Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukuje klucza do VFR !!!!!!!!!!!!!


BOA6

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadaj z Piotrkiem Dudkiem ew. podjedz sobie do Kawalera lub do Sikory.
to chyba bardziej z toba to zaÂłatwie jak macie go na serwisie bo tych kolesi nie znam.............a oni maja do sprzedania czy tylko na serwisie masz do nich jakis namiar ??wystarczylo by mi tylko odrysowaĂŚ ten klucz i sam sobie go zrobie no chyba ze tanio go mozna wyrwac ...a tak na marginesie GG byÂś se zainstalowaÂł bo niemam kasy na koncie zeby zadzwonic do ciebie najwyzej napisz mi namiary do nich na tej stronce :wink: [ Dodano: 2005-10-24, 21:19 ]Bo qrwa juz mi sie naciag skonczyÂł po raz drugi .....i juz mnie meczy napierdalanie majzlem po tej srubie od naciagu ......wkoĂącu trza sie zaopatzryĂŚ w klucz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje klucza do naciagu ÂłaĂącucha do vfr RC 36 na jedno ramiennym wachaczu jeÂżeli ktoÂś ma taki klucz (niekoniecznie do sprzedania) to prosze o kontakt
wcale nie jest potrzebny klucz zeby naciagnac lancuch!! moj brat ma vfr 800 i wystarczy poluzowac 1 srube ktora zaciska 2 platy wachacz a potem zaraz za wachaczem jest taka wielka nakretka na klucz pazurkowy:)a wiec wystarczy mies srubokret i mlotek i delikatnie uderzac e te zabki co sa na tej srubie i zaden klucz ci nie jest do tego potrzebny!!tylko nie bij na sile zeby nie ulamac jakiegos zeba!! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlotkiem to sie pierdolnij w glowe zeby wszystkie zeby wyleciaÂły  
jak nie masz klucza czopku to tak tez naciagniesz i nic nie zniszczysz!!widac ze nigdy tego nie robiles a wiec sie nie wypowiadaj bo sie tylko osmieszasz!!a jak nie wierzysz to wpadnij do mnie to ci naciagne lancuch a przy okacji mlotkiem jebne cie w pale!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze nigdy tego nie robiles a wiec sie nie wypowiadaj bo sie tylko osmieszasz!!
nie naleze do kowali artystycznych i nie traktuje swojej maszyny mlotkiem.wystarczy mi klucz lub moment zastanowienia zamiast sieganie po mlotek.
jak nie wierzysz to wpadnij do mnie to ci naciagne lancuch
zapomniaÂłem ze "polak potrafi"
przy okacji mlotkiem jebne cie w pale!!
uwazaj na zylke zeby ci nie pekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naleze do kowali artystycznych i nie traktuje swojej maszyny mlotkiem.  wystarczy mi klucz lub moment zastanowienia zamiast sieganie po mlotek
a powiedz mi co takiego ci sie stanie jak przyloztsz do tej nakretki srubokret i leko w srubokret bedziesz uderzal mlotkiem!!ja i moj bratnie mamy klucza pazurkowego a wiec tak naciagamy lancuch i nic sie nie stalo bo trzeba wszytko robic z wyczuciem!!ale nie chce mi sie z toba dyskutowac bo malo wiesz na ten temat!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi co takiego ci sie stanie jak przyloztsz do tej nakretki srubokret i leko w srubokret bedziesz uderzal mlotkiem!!
od momentu jak wczesniejszy wlasciciel mojej bylej Jawy rozpierdolil tym sposobem kosz sprzeglowy - mierzi mnie jak ktos mowi o mlotku i przecinaku.
ja i moj bratnie mamy klucza pazurkowego a wiec tak naciagamy lancuch i nic sie nie stalo
to nie znaczy ze masz propagowac taki sposob obslugi motocykla na forum.
ale nie chce mi sie z toba dyskutowac bo malo wiesz na ten temat!!
jasnowidz ?EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ Panowie koniec :Off-Topic: Jezeli ktorys z was ma dostep do takiego klucza to dac znac tylko o to pytaÂłem i niepotrzebne te ostre wymiany zdan kazdy robi jak chce z e swoja maszyna ..............................a ja poprostu szukam osoby ktora ma klucz taki i tyle i koniec spamu :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.