Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Supermoto


Hery

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaostatnio zaczolem sie interesowac tematem supermoto, tzn odkad kuzyn sprawil sobie dr-z sprzedajac vfr750 mowi ze do wyglupow jest the best supermototez teraz tak mysleale nie mam zadnego pojecia w tym temacieco najlepiej brac napoczatek na co patrzec jakie ceny mniej wiecej chodzi mi o ogolne informacjei co myslicie o takim czy dobra cena tego sprzetahttp://allegro.pl/show_item.php?item=69811909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli umiesz angielski to polecam zajebiste fora http://www.supermotojunkie.com/index.php?http://www.monomaniacs.nl/smf.htmPierwsze wedlug mnie jest najlepsze jakie dotychczas znalazlem. Znajdziesz wszystko co potrzebujesz. Ja zamierzam kupic Honde XR 400 i przerobic (jak bedzie kasa) na supermoto. PS. zarejestruj sie na tym pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA - znam ludzi, ktĂłrzy siĂŞ tam udzielajÂą i trochĂŞ juÂż siedzĂŞ w temacie.Chodzi o to, Âże ideaÂł supermoto, ktĂłry wystĂŞpuje na tym forum, to "biliant sumermoto", co znaczy nic innego, jak to, Âże np. kaÂżdy element motocykla (chodzi mi o tuning), musi byĂŚ pod kolor, doskonale zgrany z ideÂą motocykla. What means - Âże czĂŞsto ponad technikĂŞ chodzi o pimpowskie dostrojenie sprzĂŞtu do zachodniego ideaÂłu. Co Wy tacy obraÂżalscy, sezon siĂŞ koĂączy i wszyscy sfrustrowani?ProszĂŞ o powaÂżne podejÂście i nie bucowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA - znam ludzi, ktĂłrzy siĂŞ tam udzielajÂą i trochĂŞ juÂż siedzĂŞ w temacie.Chodzi o to, Âże ideaÂł supermoto, ktĂłry wystĂŞpuje na tym forum, to "biliant sumermoto", co znaczy nic innego, jak to, Âże np. kaÂżdy element motocykla (chodzi mi o tuning), musi byĂŚ pod kolor, doskonale zgrany z ideÂą motocykla.  What means - Âże czĂŞsto ponad technikĂŞ chodzi o pimpowskie dostrojenie sprzĂŞtu do zachodniego ideaÂłu.  Co Wy tacy obraÂżalscy, sezon siĂŞ koĂączy i wszyscy sfrustrowani?ProszĂŞ o powaÂżne podejÂście i nie bucowanie  :doh:
Gepardek obrazac to ja sie nie obrazam, ale ze az burzuje :| no nic ale co jak co supermotojunkie jest zajebista strona chocby nie wiem co mowili;) PS. Fajna XRka sie zastanawiam miedzy 400 a 650 (650 widzialem w filmie Dust To Glory i poprostu rewelacja), ale i tak zalezy od funduszy, zostaje tylko pomarzyc;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.