Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

docieranie motocykla


uboot

Rekomendowane odpowiedzi

Epoka WSK i JUNAKA juÂż dawno mineÂła i nie wiem o co chodzi z docieraniem Twojego motocykla czyÂżbyÂś nie dostaÂł peÂłnej gwarancji na motocykl.JeÂżeli napisaÂły nie przekraczaĂŚ 7000 obr. to przez pierwszy 1000km nie przekraczaj ale najlepiej ja bĂŞdziesz jezdziÂł na 7000obr/min. a nie patrzaÂł w szybkoÂściomierz i katowaÂł silnik na 6 biegu i 2000obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez dÂługie i przesadne docieranie moÂżna silnik przymuliĂŚ i juÂż nigdy nie bedzie peÂłnej mocy :? nowoczesne silniki sÂą docierane w fabrykach,dodatkwo z fabryki wyjeÂżdzajÂą na tanim sÂłabym oleju Âżeby dodatkwo siĂŞ dotarÂł,ale nie przesadzaj!ile ma przejechane???przegoĂą go porzÂądnie na zagrzanym silniku po jakimÂś okresie.pozdroaha oczywiÂście mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyÂżby twoja ambicja nie pozwalaÂła Ci kalaĂŚ siĂŞ bele wueskÂą?
pozw Ăłl Âże ja odpowiem na to pytanie z mojego punktu widzeniaja lubie to co bardziej mi odpoiwda i akurat bardziej wole mojÂą yamahe niÂż WSKe bo:jest bardziej niezawodna,szybsza,wygodniejsza.....tu nie chodzi o to Âże jest siĂŞ uszczypliwym albo nie toleruje siĂŞ innych pojazdĂłw ale poprostu sÂą rĂłzne etapy a teraz patrz:
ale z 2 strony jak ktos stawia w 1 rzedzie te dwa jakze rozne motocykle to widac ,ze mu sie konczy ale horyzont....
UBOOT miaÂł zapewne na myÂśli Âże te dwa pojazdy siĂŞ zupeÂłnie od siebie rĂłzniÂą i ich eksploatacja takÂże, i rzeczywiÂście jeÂśli chodzi o technikĂŞ to nie da sie zaprzeczyĂŚ Âże te dwa pojazdy nie majÂą wiele wspĂłlnego w zaÂłoÂżeniach i technice,i tyle pozdrawiammam WSK 125,SHL 175,MZ 150,..... i jakieÂś 50 - bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiœcie dociera³em swojego bika w ten sposób,¿e rzeczywiœcie pierwszego ta³zena przespacerowa³em na 6.000obr/min .Ale dwa razy NA ROZGRZANYM silniku da³em w palnik do koùca.A¿ do zamkniêcia szafy.I teraz , naprzyk³ad na forum dla tandercatowców ,porównuje sie z innymi , i widzê , ¿ê takie docieranie ma sens.Mój YZF 600 R sie koùczy przy 260 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.