Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak z rozbitkami naprawiac?


dj_zibi

Rekomendowane odpowiedzi

ROZUMIE CIE LEO, ALE TAK JAK GIXER PISZE O POLSKIEJ!!! RZECZYWISTOÂŚCI; TO DO POLSKI SPROWADZA SIE USZKODZONE MOTO ROBI I NIKT NIE WIE O POWAZNIEJRZEJ USTERCE, POLAK SIE NAPALI I KUPI TAKIE MOTO NIE WIEM JAKI TO KOSZT NOWEJ RAMY? ALE I TAK BYM SIE NIEZASTANAWIAÂŁA I KUPILA JAK BY BYLA TAKA POTRZEBA. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dj_zibi ja jestem juÂż zagubiony bo co chwila piszesz nowe tematy typu"co sÂądzicie o tym modelu" - teraz widze Âże to Ty jesteÂś zagubiony,bo jak myÂślisz nad kupnem xj,virago,gs,gsf,zx6r i jeszcze savage,aha jeszcze fzr,gsx-f,cb-1,gpz500 ......przecieÂż to jest zestawienie zupeÂłnie innych motocykli!!!np savage ma ino chyba 34konie,jest sÂłaby,a potem myslisz nad xj600 ktĂłry ma zupeÂłnie innÂą pozycje,silnik i sposĂłb jazdy, mĂłsisz mieĂŚ chociaÂż zarys tego co chcesz,twoich oczekiwaĂą od motocykla,a takie wypisywanie wszystkich modeli w tym przedziale cenowym jest trochĂŞ gÂłupie,jeÂśli chodzi o takie stare motocykle to po pierwsze liczy siĂŞ stan,a po drugie typ motocykla ktĂłry ci odpowiada,masz taki typ?????bo potem jak bedziemy udzielaĂŚ ci odpowidzi o jakimÂś motocyklu(a zadbane sÂą wszystkie ok) a nie trafimy w twoje potrzeby to moto bedziesz za kiche uwaÂżaÂł.zastanĂłw siĂŞ czego potrzebujesz

Ok a jeszcze xj 600 vs gsf 400
a takie pojedynki wydaj¹ mi siê nie na miejscu,to s¹ inne klasy motosykli i panuje zasada ¿e ka¿dy doradzi co bardziej lubi za jazdê(ale stan ponad wszytsko!!!),xj jest uniwersalna,bandziorek zadziorny i poprostu szlifiera,wiêc jak je porównaÌ???a teraz jak ma siê odnieœÌ savage do nich???pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaryjnoœÌ zale¿y od tego jak dbali poprzedni w³aœciciele-to najwa¿niejsza zasada i ni¹ siê kieruj,a te modele które wymieni³eœ s¹ sprawdzone i dobre,jak bedzie dobry serwis co roku to nic nie powinno siê zda¿yÌ w sezonie.wiêc wniosek???kup to co ci siê bardziej podoba i w dobrym stanie,lepiej starsze o 3lata a z mniejszym przebiegiem i w lepszym stanie.temat uwa¿am za skoùczony bo przez forum naprawde jest ciêzko napisaÌ co jest lepsze jeœli chodzi o taki wybór i nie znamy twoich upodobaù,mo¿esz podaÌ konkretny motocykl którym siê ju¿ zainteresujesz(choÌby zdiêcia na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.