Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wierszyk czytany pociagiem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy by³o, ale nawet jak by³o, to i tak zapodam :mrgreen: Piwo, poci¹g i pe³ny pêcherz Poranek wczesny, Jadê pospiesznym, Wprost do Warszawy, Za³atwiaÌ sprawy. Poci¹g o czasie, Ja w drugiej klasie, Wagon siê kiwa, Pijê trzy piwa, LodŸ Niciarniana, W pêcherzu zmiana, Pêcherz nie s³uga A podró¿ d³uga, Ruszam z tej racji Do ubikacji Kto zna koleje Wie, jak siê leje, Wyci¹gam ³apê Podnoszê klapê, Biada mi biada Klapa opada, Rzednie mi mina Trza klapê trzymaÌ, £okieÌ, kolano Trzymam skuban¹, Celujê w szparkê Puszczam Niagarkê, Tryska kaskada Klapa opada, Fatum z³owieszcze Wszak wci¹¿ szcze jeszcze, Organizm p³ynn¹ Spe³nia powinnoœÌ, Najgorsze to, ¯e przestaÌ nie mo¿e, Toczê z nim boje Jak Priam o Trojê, Chcê siê powstrzymaÌ Ratunku ni ma, Poci¹g siê giba, A piwo sp³ywa, Lecê na œcianê Z mokrym organem, Lec¹c na drug¹ Zraszam j¹ strug¹, Wagonem szarpie, Lejê do skarpet, Taùcz¹c Czardasza Nogawki zraszam, O, straszna mêko Kozak, flamenco, Taùczê, cholera Wzorem Astaira, Miota mn¹, ciska Ja organ œciskam, Wagon siê chwieje Na lustro lejê, Sk³ad siê zatacza Ja sufit zmaczam, Wszêdzie £abêdzie Jezioro bêdzie, Odtaùczam z p³aczem La Kukaraczê, Zwrotnica, podskok Spryskuje okno, Nierówne z³¹cza Buty nas¹czam, Poci¹g hamuje Drzwi obsikujê I pasa¿era Co drzwi otwiera, Plus dawka spora Na konduktora, Resztka mi kapie Na skrót PKP. Wreszcie poma³u Brnê do przedzia³u, Pasa¿erowie Patrz¹ spod powiek. Pytania sk¹pe "Gdzie pan wzi¹³ k¹piel?" Warszawa, Bo¿e! Nareszcie dworzec! Chwilo szczêœliwa Na peron sp³ywam, Walizkê trzymam Odzie¿ wy¿ymam. Ach, urlop b³ogi! Od fizjologii, Ulga bezbrze¿na Poci¹g odje¿d¿a. Rusza maszyna Hen w dal... Po szczy... Po szynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.