Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DO STUNTU - MOTOCYKL KUPIE


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,W zwiazku z tym ze spodobalo mi sie podnoszenie przedniego kola w gore, a szkoda mi CBRY, kupie motocykl bo szlifie, glebie, itd, moze byc bez prawa rejestracji. Wazne zeby byl tani i w miare sprawny technicznie tzn. zeby silnik dalo sie tanim kosztem uruchomic ..... i zeby chcial w miare podnosic przednie kolo.... nie mam zadnych sprecyzowanych wymagan co do konkretnego modelu (moge byc scig, moze enduro, obojetnie)... byleby sie nadawal do wiadomego celu.Jezeli ktos z Was dysponuje takim moto, lub ewentualnie cos takiego wpadnie mu w oko to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bierz derbika od chrisa  w 100% idzie na gume
Za ta kase co chce Chris to moge zalatwic GSXR1100 z 1994r. w idealnym stanie,zarejestrowany z pelnym ukladem wydechowym Microna :wink:
Za siedem kafli ?? Toc to nie moÂżna panie tak Czy to nie jest przysÂłowiowa mina ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest przysÂłowiowa mina ??
Nie.Jezdzil nia gosc ktory wyjechal do Angli.Jego brat w Polsce ciezko zachorowal i matka chce jak najszybciej sprzedac ten motocykl bo potrzebna jej kasa (oczywiscie za zgoda syna mieszkajacego w Angli).Moto jest igla a poprzednim jego wlascicielem byl kumpel z pracy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Âże dzentrelmeni o kasie nie dyskutujÂą ale ile chcesz na ten cel wydaĂŚ kaski?????
Nie wiem......3-4 tys. to max o czyms takim myslalem....no 5 tys. w przelocie, ale tyle nie chcial bym wydac Teraz zaluje, ale kiedys na forum widzialem GPZ 1000 RX sprowadzony bez prawa rejestracji, przerobiony na street'a za chyba 2 tysiaki i cos takiego by mnie interesowalo, ale teraz nie moge tego znalezc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na scigu za 5 tys nie porobisz latwo gum ale jak chcesz
Wlasnie Chris...pytanie do Ciebie a Cebra 600 F1 sie nadaje? Bo taka i to w naprawde niezlym stanie ( z plastikami :wink: ...narazie ) moge za rozsadne pieniadze kupic, poza tym mozna ja zarejestrowac....I to jest juz ten ladniejszy model
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze opyla sie tylko kupic enduro, na scigu za 5 tys nie porobisz latwo gum ale jak chcesz
oj myslisz siĂŞ,dobrze Âże GabryÂś juÂż obroniÂł honor starych maszyn bo jo by to musioÂł zrobiĂŚ,takie pytanko Chris:dlaczego stary Âścig majÂący z 90km nie pĂłjdzie na koÂło jeÂśli twĂłj SM mo 10 a idzie??????P.S. tomeczek mo f1 i zapierdala jak dziki na kole [ Dodano: 2005-10-06, 21:48 ]zapomniaÂł bym dodaĂŚ Âże na przednim teÂż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Christian Pfeiffer zaleca zeby takich sztuczek najlepiej sie uczyc na endurasie.
Nie wiem, kto to taki, ale zapewne jakiœ "kaskader", który jak nawet z³amie moto na dwie po³ówki, to pójdzie do swojej stajni i wyciagnie drugi :mrgreen:
Powiedzcie sami, na plastiku jak glebniesz to masz ogromne straty, na endurasie co najwyzej plastiki porozwalasz
No Âścig zrobiony na streeta, to w sumie za wiele plastikĂłw nie ma, ale debata przypomina dyskusje na temat wyÂższoÂści ÂŚwiÂąt BoÂżego Narodzenia nad WielkanocÂą :mrgreen: Jedni lubiÂą karpia, a inni malowane jajka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.