Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świadomy sen


Rekrut

Rekomendowane odpowiedzi

LUCID DREAMING (LD) ÂŚwiadome ÂśnienieChciaÂłbyÂś obĂłdziĂŚ siĂŞ we wÂłasnym Âśnie?Poza wspaniaÂłym uczuciem, ktĂłre towarzyszy Âświadomemu Âśnieniu i jest zupeÂłnie niemoÂżliwe do opisania, moÂżemy podczas takiego snu zrobiĂŚ wÂłaÂściwie wszystko. WyobraÂź sobie, Âże budzisz siĂŞ, ale caÂły czas jesteÂś wewnÂątrz swojego snu. Nie ma tu Âżadnych ograniczeĂą fizycznych ani umysÂłowych. MoÂżesz speÂłniaĂŚ swoje najskrytsze marzenia, pozbywaĂŚ siĂŞ zupeÂłnie praw fizyki, a jedynÂą granicÂą we Âśnie jest TwĂłj wÂłasny umysÂł. MoÂżliwoÂści LD sÂą dosÂłownie nieskoĂączone. Masz problemy z tremÂą, lĂŞkiem wysokoÂści, boisz sie burzy czy ciemnoÂści? JeÂśli zrozumiesz i przekonasz siĂŞ, Âże we Âśnie nic ci siĂŞ nie stanie, moÂżesz dokonaĂŚ wszystkiego nie obawiajÂąc sie konsekwencji, ktĂłrych doznaÂłbyÂś w realnym Âświecie. LD jest takze niezawodnÂą broniÂą do zwalczania nocnych horrorĂłw, ktĂłre nĂŞkaja wielu z nas.http://www.toja.com/lucidity/to naprawde dziaÂła :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna to chyba jakas sekta Kiedyœ by³em w takiej organizacji Chcieli mnie wcieliÌ w swoje szeregi Obfity poczêstunek na deser owoce tropikalne, a na siestê poobiedn¹ czestowali opium i inymi specyfikami, na medytacji skoùczywszy :mrgreen: Ale na¿arliœmy sie z kumplem, popaliliœmy i poziekowaliœmy za mi³¹ pogawêdkê :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee kurna zaraz uznacie, ze jade na jakims swinstwie ale jak mi sie przysni jakis sen to zwykle jest on swiadomy hahaa fajnie jest sterowac tym co sie robi... tylko gorzej gdy wiem, ze to nieprawda ktora sie zaraz skonczy najwieksza jazda jest jak gdzies ide i nagle upadam, potykam sie, nie wiem cokolwiek sie dzieje i budze sie i automatycznie chce sie podtrzymac chore sny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wicher chlopczyku
Wicher jak juÂż, nie "chÂłopczyku". Z tego etapu juÂż wyrosÂłem Nie wiem czy ta organizacja jeszcze istnieje, musisz sprawdziĂŚ, bo ja sie juÂż najadÂłem, popiÂłem i napaliÂłem :mrgreen:
raz mi sie zdarzylo i juz kurde opinia do konca zycia  
Wystarczy jedna potyczka, a ludzie juz coÂś do Ciebie przylepiÂą Takie zycie Aniu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.