Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co powiecie na temat GS 250


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziÂś kumpel zaoferowaÂł mi Suzuki GS 250 z roku 82' z uszkodzonym tÂłokiem ( tÂłok od przebiegu rozjebaÂło). ZaproponowaÂł mi za to 300 zÂł oczywiÂście papiery sÂą OKEY. MyÂśle ze za 150 mi spzreda wiec.... siem zobaczy.. Ale z ciekawoÂści czeklam na wasze opinie... co wy byÂście zrobili.. i czy warto mieszaĂŚ sie w takie gĂłwno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remontowac - nigdy. Jezdzic - tez nigdy, bo to nie jeÂździ. Chyba, ze na ryby.
oj jak bardzo siê mylisz!!!ja tego gsa zaraz bym wzi¹³!! trochê chromu,nowy lakier,regulacje,olej,filtry troszkê czyszczenia i momy piêknego youngtimera,a jeszcze sto¿kowy filtr,pusty t³umik i inna kieorwnica i jest cafe racer,a takich motocykli jest coraz mniej.ja mia³em xz550,która jak kupi³em by³a tak szpetna ¿e szkoda gadaÌ,farba by³a jak smo³a(chodzi o dotyk i chropowatoœÌ ),przez miesi¹c nie wychodzi³em z gara¿u ale skoùczona jak by³a to ludzie godali ¿e : "ten motór mo góra dwa lata",zachêcam do takich akcji bo naprawde warto!!och a jeszcze klang tego silnika V!!!!miodzio!!i uwierz ¿e nie tylko na ryby da³o siê jechaÌ a i 200 mi pokaza³a!!!!!no ale to nie by³o 250.ale powiedz mi mi Gepardek jeœli ludzie robi¹ junaki i awoki to czemu nie zaj¹Ì siê takim GSem????jest ich malutko w polsce a wyremontowanych jeszcze mniej ni¿ junaków,a za parê latek jeœli ludzie bêd¹ podchodziÌ do sprawy jak Ty to taki GS 250 bêdzie wzudza³ nie ma³e zainteresoanie-w niemczech ju¿ siê to docenia czemu nie w Polsce???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.