Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

fotograf


agatka_b

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne amerykaùskie ma³¿eùstwo, w którym mê¿czyzna nie móg³ niestety mieÌ dzieci, postanowi³o skorzystaÌ z us³ug tzw. zastêpczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbêdnych ustaleù i formalnoœci ma³¿onek wyszed³ na golfa, zostawiaj¹c ¿onê w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawi³, ¿e w tym samym dniu w miasteczku zjawi³ siê objazdowy fotograf, specjalizuj¹cy siê w zdjêciach dzieci. Zadzwoni³ do drzwi w nadziei na zarobek. - Dzieù dobry, madame, ja jestem... - Ale¿ wiem, oczekiwa³am pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do œrodka. - Ooo, doprawdy? - zdziwi³ siê fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizujê siê w dzieciach... - Wspaniale, w³aœnie o to chodzi³o mê¿owi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta sp³oniona z emocji: - To gdzie zaczniemy? - No có¿ - odpowiada fotograf - myœlê, ¿e mo¿e pani zdaÌ siê zupe³nie na mnie. - Mam du¿e doœwiadczenie. Z regu³y zaczynam w k¹pieli, tak ze dwa - trzy razy, póŸniej zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnoœci¹ parê w ³ó¿ku.Nieraz doskona³e efekty osi¹ga siê na dywanie w salonie... - Naprawdê - mo¿na siê wyluzowaÌ...- "Dywan w salonie..." - Myœli kobieta. - "Nic dziwnego, ¿e mnie i Harry>#039;emu nic nie wychodzi³o..." - Droga pani, nie mogê gwarantowaÌ, ¿e ka¿de bêdzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale je¿eli wypróbuje siê kilkanaœcie pozycji, je¿eli strzelê z szeœciu - siedmiu ró¿nych k¹tów, wówczas jestem pewien, ¿e bêdzie pani zadowolona z rezultatu...- Kobieta z wra¿enia zaczê³a wachlowaÌ siê gazet¹, a facet nawija dalej: - Musi siê pani równie¿ liczyÌ z tym, ¿e w tym zawodzie, podczas roboty, cz³owiek ca³y czas jest w ruchu.- Krêcê siê tu i tam, wchodzê i wychodzê nieraz kilkanaœcie razy w ci¹gu minuty, ale proszê mi wierzyÌ, ¿e rezultaty mojej pracy rzadko zawodz¹ oczekiwania... - Kobieta usiad³a przy otwartym oknie, spocona z wra¿enia... - Ha! A ¿eby pani widzia³a, jak wspaniale wysz³y mi pewne bliŸniaki! - Zw³aszcza bior¹c pod uwagê trudnoœci, jakie ich matka robi³a mi przy wspó³pracy... - Taka by³a trudna? - spyta³a mdlej¹cym g³osem kobieta. - Straszliwie... ¯eby uczciwie zrobiÌ robotê, musieliœmy pójœÌ doparku. -Ale by³ cyrk! Ludzie t³oczyli siê dooko³a ze wszystkich stron, ¿eby zobaczyÌ mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszê sobie tylko wyobraziÌ: TRZY GODZINYciê¿kiej fizycznej pracy! Matka ca³y czas siê dar³a i jêcza³a tak g³oœno, ¿e z trudem mog³em siê skoncentrowaÌ. - W koùcu musia³em siê spieszyÌ, bo zaczyna³o siê robiÌ ciemno. - Ale naprawdê siê wkurzy³em, kiedy wiewiórki zaczê³y mi obgryzaÌ sprzêt... - Sprzêt... - g³os kobiety by³ ledwo s³yszalny. - Chce pan powiedzieÌ,¿e wiewiórki naprawdê obgryz³y panu... khem.. sprzêt..? - Hehehe, a sk¹d¿e, po³ama³yby sobie zêby, twardy jest jak hartowana stal...-No có¿, jestem gotów, rozstawiê tylko statyw i mo¿emy siê zabieraÌ doroboty. - STATYW ?- No a jak¿e, musze na czymœ oprzeÌ tê armatê, za ciê¿ka jest, ¿eby j¹ stale nosiÌ... -Proszê pani! Proszê pani!!!- Jasna cholera, ZEMDLA£A!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.