Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DziewiĂŞĂŚ typĂłw facetĂłw


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

TYP I - CZU£Y JAŒ: "Jak tylko skoùczê zmywanie naczyù, to siê przytulimy, dobrze?"ZNANY TAK¯E JAKO: Pan Milutki, Oddany Rodzinie, Kochanie Moje, Jaja-Na-MiêkkoZALETY: bardzo dobrze wytresowany - prasuje w³asne koszule, a nawet przeœcierad³aWADY: irytuj¹co zgodny miêczakTYP II - STARY PIERNIK: "Ludzie to s¹ dopiero g³upi! Œwiat mo¿e siê wypchaÌ! Mam to w dupie! Zostaùmy w domu i obejrzyjmy coœ w TV!"ZNANY TAK¯E JAKO: Nudziarz, Maruda, Zero Zabawy, Palant, PowolniakZALETY: nie zdradza i ³atwo go przewidzieÌWADY: potrafi naprawdê zalezÌ za skórêTYP III - PRZEPRASZAM BARDZO: "Tak bardzo, bardzo mi przykro... Czy mi kiedykolwiek przebaczysz? Wybacz mi, cokolwiek zle zrobi³em..."ZNANY TAK¯E JAKO: Spokojny, S³aby Psychicznie, W¹t³yZALETY: ³atwo coœ na nim wymócWADY: ³atwo mo¿na go przestraszyÌ, a podczas k³ótni poddaje siê bez walkiTYP IV - PRYMITYW: "Zamknij siê - próbujê myœleÌZNANY TAK¯E JAKO: Neandretralczyk, Ignorant, Cham, the HulkZALETY: mo¿na go ³atwo wyrolowaÌ i siê nie zorientujeWADY: ...a jeœli jednak siê zorientuje to z³amie Ciê na pó³, niestety tak¿e poci siê jak œwiniaTYP V - LENIWIEC: "Zzzzzz"ZNANY TAK¯E JAKO: Paso¿yt, Obibok, ŒpiochZALETY: dobrze wypoczêty i ³atwy do trafienia talerzemWADY: jakoœ niechêtnie spe³nia Twoje ¿yczenia...TYP VI - NIEWINI¥TKO: "Kto???? Ja????????"ZNANY TAK¯E JAKO: Casanova, Oœlizg³y Robal, Spryciarz, W¹¿ Zdradliwy, Ten SkurwysynZALETY: dobrze doœwiadczony w ³ó¿ku...WADY: ...zazwyczaj nie z Tob¹TYP VII - MARZYCIEL: "Pewnego dnia bêdê niewyobra¿alnie bogaty...Jeszcze nie wiem jak, ale bêdê!"ZNANY TAK¯E JAKO: Bezrobotny Artysta, Filozof, Bufon, Wiatr Na Polu, G³upiecZALETY: opowiada œwietne bajki dzieciom...WADY: oraz Tobie, po latach zmieni siê w STAREGO PIERNIKATYP VIII - NAPALONY: "Mo¿e jak pozmywam naczynia, to siê pokochamy? Albo mo¿e w trakcie zmywania?"ZNANY TAK¯E JAKO: Zboczuch, Potwór, Nie Nasycony, PAN Wci¹¿-Mi-Ma³oZALETY: wci¹¿ chce siê kochaÌWADY: wci¹¿ chce siê kochaÌTYP IX - IDEA£: "Mo¿e podczas gdy s³u¿ba zmywa, poszlibyœmy siê pokochaÌ w naszym nowym jachcie? Oczywiœcie, tylko jeœli masz na to ochotê kochanie..."ZNANY TAK¯E JAKO: Mr Perfect, NadzianyZALETY: odpowiedz Boga na modlitwy wielu kobietWADY: gatunek na wyginiêciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy kobietTYP I - PANI SPOKO: "Bilety na walkĂŞ bokserskÂą?! NaprawdĂŞ?! Och, kochanie... nie