Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GSF 400 jego cena proszĂŞ pomocy


dj_zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Chcê kupiÌ takie moto jest w stanie idealnym ale jest z 91 roku. Goœciu chce 6000z³ + op³aty(rejestracja) nie jest to handlarz.A za 5500 + op³ty moge miedz cb 500. co lep[iejhttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68078540Co o tym sadzicie czy siê op³aca czy lepiej wzi¹œÌ cos lepszego innego???Proszê o szybk¹ dopowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer stan zÂłotko czyli te 6000zÂł to cena nawet nawet????Na allegro sa taĂąsze ale ich stan chodzby optyczny to dno.Ile zapÂłciÂłbym tych kosztĂłw rejestracji i czy mogÂłbym to zrobiĂŚ w styczniu??????Czy lepiej za te 6000zÂł kupic coÂś innego tÂą cb 500 co podaÂłem lub zephyra 550.Prosze o szybkÂą odpowiedz mam maÂło czasu do namysÂłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nazwaĂŚ faceta ktĂłry sprowadza motocykle na sprzedaÂż w polsce a nie dla siebie
jezdziec apokalipsy ? sory za :Off-Topic: a motorki w niezlych cenach wiec sadze ze wiekszego znaczenia nie bedzie miec jaki kupisz - jesli masz blizej do serwisu hondy to bierz cb a jesli do kawy to gpzetke :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapÂłciÂłbym tych kosztĂłw rejestracji i czy mogÂłbym to zrobiĂŚ w styczniu??????
Moglbys to zrobic w styczniu bez zadnych konsekwencji a koszt rejestracji ok.700zl.
Ja osobiscie co do GPZ500 nie jestem zbytnio przekonany,czesto pada tam kolo magnesowe,uzywanych nie ma a nowe kosztuje ponad 1000zl.Takze lepiej wybierac miedzy ta CB a GSF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo ta cb 1 co podaÂłes to nieÂźle zniszczona czy opÂłaca siĂŞ to braĂŚ?????
wiesz ja osobiœcie na 95% wzi¹³bym cb500,widaÌ ¿e zadbana,m³odsza od reszty(znacznie),honda,i akurat dynamiczna to ona jest(ma 10 koni wiêcej od gsf400-on ma 50,a cebeka chyba 60),a ta cb1 te¿ bêdzie dro¿sza bo:-rejestracja z 800z³-dekiel oko³o250(¿adki w polsce)-t³umik(hmm kumpel mo¿e z nierdzewki zrobiÌ za 150z³)-rury noœne do prostowania-to u Olka trza by spytaÌ ile wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta³em ró¿ne rzeczy gisxr napisa³e ¿e ta cb 500 to niezabardzo do szalenia jak z tym jest 2 cylindry i z ty³u bêbny nie tarcze.
sÂłuchaj nie mieszkasz w naszych okolicach i nigdy przez to nie sÂłyszaÂłeÂś legendy o wojowniku nazywanym - KUKI on jeÂździ na cb500 z 96roku i to co wyprawia na niej to inni na 150 konnych maszynach nie umiÂą!!!moÂże ktoÂś potwierdzi???albo zapoda zdiĂŞcia????pamiĂŞtam Âże kiedyÂś mi powiedziaÂł Âże na koÂło nie udaje mu siĂŞ tak stawiaĂŚ 4cylindrowych rzĂŞdĂłwek jak jedo i dwucylindrowce(szczerze to bardzo mnie to zdziwiÂło :wink: )ale naprawde po jego maszynie widaĂŚ jak trwaÂła to jets konstrukcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myÂśle Âże 6 koÂła to troche za duÂżo jak za gsf 400!dokÂładajÂąc jeszcze 1 tyÂś i masz juÂż gsf 600!bo sÂą takie na allegro!jeÂśli ci zaleÂży na tej 400 to postaw goÂściowi sprawe jasno Âże dajesz 5 tyÂś i teÂż ci sprzeda!!bo ta obecna cena to troche wygurowana!!zima idzie wkoĂącu :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.