Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oczyszczalnia


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dzia³o siê dzia³o Dziœ siê zorientowa³em, ¿e tym cio³kom da³êm dwa dowody rejestracyjne do skontrolowania Jeden z moto, drugi z autka Ciekawe czy czy siê po³apali który jest który :mrgreen: ...Kiedy znów jedziemy Jak coœ to dajcie znaÌ na telefonik, bo nie mam neta i nie wiem kirdy znów bêdê mia³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

suzi napisaÂł/a:ale moze znowu pobziumamy autkiem tak jak wczoraj tyklo moze wkoncu zdazymy na czas  nio prawie bysmy zdazyly.........;p;p nio nastepnym razem odrazu dam madzi auto to przycisnie na gaz bo ja p wypadkach musze sie pozbierac do kupy;)  moze nastrpnym razem  
AGA nie ma cio zd¹¿ymy jeszcze, 8) spoko oko a przynajmniej Ty nam zawaÂłu serca nie dostaÂłaÂś na tych torach kolejowych :Pheh suzi dokladnie   ale nic kobitki trza sie zgrac i pokazac chlopakom, ze my tez jestesmypopieram trzeba im troche poprzeszkadzaĂŚ znowu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiÂście, Âże od moto... a Ty Timac o jakiej myslales... tu masz dowĂłd, Âżeby nie byÂło  
Kurde Majka.. strach sie bac czego Cie tam na kursie ucza
no utworzyÂł tylko ze kuchnia felek troche siĂŞ obija ostatnio  ale damy rade
No wlasnie dzialac i zagrzewac... bo ostatnio cos cienko z ta Wasza dzialalnosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Majka.. strach sie bac czego Cie tam na kursie ucza  :D  
No nastepnym razem beda mnie na kolo stawiac uczyc, poki co przez przypadek przy ruszaniu mi sie zdarzylo na skrzyzowaniu co do palenia gumy, nie bojta sie juz wiem jak to powinno byc, takze trzeba teorie zamienic tylko w praktyke i kolejny film nie bedzie tak tragiczny jak obecny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,spalic gume w miejscu ¿adna sztuka ,na stoj¹co tak ¿eby motor siê posuwa³ to ju¿ trzeba mieÌ minimum umiejêtnoœci ,krêcenie b¹czków na stoj¹co ju¿ wymaga troche wprawy bo przebieranie nó¿kami podczas palenia gumy wygl¹da troche ¿a³oœnie :wink: p.s. mój brat maj¹c 7 lat pali³ gume GS-em,ja tylko trzyma³em motor 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.