Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

siłownia


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

witam was mam do was pytanie bo od kilku tygodni cwicze na miesinie barkow i rÂąk i chciaÂłbym chodziĂŚ na siÂłownie Âżeby mieĂŚ wiecej moÂżliwoÂści do ĂŚwiczenia!jakÂą byÂś polecali w okolicahc katowic-mikoÂłowa i Âżeby nie byla teÂż droga.Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Eee... Ludzie przepÂłacacie :wink:  Mam kumpla troche starszego odemnie ktĂłry ma profesionalnÂą siÂłownie i po znajomoÂści daje mi ĂŚwiczyĂŚ za 5 zÂł za miesiÂąc!!!  :D  :)
Szkoda, Âże efektĂłw nie widaĂŚ :mrgreen:
zaraz jebne na zole... polecam olimp w zabrzu
Ta a jaki tam jest koszt za miesiÂąc??? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewazne gdzie ale wazne jest jak.a tak w ogole uwazam ze pakowanie na siÂłowni to troszke maÂło przydatne. zapisz sie na jaki kolwiek sport lub sztuke walki(do wyboru do koloru,znasz chyba swoje predyspozycje)tam,mas zogolno rozwojowke wiec kazdy miesien pracuje a i wytrzymalosc silowa(motoryczna)sie ksztaÂłtuje a nie wydaje mi sie abys motoryke nabyl na siÂłowni 8) nie powiem,ja mowie to na podstawie treningĂłw u wyczynowcĂłw,bo z kreacja jest nieco inaczej ale nauczyc sie cos nauczysz i i koszta dosc porownywalne skoro silownia 30 zÂł z amiesiacPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole uwazam ze pakowanie na siÂłowni to troszke maÂło przydatne.
A ja uwaÂżam, Âże sporty walki sÂą nieprzydatne. Pozatym kaÂżdy robi to na co ma ochote, jeÂśli chce chodziĂŚ na siÂłownie to niech idzie, jak chce na sporty walki niech siĂŞ zapisze, a jak chce grac w szachy to niech gra. Wszystko to lepsze niÂż ÂłaÂżenie po domu jak smrĂłd po gaciach, picie, jaranie jakiegoÂś gĂłwna i branie dragĂłw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malytgb, a kto kaÂże Ci siĂŞ od razu ciulaĂŚ jak w K1 :?: Ăwicz karate, judo albo aikido a jak jesteÂś muzykalny to capoeirĂŞ - zajebiÂście rozwijajÂą i dostajesz tam po pysku :wink: :!: Ewentualnie polecam PszczyĂąskÂą AkademiĂŞ Sztuk Walki ale tam juÂż moÂżna dostaĂŚ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.