Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motorek potrzaskany...


michu

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj w pracy jad¹cy wózkiem wid³owym goœciu nie zauwa¿y³ mojej pere³ki i sta³o sie..... banditek dosta³ w zadupek i wy³o¿y³ sie jak d³ugi efekt: popêkane boczne plastiki z³amana klamka sprzêg³a i okropnie wygl¹daj¹cy lewy dekiel silniczka, krzywa kierownica, przerysowane lusterko..... a ¿eby by³o ma³o to jescze zauwa¿y³em przez przypadek ¿e bandit wzi¹³ ok. 0.5 l oleju na 800 km(powiedzcie ¿e to normalne, przebieg moto 23.500) kur... aha i moja wielka proŸba!!jak ktoœ wie gdzie spawaj¹ plastiki albo coœ podobnego to by³bym dozgonnie wdziêczny za jakiœ namiar lub rade!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde same problemy!!nie wiem jak bedzie z ubezpieczeniem bo motorek staÂł na hali... bo chciaÂłem go mieĂŚ na oku a teoretycznie tam sie znajdowaĂŚ nie powinien i ubezpieczenie mi raczej nie przysÂługuje ale moze gosciu sie dogada ze mna na stÂłuczke naparkingu ze cofaÂł autem i zachaczyÂł!!!zobaczymy jak nie to juz mam kolegĂłw ktĂłrzy go do tego zmuszÂą ale SPIDER zmartwiÂłeÂś mnie moÂże masz jakiÂś pomysÂł co??zawory daĂŚ do regulacji?? HEEELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory daĂŚ do regulacji??
to nie ma wpÂływu na zuÂżycie oleju,mogÂą to byĂŚ uszczelniacze zaworowe ale tu regulacja zaworĂłw nie pomoÂże-tylko wymiana(wcale nie jest taka droga )moÂże coÂś ci sie pomyliÂło-Âżle odczytaÂłeÂś stan albo za maÂł obyÂło wclane,no nie wiem wydaje mi sie to bardziej prawdopodobne niÂż takie zuÂżycie w motocyklu o przebiegy 25tyÂś,bo w to Âże pierÂścienie majÂą luz to nie uwierze napewno!!!nie po przebiegu 25tyÂś,chyba Âże na miksolu jeÂździÂł ale to prĂŞdzej zatarÂł by siĂŞ coÂś dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu troche maty i ¿ywice! zobacze jakie bêd¹ koszta spawania!!trza pozbieraÌ za i przeciw!!choÌ pewnie ¿ywica bedzie trwa³a na wieki!!co do tego oleju to napewno za du¿o ³ykno³ bo jak go kupi³em to okienko poziomu by³o zalane!! a dzisiaj musia³em moto przechyliÌ na prawo ¿eby sie tam coœ pojawi³o(przejecha³em 800km) :x w ka¿dym b¹dŸ razie motorek na zime postawie do ratki i niech zrobi¹ ko³o silniczka wszystko co trzeba!!tym bardziej ze stelarze i kuferki kupione na nowy sezon wiêc bandyta musi byÌ ig³a ¿eby mi póŸniej szczena w trasie nie opad³a dzieki za pomoc ch³opaki 8) pozdrofionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.