trzeba byÂło..."ZNANA TAKÂŻE JAKO: SzczĂŞÂście, Nieoceniona, Kumpel, MĂłj Typ Babki, Przyjació³kaZALETY: miÂła, zgodna i pogodnaWADY: kiedyÂś moÂże zmÂądrzeĂŚ...TYP II - STARA KÂŁAPACZKA: "Ty nic nie warty leniu! JesteÂś zupeÂłnie do niczego! Przez Ciebie zmarnowaÂłam najlepsze lata mojego Âżycia!!!"ZNANA TAKÂŻE JAKO: DiabeÂł Baba, Pani Przykra, ZrzĂŞda, Moja Stara, CerberZALETY: przynajmniej zwraca na Ciebie uwagĂŞWADY: skrzeczy gorzej niÂż te drzwi co to miaÂłeÂś w zeszÂłym tygodniu naoliwiĂŚ...TYP III - WIECZNIE CHORA: "Och, moja gÂłowa. Moja gÂłowa. Moje stopy. Moje plecy. MĂłj cellulitis..."ZNANA TAKÂŻE JAKO: MiĂŞczak, Pani ObolaÂła, PÂłaksaZALETY: jest przewidywalna...WADY: ...niestetyTYP IV - PANI SZEF: "StĂłj prosto! Za³ó¿ inny krawat! Obetnij te kudÂły! ZarĂłb wreszcie trochĂŞ grosza! No nie gap siĂŞ tak na mnie!"ZNANA TAKÂŻE JAKO: SierÂżant, Pani Wiem-Wszystko, Kula u Nogi, Tak Jest MamoZALETY: czĂŞsto ma racjĂŞ...WADY: ...no i co z tego?TYP V - WIECZNIE NIEZADOWOLONA: "No nie wiem... Chyba zmieniĂŞ pracĂŞ, samochĂłd, kolor wÂłosĂłw, dom..."ZNANA TAKÂŻE JAKO: Pani LubiĂŞ NarzekaĂŚ, No Nie Wiem, OjejkujejkujejkuZALETY: Âłatwo moÂżna zachwiaĂŚ jej pewnoœÌ siebie...WADY: jeszcze Âłatwiej zrobi to ona Tobie...TYP VI - KOBIETA BEZ ZAHAMOWAĂ: "HEJ! Mam super pomysÂł! Upijmy siĂŞ i kochajmy siĂŞ na trawniku przed domem! JuÂż kiedyÂś to robiÂłam i byÂło super!"ZNANA TAKÂŻE JAKO: Pani Szybka, Dajka, Dobre ChwileZALETY: wiĂŞkszy ubaw niÂż picie samemu!WADY: nie moÂżna na niej polegaĂŚ - czĂŞsto zjeÂżdÂża z klifĂłw samochodem, jeÂśli wczeÂśniej coÂś piÂłaTYP VII - SAMA POWAGA: "Nie widzĂŞ nic zabawnego w tych obrazkach? One na pewno majÂą rozÂśmieszaĂŚ?!"ZNANA TAKÂŻE JAKO: Pani Zero Ubawu, Zimna Ryba, GĂłra LodowaZALETY: przyjaciele bĂŞdÂą Ci wspó³czuĂŚWADY: nie bĂŞdziesz miaÂł Âżadnych przyjació³...TYP VIII - KOBIETA Z MARSA: "Mam nadziejĂŞ, Âże po mojej prezentacji tanecznej zrozumiesz co mi w naszym zwiÂązku nie odpowiada."ZNANA TAKÂŻE JAKO: Nawiedzona, ÂŚwirniĂŞta, Wariatka, Uzdolniona ArtystycznieZALETY: da ci rozrywkĂŞ jakiej nigdzie nie zaznasz...WADY: bĂŞdzie czytaĂŚ swojÂą poezjĂŞ na gÂłos...TYP IX - IDEAÂŁ: "Jest mi z TobÂą dobrze i akceptujĂŞ CiĂŞ takim jakim jesteÂś, mĂłj Ty przystojny geniuszu. MyÂślĂŞ, Âże powinniÂśmy siĂŞ kochaĂŚ. TU I TERAZ!"ZNANA TAKÂŻE JAKO: Ta Jedyna, Bogini, Boska, CudownaZALETY: zabawna, inteligentna, wiernaWADY: nigdy jej nie spotkasz....PINKI - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.