Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

rf 900/zx9r/zzr1100


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

PoszukujĂŞ wszelkich informacji na temat Suzuki RF 900, Kawasaki ZX9R, Kawaski ZZR1100 JeÂśli ktokolwiek posiada skany z czasopism motocyklowych, ewentualnie linki do stron traktujÂących o tych motocyklach (mogÂą byĂŚ obcojĂŞzyczne ) to byÂłbym wdziĂŞczny JeÂśli ktokolwiek jest/byÂł posiadaczem jednego z nich to rĂłwnieÂż proszĂŞ o info Z gĂłry dziĂŞki PS.JeÂśli ktoÂś posiada info dot. zx6r to rĂłwnieÂż proszĂŞ :wink: PPS.Kurde, chyba naduÂżyÂłem sÂłowa "jeÂśli" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zygzaka dostep masz i to w dodatku jest na sprzedaz
Tylko cena troszkĂŞ za wysoka
Zawsze podobaÂł mi sie RF 900  Moim zdaniem design tej maszyny jest ponadczasowy
Zgadzam siĂŞ Na jednej ze stron znalazÂłem takie okreÂślenie RF-ki : "JapoĂąska inÂżynieria, wÂłoska stylistyka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze poszukaj
ÂŻeby mi siĂŞ jeszcze chciaÂło szukaĂŚ [ Dodano: 2005-11-08, 11:31 ]No i chciaÂło mi siĂŞ szukaĂŚ gdyby ktoÂś coÂś potrzebowaÂł w tym temaciehttp://forum.motocykle.slask.pl/tematy10/c...r1100-vt610.htmHehehe, o tych wybuchajÂących silnikach to kaÂżdy mechanik gada [ Dodano: 2005-11-08, 11:37 ]i znĂłw coÂś znalazÂłem http://forum.motocykle.slask.pl/tematy10/k...-1996-vt600.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher,  zas sie bedziesz zalil i oglaszal wszystkim ze odchodzisz z forum bo tak dalej byc niemoze prosze cie ...
RetrospektujÂąc prawo retro, doszedÂłem do konkluzji,Âże aforyzmy na temat Twojej aparycji sa wprost afomeryczne, co nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z TobÂą Juz nie bĂŞde spamowaÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZR 600 nie byl mi polecany gdy chcialem kupic... Natomiast o ZZR 1100 slyszalem wiekszosc pochlebnych wypowiedzi. Fajne jest to ze jest duzy, stabilny i w dodatku jezdzi baaaaaaaaardzo szybko ...... do turystyki idealny:) Widzialem ze do Booster'a ktos przywiozl z Niemiec 2 takie same ZZR 1100 - tylko nie wiem jaka cena. Jeden jest w idealnym stanie, drugi w troche gorszym :wink: A co do polecania i nie polecania Kawasaki to mnie osobiscie rekomendowano zakupy tych motocykli od rocznika 1998 w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze CBR Âśrednio mi siĂŞ podoba:) ... Âładna jest tylko f4, ale za droga jak dla mnie... ZresztÂą jest to bardzo popularny motocykl a ja chciaÂłbym mieĂŚ coÂś oryginalnego
To zrob tunning XJocie A z tych 3 motorkow to moim zdaniem najlepsza 9' A duala i fzre1000 nie bierzesz pod uwage :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.