Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAGA ! ZLEJESZ SIĂ� ZE ŚMIECHU :D


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

mam koleÂżankĂŞ   ktĂłrej m¹¿ zachowuje siĂŞ jakby byÂł z epoki kamienia Âłupanego, zupeÂłnie nie zwraca uwagi na to, ze obok niego sÂą inni ludzie, czy jest to obiad w restauracji, czy domowa impreza u nich lub u znajomych. Podam kilka przykÂładĂłw jego zachowania ( tylko nie zwymiotujcie), przysiĂŞgam Âże nie wymyÂśliÂłam tego.1. wyciska pryszcze przy wszystkich, albo je rozdrapuje i oglÂąda co wydrapaÂł2. wkÂłada palucha do pĂŞpka, wierci w nim a potem go wÂącha3. obcina przy wszystkich paznokcie u nĂłg4. zaprasza goÂści na domowÂą imprezĂŞ i wita ich w samych majtkach, dopiero jak gdzieÂś wszyscy wychodzimy to siĂŞ ubiera5. kiedyÂś miaÂł kciuka w gipsie (w lecie) i caly czas go wÂąchaÂł6. wÂącha miĂłd ktĂłry wygrzebuje z uszu7. drapie siĂŞ po Âłbie i wÂącha palce8. wkÂłada rĂŞkĂŞ w gacie i tez wÂącha9. bek bez krĂŞpacji wszĂŞdzie- w restauracji, pubie, na imprezie sylwestrowej-wszĂŞdzie!10. pierdzi teÂż nierzadko przy wszystkich11. kiedyÂś na imprezie w knajpie nasikaÂł do szklanki a potem wlaÂł to do kwiatka12. ma maniĂŞ pokazywania wszystkim (jak siĂŞ napije) dupy i przyrodzenia, w ogĂłle czesto ÂściÂąga te majty13. dÂłubie w zĂŞbach, oglada co wydÂłubaÂł i zjada                to jest najlepsze :D:D:D:::D:D
przeciesz to jest normalne zochowanie!! nie wiem o co tym kobieta chodzi :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.