Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ośrodek szkolenia na A1


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek wie gdzie w pobliÂżu katowic, sosnowca, dÂąbrowy gĂłrniczej, bĂŞdzina, czeladzi itp znajduje siĂŞ oÂśrodek szkolenia kierowcĂłw na kat. A1.Ja tam Âśmigam bez dokumentĂłw, ale nigdzie daleko nie wyjadĂŞ.Dlatego prawko by siĂŞ przydaÂło.Czekam na wszelakie info i z gĂłry dziĂŞkujĂŞ [ Dodano: 2005-09-11, 17:46 ]no nie mĂłwcie ze nigdzie w poblizu niema.to kto wie gdzie na ÂślÂąsku jest jakikolwiek oÂśrodek co robi A1.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrabiam w sosonowcu na sienkiewicza. Niestety cena teraz wzrosla do 750 przez paliwko a ja placilem 600. Koles jest spoko jest blisko osrodka plac i jest gn 250 czyli to co w wordzie w DG. Po miescie tez nie ma problemu smigac bo lacznosc jest dosc dobra a koles jedzie za toba samochodem. Nie licz tam na dobre rady bo instruktor uwaza za podstawowy hamulec: tylni a przedni jako pomocniczy coby przez kiere nie wyleciec Akurat do etgo sie nie stosuj a poza tym jest OK. Tyle ze nie wyrobisz sie juz raczej w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

691441677 Gosc przedstawia sie: "Leszek" . Osrodek "Elkar" Pomylila mi sie ulica Ma byc Zeromskiego. Jak jedziesz od DG kolo parku na sroduli (park jest po lewej stronie, nie trudno nie zauwazyc gorki na sroduli zreszta)po przejechaniu pod paroma wiaduktami mijasz po prawej kosciol (na przeciwko jest basen). nastepnie droga skreca w lewo (tak w ogole jedziesz ulica 3 maja) i w pewnym momecie tory tramwajowe skrecaja w prawo pod wiadukt to jest Zeromskiego. Tylko uwazaj tam jst zakaz wjazdu bo jest jeden kierunek i musisz chodnikiem. Ja osobiscie dojezdzam rowerem bo jest gdzie zostawic a z mydlic polnocnych jest 8km w jedna strone. W dg nie ma gn 250 tylka same mz dlatego tez wybralem sosnowiec.Polecam bo moto jest OK a instruktor mlody i przynajmniej ja rozmawiam z nim na ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.