Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowe prawo??może kiedys:)


MICK

Rekomendowane odpowiedzi

znacie moze jakiegos motocykliste ktory grzeje lawe w sejmie??pasuje wprowadzic nowa ustawe dla motocyklistow!!konserwiarze zaczynaja troche za bardzo wku***** wszystkoch motocyklistow zajezdzajac nam droge i takie tam inne bzdety!! jestem za-zeby kazdy motocyklista posiadal przy sobie otwieracz do konserw!! a mianowicie jakis fajny granacik albo z 2 laski dynamitu!!wtedy buraki nauczyly by sie kulturki na drodze!!co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniœcie sie cieszyÌ, ¿e jest tak, a nie jeszcze gorzej Ostatnio wyczyta³em, ¿e szwedzki odpowiednik Naszego Ministerstwa Infrastruktury opracowa³ plan dotycz¹cy redukcji œmiertelnych wypadków, do liczby "zero" lub jak kto woli 0 Program ten ponoc nazywa siê Vision Zero i jeden dupek który wspó³tworzy ten zacny program wyzna³, ¿e aby osi¹gn¹c zamierzone cele, to trzeba ludziom ograniczyÌ dostêp do motocykli, a najlepeiej zakazac jazdy na nich Tak kilka lat temu zrobiono w UK, zwiêkszaj¹c restrykcje dotyczace praw jazdy dla poczatkuj¹cych adeptów jazdy na dwóch ko³ach. Przez to liczba w³aœcicieli motocykli zmniejszy³a sie o po³owê Wiêc nie ma co psioczyÌ na kierwców puszek, tylko zabraÌ sie za siebie, bo jak bêdziemy chcieli dobrze, to jeszcze obróci sie to przeciwko Nam Ja tam wolê,¿eby nikt mnie na si³e nie uszczeœliwia³, a próbuj¹ to robiÌ na ka¿dym kroku (wybory itp) :mrgreen: W polityke sie nie mieszam, bo jestem w tej grupie ankietowanych, która twierdzi,¿e ona nic nie zmienia w ich zyciu, wiêc nienarzekam na kierowców puszek którzy zaje¿d¿aj¹ droge Fajnie, bo kopnac se mo¿na w drzwi, urwac lustro i taki co po ryju chce tez siê znajdzie itd Piêkny kraj, piêkny i mam nadziejê, ze Nasi mo¿now³adcy nie beda czasem kopiowaÌ swoich zagranicznych s¹siadów, bo skonczymy jak dinozaury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.