Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DO STUNTU - MOTOCYKL KUPIE


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

za te pieniadze opyla sie tylko kupic enduro, na scigu za 5 tys nie porobisz latwo gum ale jak chcesz
oj myslisz siê,dobrze ¿e Gabryœ ju¿ obroni³ honor starych maszyn bo jo by to musio³ zrobiÌ,takie pytanko Chris:dlaczego stary œcig maj¹cy z 90km nie pójdzie na ko³o jeœli twój SM mo 10 a idzie??????P.S. tomeczek mo f1 i zapierdala jak dziki na kole [ Dodano: 2005-10-06, 21:48 ]zapomnia³ bym dodaÌ ¿e na przednim te¿ bo to jest troszke meki na starym motorze... ciezej sie uczysz, ale jak nauczysz sie na slabym to na duzym to tylko kwestia formalnosci... generalnie polecam singla bo w scigu musisz robic przerobki ukladu smarowania itd... co przy takiej wartosci motocykla nie ma sensu. wogole wiecej zainwestujesz kasy niz scig bedzie wart tzn. kierownica streetfighter+ pó³ki, amorek skretu, zebatki, klatka+crash pady, jakas owiewka, stalowe przewody hamulcowe, tylny hamulec w raczce, odpowietrzenie skrzyni korbowej, przerobka ukladu smarowania i tak mozna w kolko. tak przygotowanym motocyklem mozna latac na gumie. na enduro wsiadasz i zapierdalasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67862982Juz troche przygotowany do stuntu:brak owiewek,klatka,17-ka z tylu...Jeszcze pewnie idzie zbic cos z ceny wiec sie nadaje idealnie.Aha,Zabrzeg to wiocha obok mojej,3km od Czechowic-Dz :wink: Tylko dziwi mnie ze ja tego sprzeta nigdy nie widzialem :roll: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:mocniejszaTak,jasne... jak do niej turbo dolozysz  GSXR ma 100KM a Ty w FZR 91KM  
chce widzieĂŚ ile ten motocykl bedzie miaÂł juÂż martwych konikĂłw-sÂądzÂąc po jego wytglÂądzie,jaki miaÂł serwis i jak o niego dbano,a tym Âże moja ma nowoczeÂśniejszy silnik nie trzeba mĂłwiĂŚ
Leo napisaÂł/a:kompletnaByla ale kiedys  
a co mojej brakuje???owiewek???s¹ œci¹gniête w firmie tuningowej w szwajcarii,tak jak malowanie,za³o¿enie innej pó³ki,kiery,lampy z V-maxa i innych-na wszytsko mom papier,chcesz zobaczyÌ???i w mojej nic nie by³o mombinowane w polsce,a co do tego gsxa nie jestem pewny,moja by³a zablkowana do zesz³ego roku do 27 koników,te¿ mam papier,silnik chodzi super i moja jest warta swojej ceny.oj akurat moja jest kompletna w porównaniu do tego gsxa!!!jak tego nie widzisz to bardzo dziwne bo pocz¹wszy od lamp,boczków,b³otników ........ tam s¹ ko³a,silnik do niczego nie pasuj¹ca kanapa.rama i kierownica-zaprzeczysz no chyba ¿e na inne zdiêcia patrzymy
Leo napisaÂł/a:pomalowanaTa tez ma lakier  
na baku i bÂłotniku-tez mi lakier-czarny mat,jest taĂąszy???a u mnie pereÂłka,w dodatku w tym jak juÂż wkoĂącu poskÂłada siĂŞ do kupy to inne czĂŞÂści trzeba teÂż pomalowaĂŚ,i tu jest sĂŞk Âże tego trzeba poskÂładaĂŚ-chyba Âże ktoÂś na kasznce chce jeÂździĂŚ. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67862982  Juz troche przygotowany do stuntu:brak owiewek,klatka,17-ka z tylu...  Jeszcze pewnie idzie zbic cos z ceny wiec sie nadaje idealnie.  Aha,Zabrzeg to wiocha obok mojej,3km od Czechowic-Dz  Tylko dziwi mnie ze ja tego sprzeta nigdy nie widzialem  
Ten gixer swietna sprawa.. juz z Gadgetem gadalismy ze to swietna maszynka na oczyszczalnie :mrgreen: Jak bym sprzedal cebre to powaznie zainteresowalbym sie tym sprzetem. Aha i katalogowo ma 106km, brak plastikow nie ma znaczenia, czarny mat jest moim ulubionym kolorkiem (no moze poza czarna perla :mrgreen: ) i o wiele lepiej nadaje sie na streeta i jako baza do wszelkich przerobek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i katalogowo ma 106km, brak plastikow nie ma znaczenia, czarny mat jest moim ulubionym kolorkiem (no moze poza czarna perla  ) i o wiele lepiej nadaje sie na streeta i jako baza do wszelkich przerobek.
