Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3406


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Mam dla Was super zabawĂŞ na dÂługie zimowe wieczory http://avathar.pl/referral.php?r=WOLFZalogujcie siĂŞ i rozpocznijcie przygodĂŞ Waszego Âżycia AVATHAR LEGENDA ZIELONEGO SMOKAJam jest Melchaor, z dawien dawna witany wÂładca krainy, ktĂłrÂą Meahtenem zowiÂąMoje dni koĂąca dobiegaja, wiĂŞc ten kawaÂłek papieru kazaÂłem mym sÂługom zapisaĂŚhistoriÂą Âżycia mego.MĂłj ojciec rodu Piekielnego Pomrowu, gdy do boju z Armia Pó³nocy ruszaÂł, nakazÂła swym podwÂładnym, na tron pierworodnego obsadziĂŚ,jeÂżeli nie dane mu do rodzinnych krain powrĂłciĂŚ bĂŞdzie.I tak w wieku lat dwunastu prawowitym wÂładcÂąMeahtenu zostaÂł Dark Archon Avatar, brat mĂłj starszy, ktĂłry ojca dziedzictwem koronowany zostaÂł. MiaÂłem ja wtedy lat dziesiĂŞĂŚ, wielka jednak w mym sercu paÂłaÂła Âżadza tronu przejĂŞcia.Nie odosobniony ja w mych staraniach byÂłem, by brata mego z tronu obaliĂŚ.Na rĂŞkĂŞ i urzĂŞdnikom, ktĂłrzy pod dowĂłdztwem dziecka pracowaĂŚ musieli byÂło, by do wÂładzy w kraju siĂŞ dostaĂŚ i rzÂądy wedÂług wÂłasnego uznania prowadziĂŚ.Nie dÂługo byÂło nam dane sojuszu czekaĂŚ. Gdym lat 16 dorĂłsÂł, mag nasz nadworny,ktĂłry wprowadzony byÂł w nasz spisek, magiczna miksturĂŞ wiecznego snu przy¿¹dziÂł, ktĂłra Ăłwczesny krĂłl wypiwszy zapadÂł w sen wieczny.Potem z chamami kilkoma, ktĂłrzy za kilka zÂłotych monet wÂłasna matke zabiĂŚ w stanie byli, i z najwyÂższymi w Meahtenie,wywieÂźliÂśmy go w g³êbokie odmĂŞty lasu, gdzie spocz¹Ì miaÂł juÂż na wieki. Ludzie dowiedziawszy siĂŞ, Âże krĂłl ich Archon I na nieznana chorobĂŞ zgin¹³,bez pytaĂą zbednych nowego monarche,Melchaora Pierwszego na tron przyjĂŞli.Wtenczas, brata mego, ktĂłrego wiecznie ÂśniÂącego g³êboko w dziczy lasu pomiĂŞdzyniedÂźwiedziami i guÂźcami ukryto, odnalazÂła przechadzajÂąca siĂŞ lasem Boginka Mew,ktĂłra sÂłynÂąc ze swej niezwykÂłej magii znajomoÂści odkryÂła,Âże krĂłla Archona ratowaĂŚ trzeba lub niechybana ÂśmierĂŚ w odmĂŞtachmiĂŞdzyÂświecia go czeka. W legendarnym boskim krĂłlestwie rozkoszyprzez siedem dni i siedem nocy do Âżycia staraÂła siĂŞ go przywrĂłciĂŚ.Dni te w historii Avatharu mĂŞdrcy nazwali Poczatkiem Ery Pierwszej.Niepomny jednak jej nawoÂływaĂą, pozostawaÂł prawowity wÂładcaMeathenu w Krainie Cienia. Ăsmego dnia jednakz rana, Boska MocÂą natchniona,ostatnia prĂłbĂŞ ratowania go podjĂŞÂła. ProszÂąc o pomoc, samego Iluvatara,niesmiertelnoÂściÂą go obdarzyÂła, co daÂło mu moc, by do Âżywych wrĂłciĂŚ.Zbudziwszy siĂŞ, Archon na ziemie powrĂłciĂŚ zapragn¹³.NIe chciaÂł jednak do ojczystej ziemi powracaĂŚ.PostanowiÂł on wraz z Mew nowe krĂłlestwo utworzyĂŚ, by bratu swemu,ktĂłrego miÂłowaÂł, mimo cierpienia, ktĂłrego doznaÂł, w drogĂŞ nie wchodziĂŚ.Od nazwiska rodowego jego "Avathar" nazwĂŞ kraju, ktĂłrym rzÂądziĂŚ mu przyszÂło, "Avathar" wybraÂł,co znaczyÂło z meahtiaĂąskiego we wspĂłlnej mowie "Dar Boginki".Tak wiĂŞc przez lata w spokoju, zwady nie szukajÂąc,razem na jednym kontynencie istniaÂły Meahten i Avathar.Jednak czas mĂłj juÂż nadszedÂł.MĂłj brat nadal mÂłodoÂściÂą i piĂŞknem siĂŞ cieszy,ja zaÂś ostatnie tchnienia ze zmĂŞczonego Âżyciem ciaÂła wydajĂŞ.BÂłagam Cie bracie byÂś wybaczyÂł mi zÂło, ktĂłrem Ci uczyniÂł.Nie jest mi dane czasu odwrĂłciĂŚ i wszelkie wyrzÂądzone Ci szkody naprawiĂŚ.NoszĂŞ w sobie jednak nadzieje, Âże w zapomnienie pĂłjdzie mi haĂąba,ktĂłra okryÂłem rĂłd Piekielnego Pomrowu.Niech ostatnim rozkazem ktĂłry wydam przed przejÂściem do cienia bĂŞdzie,by kaÂżdy kto zyw do avatharu ruszaÂł i zÂło panoszÂące siĂŞ w tej krainie wytĂŞpiÂł.Niech do ostatniej kropli krwi walczÂą, by dobre imiĂŞ Meathenu ku czci i Avatharu odzyskaĂŚ.Niech Meathen stanie naprzeciw wrogom Avatharu tak, jak nasz ojciec stan¹³ przeciw niezliczonej Armii Pó³nocy.Podpisano MELCHAORRODU PIEKIELNEGO POMROWUKRĂL MEATHENU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.