Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Renia Beger w Parlamencie Europejskim :)


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

TroszkĂŞ dÂługie ale warto!!!----------------------------PrzemĂłwienie Reni!- Tall room!(Wysoka Izbo!)Welcome in the name of all penises of Selfdefence.(Witam w imieniu wszystkich czÂłonkĂłw Samoobrony.)Now it's railway for me.(Teraz kolej na mnie.)It's not fugitive of circumstances.(To nie jest zbieg okolicznoÂści.)Look in my little-eye-bitches and concentrate a shit.(SpĂłjrzcie w moje kurwiki i skupcie siĂŞ.)I was a behind eyes student of Garden School Band!(ByÂłam studentkÂą zaocznÂą ZespoÂłu SzkĂłl Ogrodniczych!)Don't make stages and stop to tear yourselves.(Nie rĂłbcie scen i przestacie siĂŞ drzeĂŚ.)Selfdefence is a big party and ice is poor in Poland.(Samoobrona jest du¿¹ partiÂą, a lud jest biedny w Polsce.)The profits are flying into the hole.(Zyski lecÂą w dó³.)It's a huge grandfatherhood!(To jest ogromne dziadostwo!)Poland is a village killed by desks.(Polska jest wioska zabita dechami.)All politicians let the peacock out and take legs behind belt.(Wszyscy politycy puszczaj pawia i biorÂą nogi za pas.)Do you divide my sentence?(Czy podzielacie moje zdanie?)But we are equal peasants and we will go out on people!(Ale my jestemy rĂłwne chÂłopy i wyjdziemy na ludzi!)I will animal to you.(ZwierzĂŞ wam siĂŞ.)I will elephants behind them my on-ancestry.(OsloniĂŞ przed nimi mĂłj narĂłd.)I will stop their long-writers and feathers starting you-selling Polish earth.(Zatrzymam ich dÂługopisy i piĂłra zaczynajÂące wyprzedawaĂŚ polskÂą ziemiĂŞ.)Our the-vodkas will show them where the pepper is growing!(Nasze dewotki poka¿¹ im gdzie pieprz roÂśnie!)They will overheat the wall with head, they will have a brain tire fire and the will sing slim!(Oni przygrzejÂą gÂłowÂą w mur, bĂŞdÂą mieli zapalenie opon mĂłzgowych i bĂŞdÂą cienko ÂśpiewaĂŚ!)Because we need Huge Orchestra Of Christmas Help and old good tenses again!(PoniewaÂż my znĂłw potrzebujemy Wielkiej Orkiestry ÂŚwiÂątecznej Pomocy i starych dobrych czasĂłw!)But don't boat yourselves I will make my afterbills with them without your helpful hand!(Ale nie ÂłudÂźcie siĂŞ Âże zrobiĂŞ z nimi swoje porachunki bez waszej pomocnej dÂłoni.)You must step on my hand!(Musicie pĂłjœÌ mi na rĂŞkĂŞ!)We must stop to divorcee the facts and break down the first ice-creams!(Musimy przestaĂŚ rozwodziĂŚ siĂŞ nad faktami i przeÂłamaĂŚ pierwsze lody!)Without corpse!(Bez zwoki!)I will take coffee on table and say without small garden: you must give us middles for our highway from Beeftown to Hell!(WyÂło¿ê kawĂŞ na ÂławĂŞ i powiem bez ogrĂłdek: musicie daĂŚ nam Âśodki na naszÂą autostradĂŞ z WoÂłomina do Helu!)It's not after birds!(Jeszcze nie jest po ptokach!)But you must in our little businesses of movement!(Ale musicie kupowaĂŚ w naszych kioskach ruchu!)Buy our oh-small mountains, our white without and our boo-cancers.(Kupujcie nasze ogĂłrki, nasz biaÂły bez i nasze buraki.)I tower you will after-can us...(WierzĂŞ, Âże nam pomoÂżecie.)Thank you from the mountain.(DziĂŞkujĂŞ z gĂłry.)Don't plane a crazy telling me you donââŹâ˘t have money!(Nie strugajcie wariatĂłw mĂłwiÂąc mi, Âże nie macie pieniĂŞdzy!)Stop to turn my head because shit is walking around me!(PrzestaĂącie zawracaĂŚ mi gÂłowĂŞ bo gĂł*** mnie to obchodzi!)You want to make the profit on time!(Chcecie zyskaĂŚ na czasie!)You should cut yourselves a nap in The Dug-Up or on Maybe Black and cut percentage feet.(PowinniÂście uci¹Ì sobie drzemkĂŞ w Zakopanem albo na Morzu Czarnym i obniÂżyĂŚ stopy procentowe.)We need heritage of prices.(Potrzebujemy obniÂżki cen.)But I think it's a pity of the west trying to make you divide our lottery coupon.(Ale myÂślĂŞ Âże szkoda zachodu na prĂłbowanie abyÂście podzielili nasz los.)You want to see coin paintings or listen to the serious music concert, but you piss on Selfdefence.(Chcecie oglÂądaĂŚ obrazy Moneta albo sÂłuchaĂŚ koncertu muzyki powaÂżnej, ale olewacie SamoobronĂŞ.)It's just a big eggs and shit of laugh!(To sÂą wielkie jaja i kupa Âśmiechu!)But my on-ancestry is very expensive to me.(Ale mĂłj narĂłd jest mi bardzo drogi.)I will ou-help them without your grace!(Uratuje ich bez waszej laski!)I will show them how to press the gay of gas and beside-hurry up!(Poka¿ê im jak nacisn¹Ì pedaÂł gazu i przyspieszyĂŚ!)Room with you!(PokĂłj z wami!)Balcerowicz must go on!(Balcerowicz musi odejœÌ!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.