Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UJAWNIAM SWOJĄ TOŻSAMOŚĂ�


rossi.46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HEHE CZYTAJÂĄC TO SIE UBAWILAM TEZ JESZCZE NIE MAM MOTO ALE MAM PLANA MIEĂ, I CO Z TEGO JESTEM FORUMOWICZKÂĄ. JA JESZCZE MOICH FOTEK NIEUJAWNILAM NA FORUM, MOÂŻE KIEDYÂŚ PRZYJDZIE NA TO CZAS, ALE SLYSZAÂŁAM ÂŻE NICO DRAG, MA MOJE GOÂŁE FOTKI, HEHE JA SIE W TOBIE RACZEJ NIE ZAKOCHAM BO NIEJESTEÂŚ W MOIM TYPIE :| ALE SPOKO CIE POZNAC, WITAM I POZDRAWIAM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM [ Dodano: 2005-10-07, 19:39 ]

HEHE CZYTAJÂĄC TO SIE UBAWILAM  :P  TEZ JESZCZE NIE MAM MOTO ALE MAM PLANA MIEĂ, I CO Z TEGO JESTEM FORUMOWICZKÂĄ.  JA JESZCZE MOICH FOTEK NIEUJAWNILAM NA FORUM, MOÂŻE KIEDYÂŚ PRZYJDZIE NA TO CZAS, ALE SLYSZAÂŁAM ÂŻE NICO DRAG,  MA MOJE GOÂŁE FOTKI, HEHE  :lol: JA SIE W TOBIE RACZEJ NIE ZAKOCHAM BO NIEJESTEÂŚ W MOIM TYPIE  :|  ALE SPOKO CIE POZNAC, WITAM I POZDRAWIAM  8)
Midanium, my sie tez raczej w Tobie nie zakochamy, bo ciagle jestes incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE CZYTAJÂĄC TO SIE UBAWILAM  TEZ JESZCZE NIE MAM MOTO ALE MAM PLANA MIEĂ, I CO Z TEGO JESTEM FORUMOWICZKÂĄ.  JA JESZCZE MOICH FOTEK NIEUJAWNILAM NA FORUM, MOÂŻE KIEDYÂŚ PRZYJDZIE NA TO CZAS, ALE SLYSZAÂŁAM ÂŻE NICO DRAG, MA MOJE GOÂŁE FOTKI, HEHE  JA SIE W TOBIE RACZEJ NIE ZAKOCHAM BO NIEJESTEÂŚ W MOIM TYPIE  ALE SPOKO CIE POZNAC, WITAM I POZDRAWIAM
a jo mom takie pytanie: czemu zawsze piszesz z capslockiem???caÂły czas krzyczysz???aha musisz byĂŚ naprawde Âładna skoro to ty wybierasz z adoratorĂłw,ahahaha sorki za :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jak kto ale ty napewno leo, wystarczy poczytac troche twoich postow
zacytuj bo nie przypominam sobie i naprawde nie mom pojĂŞcia o co chodzi :wink: znaczy siĂŞ Âże jestem wybredny czy do kaÂżdej koleÂżanki siĂŞ przystawiam???okreÂśl mnie Agatko [ Dodano: 2005-10-08, 23:50 ]wiĂŞc jak to z Leo jest????nie to Âże sam siĂŞ nie umie okreÂśliĂŚ ale chce usÂłyszeĂŚ to od osoby ktĂłra napisaÂła Âże czytaÂła moje posty -wiĂŞc jakieÂś zdanie o mnie ma;0 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jo mom takie pytanie: czemu zawsze piszesz z capslockiem???caÂły czas krzyczysz???  aha musisz byĂŚ naprawde Âładna skoro to ty wybierasz z adoratorĂłw,ahahaha  sorki za
NAPEWNO NIE KRZYCZE, PRZYNAJMNIEJ MOJE WYPOWIEDZI SÂĄ PRZEJÂŻYÂŚCIE WIDOCZNE A CZY JESTEM ÂŁADNA TO NIE MNIE OCENIAĂ JAK WSTAWIE FOTKE TO BEDZIESZ MOGÂŁ OCENIĂ W SWOJEJ SKALI."TRZEBA ZNAĂ SWOJÂĄ WARTOÂŚC BY WIEDZIEĂ KTO JEST CIEBIE WART" NIE MAM MOÂŻLIWOÂŚCI WYBORU ADORATORĂW, ALE MAM WYBĂR PARTNERA. NIE MUSZE RZUCAĂ SIE NA BYLE CO, HEHE :mrgreen: POZDRAWIAM BUÂŹKA [ Dodano: 2005-10-09, 09:39 ]
albo Âściema koleÂżanki bo chce zainteresownaia ale absolutnie go nie otrzyma bo jesteÂśmy wybredni hehehe JAK BYM SZUKAÂŁA FACETA TO BYM SIE ZGÂŁOSIÂŁA DO BIURA MATRYMONIALNEGO, HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fe ale spam!!!!!!!!! :Off-Topic: [ Dodano: 2005-10-10, 12:42 ]

