Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypad w Beskidy


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co Œrodê znów siê spotkaliœmy "ludzie z Chorzowa i okolic"i pad³a propozycja zeby w Niedziele 09-10-2005 przejechaÌ siê w góry.Je¿eli chodzi o trase nie jest zbyt d³uga oko³o 300km (Wis³a przez kubalonkê do Istêbnej,koniaków ,Laliki...¯ywiec i zalew zywiecki Miedzybrodzie Bielskie i ¯ywieckie mo¿na zachaczyc o Górê ¯ar pó¿niej do Bielska i na Katowice.Tak mniej wiêcej trasa wyglada.Wyjazd o godz 8:00 ze Ska³ki (bar Tawerna) Œwiêtoch³owice,lub górny parking IKEA w Katosach. [ Dodano: 2005-10-06, 11:46 ]k...zapomnia³em górny parking IKEA w katowicach godz 8:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeÂździÂłem ostatnio po gĂłrach i powiem, masakra. PeÂłno lisci
Kurcze rollo wystrachales mnie....a sie zastanawialem czy nie jechac.....bo rzucilem temat wyscigow w Czchowie ale nikt nie odpisal...ale teraz jak zalicze 3 glebe w sezonie to sie pochlastam
ZIOBU, nie chciaÂłem Cie wystraszyc. Ale abyscie wzieli pod rozwagĂŞ to, iÂż ta pora roku jest szczegĂłlnie niebezpieczna. A co tam, mozna poÂśmigaĂŚ nawet troche wolniej. Ale za to te widoczki, pycha! Zreszta jak pokazujÂą przykÂłady innych kolegĂłw ze zlotu w WiÂśle to gory sÂą niebezpieczne i nieprzewidywalne o kaÂżdej porze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzê brak zainteresowania tematem...a szkoda.sprawdza³em przed chwila pogode na weekend i jest zajeb...22'C i s³oùce.Czego wiêcej w Pa¿dzierniku trzeba.To koùcówa sezonu mo¿e jeszcze dwa tygodnie bedzie tak a potem sprzety do gara¿u Tylko dziwi mnie ¿e na kompost przyje¿d¿a w h... ludzi a na tak¹ ma³¹ rajze nie ma chetnych...No có¿...a pó¿niej sie ma 2 lub 3 tyœ km nakrêcone przez ca³y sezon. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wku***wiaj siĂŞ, Mario! PojechaÂłbym ale jutro MUSZĂ byĂŚ w PoÂłaĂącu i w zwiÂązku z powyÂższym dĂłpa zbita, bo marne sÂą szanse Âżebym wrĂłciÂł w sobotĂŞ :piwko: :piwko: . Ale pozdrowiĂŞ od was GĂłry ÂŚwiĂŞtokrzyskie jak bydymy tam z kumplem ÂśmigaĂŚ . Do zaÂś na SkaÂłce :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakrêci³em 10.000 , a szczerze mowi¹c to gdybym mia³ Wam cos zasugerowaÌ, to lepiej mykn¹Ì na S³owacje. Chyba w³asnie tam sie w sobote z kumplami pykniemy
Rollo dwa tygodnie temy byliÂśmy na SÂłowacji.ByÂło super dystans 470km i 17 sprzetĂłw...co tu duÂżo bede mĂłwiÂł ÂŁysy ja teÂż jestem zwolennikiem % i w peÂłni to rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, a tak z czystej ciekawoœci to czy Ty jedziesz czy tylko piszesz ? Co do nakrêcania kilometrów to z ekipy z Chorzowa chyba wiêkszoœÌ ma conajmniej 10tyœ w tym sezonie a on jeszcze siê nie skoùczy³.Co do iloœci postów w tym temacie to bym siê nie obawia³ bo i tak podstawowa ekipa Ska³ki rano w niedziele siê tam stawi. Ja oczywiœcie siê spóŸniê ale hmmmm jak by to powiedzieÌ ....... trudno mi sie rano wstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeÂśli bĂŞdziecie chcieli zrobiĂŚ sobie rundkĂŞ koÂło jeziora  ÂŻywieckiego, to uwaÂżajcie na drodze ÂŻywiec-Mosczanica-MiĂŞdzybrodzie,  bo nasi cudowni drogowcy Âłatali drogĂŞ smo³¹ z Âżwirkiem  , cholernie Âśliska sprawa, uwaÂżajcie
No to trzeba bedzie uwaÂżac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.