Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3398


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

ehh... ja to widze tz czytam pierwszy raz i powiem ze jak dla mnie to nic smiesznego tylko czysta gÂłupota..ehh to zenujÂące ... Wiekszosc tektow..ehh naprawde bez komentarza zostawiam..czysta gÂłupota..... Istne debile Ci co sie tam wypowiadali hehe jakby ktos do mnei kiedys wywalil z ktorymkolwiek z glupich tekscikow takim np. Podchodzisz do dziewczyny (wieczorem) pytasz "KtĂłra godzina" - ona mĂłwi np 21:04 a ty "to juz czas do ÂłuÂżka chodz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Daj mi swoje zdjêcie, bo chce zjeœÌ bu³kê z pasztetem" i muszê monitor czyœciÌ !!Widzisz w klubie dwie panny, jedna kiepawa, druga niczego sobie...podejdŸ do tej brzydkiej i zapytaj siê czy lubi taùczyÌ. Jak powie ¿e tak, to powiedz ¿eby posz³a se potaùczyÌ, a ty pogadasz sobie z jej kole¿ank¹ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieÂś taĂączy wieÂś spiewa- ci co takimi haseÂłkami podrywajÂą dupy to sÂą wieÂśniaki, pierdolone farmery Jeszcze nie znalazÂł sie odwaÂżny, ktĂłry by mnie ktĂłryms z tego typu haseÂłek prĂłbowaÂł poderwac. Sory chÂłopaki, ale nie tĂŞdy droga. Prostakom juz sie nie chce postarac i zrobic to w kulturalny sposĂłb. Na mnie by to nie zadziaÂłaÂło.Pozdrowionka dla pojeb... farmerĂłw i udanych ÂłowĂłw, hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hej niunia wsiadajmy na motor rozkoszy i pojedÂźmy na 5 biegu namiĂŞtnoÂści

ja mam do zaoferowania 6 biegow     
to mi sie podoba, no i laseczka leci na ten 6 bieg A nie hej maÂła chcesz poczuĂŚ sie jak w niebie? zrobisz mi laske a ja wyliÂże ci do sucha lub slyszaÂłam do biaÂłej koÂści hahaha czysta perwersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba traktujecie te teksty zbyt powaÂżnie. Mnie one rozwaliÂły ze Âśmiechu I jest to dowĂłd na to, Âże internet jst nieobliczalny 
no i taki jeden z drugi sobie to czytajÂą i myslÂą Âże to dziaÂła chyba na woÂła ZresztÂą mnie to wali, niech mnie ktĂłrys jakims takim tekstem poderwie, hehe Âżycze mu powodzenia i dÂługoletniej rehabilitacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ktĂłrys jakims takim tekstem poderwie, hehe    Âżycze mu  powodzenia i dÂługoletniej rehabilitacji 
Bardzo chciaÂłbym to zobaczyĂŚ To moÂże pokaÂżesz siĂŞ na jakiejÂś imprezie w Katowitz a ja namĂłwie jakiegoÂś nieÂświadomego barana na taki podryw ? NajwyÂżej bĂŞdĂŞ uczestniczyÂł w kosztach leczenia pacjenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciaÂłbym to zobaczyĂŚ  To moÂże pokaÂżesz siĂŞ na jakiejÂś imprezie w Katowitz a ja namĂłwie jakiegoÂś nieÂświadomego barana na taki podryw ? NajwyÂżej bĂŞdĂŞ uczestniczyÂł w kosztach leczenia pacjenta 
hehe powiedz poderwales juz jakÂąs laske na jakis tego typu tekst?? i nie dala po pysku?? hmmmm..... jesli tak to ja nie naleÂże do tego grona kobiet. Na mnie to nie zadziala i w moim gescie bedzie odwdzieczyc sie tak by zapamietaÂł mnie do konca zycia. Sory mi sie to nie podoba. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe powiedz poderwales juz jakÂąs laske na jakis tego typu tekst?? i
hmmm, no có¿, Ÿle mnie zrozumia³aœ. Ja nie korzystam z takich porad jak te w linku. Uwa¿am je za ¿enuj¹co niskich lotów. A chcia³bym zobaczyÌ jak reaguj¹ kobiety na taki, hmm, podryw. To nic osobistego, wiêc bez obrazy.EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no có¿, Ÿle mnie zrozumia³aœ. Ja nie korzystam z takich porad jak te w linku. Uwa¿am je za ¿enuj¹co niskich lotów. A chcia³bym zobaczyÌ jak reaguj¹ kobiety na taki, hmm, podryw. To nic osobistego, wiêc bez obrazy.EOT
nie no rozumie Cie, nie wiem moze faktycznie trzeba to sprawdzic jak laski reaguja na takie sÂłowa?? ale plis nie na mnie bo sie wkurze, heheh spoko, Âże nie uzywasz takich tekstĂłw- uszanowanko i Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.