Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TEMATY SPECJALNE


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

http://pazeme.lv/hilarious/i taki dowcipId¹ cztery zakonnice do nieba i staj¹ przed œwiêtym Piotrem. Œw. Piotr stawia przed nimi miskê z wod¹ œwiecon¹ i pyta pierwszej zakonnicy: - Czy siostra dotyka³a kiedyœ mêskiego cz³onka ? - Tak, dotyka³am go palcem . - To niech siostra zanurzy tu ten palec a bêdzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i odchodzi. Œw. Piotr pyta nastêpnej: - Czy siostra dotyka³a kiedyœ mêskiego cz³onka ? - Tak, mia³am go w d³oni . - To niech siostra zanurzy tu tê d³où, a bêdzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i po chwili odchodzi. Juz ma iœÌ trzecia ,ale w tym momencie wyrywa siê czwarta: - No nie ! Jak ona tam d** zanurzy ,to ja ju¿ tego nie wypijê !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me¿czyzna spaceruje kalifornijsk¹ pla¿a pogr¹¿ony w g³ebokiej modlitwie. Nagle przemówi³ g³oœno:- Panie Bo¿e spe³nij jedno moje zyczenie.I us³ysza³ glos Boga:- Zawsze chodzi³eœ moimi drogami spe³nie twoje ¿yczenie. Me¿czyzna poprosi³: - Zbuduj dla mnie most na Hawaje ¿ebym móg³ tam jeŸdziÌ, kiedy tylko zechce. Bóg odpowiedzial: - Twoje ¿yczenie jest bardzo materialistyczne. Pomyœl logicznie jak wielkich nak³adów wymaga takie przedsiêwziêcie. Ile betonu, stali. Rzecz jasna mogê to zrobiÌ, ale trudno znaleŸÌ usprawiedliwienie dla takiej proœby. Mo¿e wymyœlilbyœ inne ¿yczenie, które bardziej odda³oby mi chwa³ê. Mê¿czyzna d³ugo siê zastanawia³ i w koùcu odrzek³: - Dobrze Panie Bo¿e, w takim razie chcia³bym zrozumieÌ kobiety... Chcialbym, wiedzieÌ, co one czuj¹, w g³êbi duszy, co myœl¹, kiedy nie odzywaj¹ siê do mnie albo, kiedy p³acz¹. O co tak naprawdê im chodzi. Chcia³bym te¿ wiedzieÌ jak mogê uczyniÌ kobietê naprawdê szczêœliw¹Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedzia³:- Chcesz dwa czy cztery pasy ruchu na tym moœcie? Dlaczego 20-latka ma kolczyk w pêpku?- Bo jest taka moda.A dlaczego 40-latka ma kolczyk w pêpku?- ¯eby mog³a sobie powiesiÌ na nim choinkê zapachow¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.