No dokladnie,i duzo wiecej wytrzymie niz taka FZR600 w ktorej pewnie za chwile sypla by sie dwojka lub obrocila panewa.No i przy dluzszym paleniu wyrzuca wode z wyrownawczego.A starego olejaka mozna katowac do bolu i to przezyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnia³o mi siê jak na zlocie w czechach podszed³ do mnie jeden polak(bardzo sympatyczny) i zaczêliœmy rozmowê od tego jak bardzo ¿a³uje bo napali³ siê na wiêksz¹ pojemnoœÌ i sprzeda³ fzre i kupi³ gsx-fa 1100(olejak),powtarza³ mi ¿ebym nie ciepa³ siê na du¿¹ pojemnoœc i potem ¿¹³owa³ bo temperament fzera ma du¿y,by³ razem z m³od¹ ¿on¹(kuki dobrze powinien wiedzieÌ o kogo chodzi-jak siê nie mylê to w invadersach by³),i nawet na stronce invadersów w galerii s¹ jego zdiêcia jak katowa³ fzre,mówi³ ¿e nic siê w niej nie dzia³o-usiad³ na mojej,¿ona z ty³u i a¿ mi³o patrzeÌ by³o potem siê winko ogoli³o jeszcze,ale zmierzam do tego ¿e fzra jest œwietnym motocyklem-a dowodem mo¿e byÌ ¿e na rynek amerykaùski by³a produkowana a¿ do 98roku(w tej wersji co z 91!!!!),a czepianie siê nonstop tej dwójki jest œmieszne,a jak ju¿ taka wojna z suzuki to dodam ¿e ka¿dy test wygrywa³a w swojej klasie z gsx-fem-artyku³y do wgl¹du ,a yahoo.a moja fzera nie ma 91 koni,bo ma jeszcze sportowe kolektory,dynojet i k&n-tak¿e zawsze coœ wiêcej ,a gsx-r 750 jest o klase wiêkszym motocyklem-i rzeczywiœcie nadaje siê super do stuntu(widaÌ po zawodnikach biedniejszych-ci bogatsi bior¹ fajery hehe ),i napewno lepsza jest do przeróbek.s³ysza³em ¿e koleœ rozgrza³ jednego do 180stopni i dalej jeŸdzi³,ale pierdo³y z gadaniem ¿e w fzerze siê panewka przekrêci wsadzcie miêdzy bajki-zdarzy³o Ci siê to kiedyœ?-sam jestem ciekaw bo mam jedn¹ fzere. :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale pierdoÂły z gadaniem Âże w fzerze siĂŞ panewka przekrĂŞci wsadzcie miĂŞdzy bajki-zdarzyÂło Ci siĂŞ to kiedyÂś?
Kumpel mial FZR600 z 1990r. i ostro ja poganial:najpierw robil 2 bieg a za jakis czas panewka sie obrocila.Podobne problemy z panewka mieli znajomi w FZR1000 i YZF750 kiedy zaczeli jezdzic nimi na kole.Ja mialem FZ750 i nie mialem z nia zadnych problemow a miala nastukane 150tys.km tyle ze nia nie latalem na kole bo prawie wogole sie do tego nie nadawala.Za to byla mistrzynia w paleniu gumy (dopoki nie wywalilo wody z wyrownawczego...).Jedyny minus to taki ze brala olej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOpiero na GSXr natchnelo mnie azeby zaczac cos powoli probowac bo balem sie ze yamahe moze sie sypnac.
srad jest konstrukcjÂą siedem lat mÂłodszÂą,a jak baÂłeÂś siĂŞ dziczeĂŚ na fzerze to nie potrzebnie,a to Âże niebo a ziemia to siĂŞ zgodzĂŞ bo jest dwa razy droÂższy wiĂŞc nie ma co porĂłwnywaĂŚ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.