂłem siĂŞ w okolicy tych zasranych garazy! nastĂŞpnego dnia sÂąsiad powiedziaÂł mi Âże juz obserwowaÂło 2 gnojĂłw zabezpieczenia! wiĂŞc szybka akcja! moto do innego garaÂżu a i ojciec teraz auto pod domem trzyma! na caÂłe szczĂŞscie udaÂło mi siĂŞ wynajÂąc dosÂłownie za grosze czyli za czynsz i to jakieÂś 100m. od domu!!!!SWEET LORD!! PRAY JESUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

no i niestety nieznalazÂł siĂŞ ciepÂły kÂąt moto stoi w murowanym garazu(jedyna zaleta) ale bez ogrzewania..na poczatku miaÂłbyĂŚ nieÂźle miaÂłem miec dostĂŞp kiedy chce...teraz wÂłaÂściciel zmieniÂł zdanie... mam mu mĂłwiĂŚdzieĂą przed to przyjdzie i mi otworzy...ciekawe czy poczeka ze 2h aÂż skoĂączĂŞ no powiedzmy jeszce jedna zaleta - ma prÂądale ten brak dostĂŞpu mnie zdoÂłowaÂł no ale nie mam wyboru on ma asy w rĂŞce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto stoi w murowanym garazu(jedyna zaleta) ale bez ogrzewania..na poczatku miaÂłbyĂŚ nieÂźle miaÂłem miec dostĂŞp kiedy chce...teraz wÂłaÂściciel zmieniÂł zdanie... mam mu mĂłwiĂŚdzieĂą przed to przyjdzie i mi otworzy...
Przemek czy to chodzi o mnie ?Przeciez masz klucze i mozesz tam isc kiedy zechcesz, a ogrzewanie, wybacz, po prostu nie ma i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin broĂą boÂże to nie o tobie - to o poprzedniej mojej mecie tej z ktĂłrej wyleciaÂłem...a wogĂłle nie miaÂłem czasu napisaĂŚ:dzieki naszemu forumowemu koledze chamsinowi - mam dzie mieszkaĂŚ odstapiÂł mi swĂłj garaÂż - mi siem tam podoba - prÂąd jest...ciepÂło bĂŞdzie jak se na kaloryferze usiÂąde no i oczywiÂści - mogĂŞ robiĂŚ przy moto kiedy chcĂŞ jak chcĂŞ i z kim hccĂŞ - WIELKIE DZIĂKI!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.