NAPEWNO NIE KRZYCZE, PRZYNAJMNIEJ MOJE WYPOWIEDZI SÂĄ PRZEJÂŻYÂŚCIE WIDOCZNE  
Nie s¹! W Internecie siê ogólnie przyjê³o, ¿e pisanie zdaù WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk. Wiec uzywanie CAPS LOCKA to nie jest przejrzystoœÌ, ale krzyczenie na kogoœ!Wiec prosze Cie stosuj sie do kanonów ogólnie przyjêtych i pisz normaln¹ czcionka a nie kapitalikami. Mozesz tym samym kogoœ rozz³oœciÌ, bo nikt nie lubi jak sie na niego krzyczy. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy siĂŞ Âże jestem wybredny czy do kaÂżdej koleÂżanki siĂŞ przystawiam???
leo ja przynajmniej czytajac twoje posty odnioslam wrazenie ze jestes nie tylko wybredny ale i troche zmanierowany, sorki mam nadzieje ze sie nie gniewasz ale sam zapytalesa to czy sie przystawiasz czy nie to nie moja brocha, wazne ze do mnie tego nie robisz i jest wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo, OJJ TWOJE ÂŻYCZENIE JEST MOIM ROZKAZEM  :cry: ale widzisz ty piszesz maÂłymi, a odebraÂłam to jako ze krzyczysz po mnie gorzej niÂż tatus, weÂź pasa i zlej mi jeszcze goÂły tyÂłek  :cry: bede juz grzeczna  :wink:
hehe, nie wiedziaÂłem, ze lubisz takie perwersyjne sprawy , ok zrobie to jak Cie spotkam, problem skĂłry rozwiÂązany, ewentualnie mogĂŞ zaÂłoÂżyc lateks....A wracaja do krzyczenia, gdybym krzyczaÂł na Ciebie to wÂłasnie PISAÂŁBYM KAPITALIKAMI, ale nie krzyczĂŞ, bo ja w ogole nie krzyczĂŞ. Ale narobiÂłaÂś mi smaka tym pasem, wiec pilnuj siĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leo ja przynajmniej czytajac twoje posty odnioslam wrazenie ze jestes nie tylko wybredny ale i troche zmanierowany, sorki mam nadzieje ze sie nie gniewasz ale sam zapytales  a to czy sie przystawiasz czy nie to nie moja brocha, wazne ze do mnie tego nie robisz i jest wszystko ok
nie tylko do Ciebie ale do wszytkich,jo mom juÂż tako jedno KsiĂŞÂżniczka i Âżech jej je wierny rycerz hehe a co do manier to myÂśle Âże je posiadam ale szczerze mĂłwiÂąc miaÂłem nadziejĂŞ Âże napiszesz coÂś w stylu:czytajÂąc twoje posty dochodzĂŞ ale nie tylko do wniosku Âże jesteÂś miÂły i sympatyczny ale takÂże wyjÂątkowy i niezykle mÂądryhahahaaa kurde bela jo godom jak dziewica orleaĂąska hehedobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.