Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oczyszczalnia


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to nei fajnie... cholera no nic szkoda.... ja chyab podjade dzis z moja siostra i chce jeszcze funfele na odkurzaczu wyciagnÂąc [ Dodano: 2005-10-22, 16:28 ]eh byÂło dzis calkiem sympatycznie tylko kurna nastepnym razem zamiast stac to jezdzic macie i koniec mam nadzieje ze szybciutko bedzie ten nastepny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barlotmiej, to jest pierwszy zjazd w lewo za Makiem jadÂąc z Katowic w strone Bielska, a potem bocznÂą drogÂą jakieÂś 400 metrĂłw i juÂż jesteÂś, ale jak chcesz jechaĂŚ to najlepiej umĂłwiĂŚ siĂŞ gdzieÂś po drodze. A jeÂżeli chodzi o dni i godziny spotkaĂą to wszystko wychodzi na ostatniÂą chwile, wiĂŞc musisz zaglÂądaĂŚ do tego tematu to bĂŞdziesz na bierzÂąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartÂłomiej jak chcesz pojezdzic tomozesz nawet ze mna sie umowic pod grancikiem i sobie tam dojedziemy Ty bedziesz jezdzil a ja patrzala... tylko u mnie wypada teraz caly tydzien praca praca i jeszcze raz praca i szkola do tego ale sledzac ten temat na bank sie z chlopakami spikniesz pozdrawiam:D i spac ciagne bo rano znowu praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nikt mi nie powiedzial... kurde lece podprysznic i wbijam na oczyszczalnie [ Dodano: 2005-10-23, 16:48 ]kurde i sie spoznilam... normalnie jak przyjechalam to juz prawie nikogo nei bylo tylko chlopaki z pszczyny ale jak macie fotki to wrzucajcie chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostalem z Davka i troche zesmy pojezdzili.Na koncu zosalem sam i byla meta bo se zganialem a tu patrze z gory jade gliny.Ja tyl na lewo i powoli kieruje sie na dol a oni pewni siebie powoli jada w moim kierunku. Jakies 300m odemnie sie troszke rozczarowali bo pocislem w ta drozke i przez mostek i tyle co mnie widzieli. Ale mialem ubaw 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gadged daÂł ciaÂła przyznaje sie bez bicia ale nie moglem tego przeskoczyc Timac, no to niezle tylko jescze kilka razy tak smigniemy i sie pokapuja, no i jednak nie jest tak wesolo beda przyjezdzac palanty jedne ehhhaha no i zapodaje kilka fotek z poprzedniego razu [ Dodano: 2005-10-23, 19:28 ]no i jeszce troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.