Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TEMATY SPECJALNE


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ulic¹ idzie staruszek. W pewnej chwili potkn¹³ siê i upad³. Podchodzi do niego Lepper i pomaga mu wstaÌ. - Bardzo panu dziêkujê - mówi staruszek. - Jak mogê siê panu odwdziêczyÌ? - Niech pan w najbli¿szych wyborach odda swój g³os na mnie. - Ale¿ panie, ja upad³em na d..., a nie na g³owê!Kto rano wstaje, ten leje jak wó³ do karety! Kontrola imigracyjna : - Name? -Abdu Dalah Sarafi -Sex? -Four times a week -No, no, no...male or female -Male, female ... sometimes camel...... Przychodzom stringi do mechanika-wpad³yœmy do rowu.leje facet na chodnik,Przechodzi dewota i mówi -"Ale bydle"A facet jej na to-"Niech sie pani nie boi,czymam go obiema rencami"Ksi¹dz wyspowiada³ ruskiego i na pokutê mówi mu: - Musisz siê otrz¹sn¹Ì synu z tych grzechów. Ruski wyszed³ przed koœció³ (wzdrygn¹³ siê): - Brrrrrrrrrrrr..... a pasz³y wy w p**du!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski d¿entelmen za¿ywa odœwie¿aj¹cej k¹pieli. W pewnej chwili zdarzy³o mu siê puœciÌ b¹ka. Chwilê póŸniej wchodzi do ³azienki lokaj; œciereczka przewieszona przez ramiê, taca, butelka i szklaneczka... - Bob, przecie¿ Ciê nie wzywa³em - dziwi sie d¿entelmen. - Ale¿ sir, s³ysza³em wyraŸnie: ``Bob, bring a bottle of bourbon``... Hrabia: - Janie, u nas w ubikacji sa dwa sznurki, czy jeden? - Jeden. - W takim razie znowu wysra³em siê pod zegarem. Wchodzi dwóch policjantów do kibla i jeden mówi: - Ty, Zenek tu nie ma srajtaœmy. - To u¿yj dziesiêciu z³otych. Po chwili wychodz¹ z kabin i na widok kolegi z ca³ymi rêkoma w gównie Zenek pyta: - Ej, co siê sta³o?! - Mia³em tylko dziewiêÌ piêÌdziesi¹t...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkali sie swaj starzy znajomi, postanowili sie napic...kupili wiêc flaszkê i poszli do jednego z nich do domu...nagle kolega pyta gospodarza:-stary, co ty masz miskê na œcianie :?: -nie, to zegar z kuku³k¹-odpowiada-jak to :?: -zobaczysz...gdy flaszka siê skonczy³a gospodarz wzi¹³ j¹ i srruuu ni¹ w miskê...a z za œciany odzywa siê g³os s¹siada...ku**a, jest w pó³ do czwartej rano Pijany facet zdrzemn¹³ siê na cmentarzu. Budzi siê, noc, ksiê¿yc swieci. Zbiera sie do wyjœcia z cmentarza, patrzy a tu grabarz kopie grób.-o ho, ho-pomyœla³ sobie-przestraszymy goœcia...Podkrad³ sie po cichaczu, a kiedy by³ juz tylko kilka kroków od delikwenta,jak nie ryknie: BUUUU!!!! ¯adnej reakcji. Stró¿ jak kopa³ tak kopie, nawet siê nie obejrzawszy. Wiêc facet znowu: BUHAH-BUU!!!!!!!!! Znowu nic. Zniechêcony pijaczek odwróci³ sie na piêcie i zmierza w strone wyjœcia z cmentarza.Kiedy juz siêgn¹³ rêk¹ do furtki-nagle z ty³u go ktoœ jeb w ³eb ³opat¹!-A nie nie! Chcia³eœ pospacerowaÌ to spaceruj ale poza teren nie wychodzimy... -Czy blondynka mo¿e zrobiÌ z mê¿czyzny milionera :?: -Mo¿e, jesli on jest miliarderem...(BEZ OBRAZY ) M¹¿ pyta ¿onê:- czy wiesz czemu masz krótrze stopy ni¿ ja :?: -Nie wiem...