Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oczyszczalnia


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

z ty³u wygl¹da c¹³kiem ³adnie kole¿anka Gixera :wink: a co do umiejêtnoœci to zagra³eœ na ambicjach kole¿ankom z forum(niektórym kolegom chyba te¿),ale co¿ poprzeczke trzeba sobie podnosiÌ :wink: chêtnie bym pozna³ tak¹ kobitê [ Dodano: 2005-10-16, 14:16 ]a zgadzam siê z Ostkiem,akurat palenie gumy trudne nie jest specjalnie trudne-myœlê ¿e mi sz³o by du¿o lepiej gdyby nie to ¿e mom 18z ty³u i nie staÌ mnie na oponki i przez to mam nie du¿o praktyki w tym,ale kole¿anka Podbeskidzia wzbudzi³a u mnie du¿y szacuken!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale musicie sie 4umowiczki sprezac z nauka trikow bo macie duza konkurencje na Podbeskidziu,zobaczcie jak pali gume Monika
Nie bĂłj Âżaby GabryÂś, jak bĂŞdĂŞ w Moniki wieku to oprĂłcz palenia gumy, bĂŞdĂŞ miaÂła opanowanÂą stĂłjke na gÂłowie i jazde na kole z nogami na kierownicy A Ty mnie bedziesz tego uczyÂł duÂżo lat masz wiĂŞc dasz rade pĂłki co ucze sie palenia i jazdy na jednym, rezultaty marne, ale to przez brak odpowiedniego trenera, do wszystkiego sama musze dochodziĂŚ :hmmm...:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pĂłki co ucze sie palenia i jazdy na jednym, rezultaty marne, ale to przez brak odpowiedniego trenera, do wszystkiego sama musze dochodziĂŚ
tak osobiÂście to mi siĂŞ Maisha wydaje Âże moÂże lepiej najpierw zrobiĂŚ pare tysiĂŞcy kilometrĂłw a potem uczyĂŚ siĂŞ szalenia,i najlepiej na swojej maszynie,bo to trochĂŞ tak jakby siĂŞ uczyĂŚ biegaĂŚ nie umiÂąc chodziĂŚ.pozdrawiamaha zgadzam siĂŞ Âże my som bardzo mÂłodzi i momy czas Âżeby siĂŞ nauczyĂŚ tak jeÂździĂŚ jak starsi koledzy i koleÂżanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty mnie bedziesz tego uczyÂł
Moze
duÂżo lat masz
No co Ty,ja mlodziutki jestem
tak osobiÂście to mi siĂŞ Maisha wydaje Âże moÂże lepiej najpierw zrobiĂŚ pare tysiĂŞcy kilometrĂłw a potem uczyĂŚ siĂŞ szalenia,i najlepiej na swojej maszynie,bo to trochĂŞ tak jakby siĂŞ uczyĂŚ biegaĂŚ nie umiÂąc chodziĂŚ
Tu sie musze z Toba zgodzic :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak osobiÂście to mi siĂŞ Maisha wydaje Âże moÂże lepiej najpierw zrobiĂŚ pare tysiĂŞcy kilometrĂłw a potem uczyĂŚ siĂŞ szalenia
A ja osobiÂście uwaÂżam, Âże szaleĂąstwem jest niedostosowywanie prĂŞdkoÂści do warunkĂłw na dordze np. ciĂŞcie w korku miedzy samochodami 100km/h, a nie palenie gumy :hmm: tym bardziej ze jak napisaÂłam, mam jeszcze wiele lat na nauke, wiec spokojnie zdarze nabic te tysiace kilometrow...
i najlepiej na swojej maszynie,bo to trochĂŞ tak jakby siĂŞ uczyĂŚ biegaĂŚ nie umiÂąc chodziĂŚ.pozdrawiam
Nie rozumiem kompletnie tego stwierdzenia, przeciez po to zaplacilam za kurs zeby sie czegos nauczyc, nie tylko uzywania migaczy i zakrecania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.