Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SPRZEDAM CBR 900RR


adam900RR

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...92r. powiadasz?  To dlaczego malowanie i przod jest z nowszego modelu???  Jakis dzwon byl??? (zwlaszcza ze na ramie jakies nakladki sa....)
Tobie to siê chyba jakiœ problemator w³¹czy³ :| Posta wy¿ej czepiasz siê kombinezonu, teraz motocykla. W ci¹¿y jesteœ, czy zespó³ napiêcia przechodzisz ?? Sorry za :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sie tylko dowiedziec co bylo z motocyklem bo jest pokombinowany.Czepiam sie bo nie lubie wciskania kitu innym :x Moze dzieki temu uchronie niektorych malo doswiadczonych przed wyrzuceniem pieniedzy w bloto,co nie swiadczy o tym ze ta CBR jest zla.Poprostu cos z nia bylo....A zobaczcie np. to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69530527Ma niby tylko uszkodzona panewke a popatrzcie na przednie zawiesznie i zaciski hamulcowe:pochodza z jakiejs starej GPZ-ty Nie pasowalo to zbytnio do duzych tarcz hamulcowych to spryciarz dorobil jakies dystanse do tych zaciskow Koniec :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...92r. powiadasz?  To dlaczego malowanie i przod jest z nowszego modelu???  Jakis dzwon byl??? (zwlaszcza ze na ramie jakies nakladki sa....)
Tobie to siê chyba jakiœ problemator w³¹czy³ :| Posta wy¿ej czepiasz siê kombinezonu, teraz motocykla. W ci¹¿y jesteœ, czy zespó³ napiêcia przechodzisz ?? Sorry za :Off-Topic:
Dobrze, Âże jest ktoÂś, kto potrafi takie rzeczy wyÂłapaĂŚ i informuje ludzi z mniejszÂą wiedzÂą w tym zakresie..nie masz czego siĂŞ czepiaĂŚ Danielos-ie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, Âże jest ktoÂś, kto potrafi takie rzeczy wyÂłapaĂŚ i informuje ludzi z mniejszÂą wiedzÂą w tym zakresie..nie masz czego siĂŞ czepiaĂŚ Danielos-ie!
sorki ale ja akurat siê z Danielosem zgadzam!!!!!!!bo???temu mianowicie ¿e wiêkszoœÌ maszyn jest z zachodu a tam ludzie maj¹ pieni¹¿ki i wydajê je na motocykl,na tak zwany tuning,a w polsce??? do œciga siê inne kierunki wsadzi to ju¿ znaczy ¿e niby mia³ œlizga,szczerze pierdolenie!!!!!!!ja mam motocykl z szwajcari gdzie by³ robiony tuning,a nie naprawa powypadkowa!!!!! czemu???? bo m³ody koleœ chcia³ inny motocykl-nakeda z mocnym silnikiem,a nie plastika jak reszta,denerwuje mnie ¿e jak ludzie myœl¹ ¿e nie ma owiewek to zaraz mia³ porz¹dnego crasha,zwykle zamykaj¹ mordki jak im mówiê ¿e ma certyfikat firmy na budowê,by³ sprowadzony jako sprawny do polski,z wa¿nym przegl¹dem(który nie ³atwo dostaÌ na zachodzie w porównaniu do polski),a mówienie czegoœ co nie jest tylko spostrze¿eniem po widzeniu zdiêcia jest krzywdz¹ce i czêsto nie prawdziwe( choÌ przyznaje ¿e w polsce ludzie kombinuj¹ -ale powtarzam ¿e to ¿e 10 moto jest po intensywnej reanimacji nie znaczy ¿e 11 te¿ jest!!!) nie b¹dzmy jak dziadki,mój ujek przmalowa³ zx7 czemu???bo kolor mu siê nie podoba³!!!!!!mówi ¿e szpetny ten zielony i tyle,poprostu,a tym bardziej œmiesz¹ mnie ludzie którzy chc¹ moto takie jak w orginale,ale nawet szpetne czarne lusterka,dupne kierunki-wszystko musi tak byÌ,a czemu mnie œmieszy??bo te motocykle s¹ szare,zwyk³e,w stanach taki ktoœ by³by nie szanowanym motocyklist¹-mo¿e nie przez znajomych ale innych jeŸdz¹cych,nie zgodzi siê tylko ten ze mn¹ kto chce ¿eby mieÌ czyst¹ fabrykê,no mo¿e jeszcze t³umik siê zmieni ale nic wiêcej :| z drugiej strony troszkê nas rodacy do tego przyzwyczaili-zwykle auta po tuningu to rozbitki,bo czysty polak pomyœli: ciekawe po co mia³by wydaÌ 3000z³ na przemalowanie jeœli tamten by³ ³adny-ano dlatego ¿eby by³ ³adniejszy,dla szarych jest to nie do wyobra¿enia,có¿ natomiast czêsto jest tak ¿e ktoœ chcia³by zrobiÌ tuning ale poprostu nie ma kasy co do tematu-ja te¿ zmieni³bym przedni¹ owiewke bo stara by³a brzydsza-a moto siê musi podobaÌ,i wola³bym kupiœ cebre od ciebie ni¿ tak¹ z star¹ owiewk¹pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chÂłopaki ja naprawdĂŞ nie miaÂłem nic zÂłego na myÂśli piszÂąc o okresie Gabrysia. ZaÂżartowaÂłem sobie i tyle, bo spojrzaÂłem w dwa wÂątki i w obu GabryÂś troche skrytykowaÂł sprzedajÂącego. A to Âże ktoÂś widzÂąc zdjĂŞcia moto stwierdzi Âże coÂś jest nieoryginalne, to dobrze, bo komus kto siĂŞ nie zna, a napali siĂŞ na to moto moÂże to pomĂłc w podjĂŞciu decyzji. To by byÂło na tyle w temacie CBR'y i trudnych dni naszego kolegi, co miaÂłem do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.