-¯ebyœ mog³a stan¹Ì bli¿ej zlewozmywaka... -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do lekarza:- Panie doktorze nie wiem co mam robiÌ. Codziennie jak wstajê jestem zsikany.- Jak to siê dzieje?- W nocy przychodzi do mnie krasnoludek i pyta: - "sikamy?", na to ja odpowiadam: - "sikamy". Rano siê budzê i mam mokre przeœcierad³o.- Jak nastêpnym razem przyjdzie krasnoludek to niech pan powie - "nie sikamy".Przychodzi facet na nastêpn¹ wizytê.-I jak, poprawi³o siê?- Niech pan nawet nie pyta. Przyszed³ do mnie krasnoludek i pyta: "sikamy", na to ja odpowiadam: "nie sikamy" . A krasnoludek: "no to mo¿e kupê?" Na ³¹ce pasie siê wielki byk. Odgania ogonem muchy i szczypie zielon¹ trawkê. W pewnym momencie zauwa¿a k¹tem oka wychodz¹cego zza pagórka bia³ego królika, który coœ krzyczy. Byk wraca do jedzenia a zbli¿aj¹cy siê królik wrzeszczy:- Z drogi bo idzie królik, król zwierz¹t.Byk dalej zajada trawê i macha ogonem.Królik stan¹³ za nim i mówi:- Jak zaraz nie odejdziesz to gorzko tego po¿a³ujesz. Liczê do trzech razzzzz..., dwaaaaaa...W tej chwili byk (tak jak to byki robi¹ czêsto), waln¹³ wielkiego placka i to tak, ¿e trafi³ prosto w królika, po czym wróci³ do jedzenia. Po kilku minutach z kupy wynurza siê br¹zowy królik i pyta :- Co, zesra³eœ siê ze strachu cwaniaczku? Zakonnica w barze: - Sete czystej poproszê. Barman siê tak popatrzy³, ale nic, nala³. Po chwili zakonnica:- Sete czystej poprosze. Barman zdziwiony, co to druga seta? ale nic leje. Pochwili zakonnica: - Sete, jeszcze jedn¹. Na to barman nie wytrzyma³: - Ale¿ siostro, czy to wypada. Na co zakonnica: - Ja to wszystko z mi³osierdzia ludzkiego, bo nasza matka prze³o¿ona klasztoru ma od dwóch tygodni zatwardzenie, a jak mnie w takim stanie zobaczy, to siê chyba zesra... Policjant zatrzymuje dresiarza w beemce. P: Dokumenciki proszê. D: Nie mam dokumencików. P(uœmiechniêty): Aha, bez dokumencików jeŸdzimy? D: Ale tu mam zaœwiadczenie o skradzeniu dokumentów, mam jeszcze tydzieù na wyrobienie nowych... Policjant sprawdza, pieczêcie, podpisy wszystko siê zgadza ...obchodzi samochód patrz¹c badawczo, uœmiecha siê szeroko i mówi: P: No proszê jeŸdzimy auteczkiem na niemieckich numerach? D: A tak, proszê bardzo - mienie przesiedleùcze, mam jeszcze dwa tygodnie na zarejestrowanie - podaje policjantowi dokument. Policjant sprawdza, pieczêcie, podpisy wszystko siê zgadza ... Poirytowany ka¿e otworzyÌ baga¿nik. W baga¿niku trup. P: A to co!? D: A to wujek Rysiek, proszê oto akt zgonu - podaje policjantowi dokument. Policjant sprawdza, pieczêcie, podpisy wszystko siê zgadza ... P(zbarania³y): No akt zgonu w porz¹dku ale tak nie wolno przewoziÌ zwlok ... D: Proszê, tu jest pozwolenie na transport zwlok, jutro pogrzeb w kaplicy Œwietgo Jana w Krakowie - podaje policjantowi dokument. Policjant sprawdza, pieczêcie, podpisy wszystko siê zgadza ... Zdesperowany zagl¹da do baga¿nika, zauwaza coœ i pyta triumfalnie: P: A dlaczego denat ma lokówkê elektryczn¹ w odbycie?! Dresiarz podaje mu dokument: D: Proszê bardzo: Ostatnia Wola Wuja Ryœka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.