Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ŚmierĂŚ w okamgnieniu


123456789

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ziobu calosci nie bede komentowal bo nie ma sensu ale jak masz cos do mojej rodziny to lepiej nie przejezdzaj przez DÂąbrowe. Nawet jesli to zart to bardzo glupi i w cztery oczy napewno bym z toba nie dyskutowal :x Fajnie ze masz tak a nie inaczej pod kopula ale sa pewne granice: od rodziny wara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak musze uzyc brzydkiego slowa: Jestes po prostu totalnym glupkiem Po co tu wszedles ???? chcesz pomacic i zablysnac????? To idz na forum dla matek z dziecmi i tam powiedz ze rozmawiales ze zlymi motocyklistami 8) Tutaj wchodza ludzie,ktorych laczy jedno - milosc do motocykli. Ty tego nie czujesz wiec po kiego grzyba probujesz cos tutaj wypisywac?????? Nikogo nie interesuje Twoje nedzne zdanie i wypowiedzi bo nigdy nie jezdziles na motocyklu!!!!!! Jak wiec chcesz sie wypowiadac, udawac madrego w temacie, o ktorym za przeproszeniem gowno wiesz????? Wiesz ze duza predkosc i przyspieszenie czasami moze jednemu z ans uratowac zycie, gdy jakis porzadny kierowca samochodu po pijaczku wyjedzie z bocznej drogi.Wiesz po co zakladamy glosne tlumiki??????????????Loud pipes save lives..................Nie bede juz opisywal kolejnych przykladow bo nie chce mi sie psuc klawiatury.Chesz nas zdenerwowac???? Nie udalo ci sie bo dzieki Tobie mamy tylko banany na twarzy i potwierdza sie to o czym mowilismy tu nie raz.A tak BTW............to jest wolny kraj...........wiec twoja rodzina moze mi mlasnac..........nic mnie to nie obchodzi..........Co za kreton :wink: jeszcze sie na zartach nie zna :wink: A podkopulka mam sporo .......... o czym swiadczy to ze mnie stac na motocykl.... A TY SIE BUJASZ PKS'em lub inna pucha ( bez obrazy dla tych ktorzy sie poruszaja pksem) HeHeheheheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa nie czuje milosci do motocykli bo nie popieram szlenczej jazdy.jezdzilem na motocyklu glupku a motocyklami interesuje sie od kilku lat a to ze przez lata nie bylo mnie stac na wieksze czterosuwowe moto to inna sprawa. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Pisalem dokladnie to co ty o glosnym wydechu i wybraz sobie ze wiem jakie bezpieczenstwo daje duza moc. Ale duza predkosc kiedy wyjedzie ci samochod ??? Nie chcialem zablysnac tylko sie poprostu wypowiedziec a to ze nie podoba tobie sie moja wypowiedz to mam to w dupie.Twoje glupie poczucie humoru a raczej obrazanie moej osoby odgadlem ale nawet zarty na temat czyjejs rodzimy w tym wypadku mojej mnie wkur$%^&. Swomi postami malo mi robisz krzywdy za to kazdy widzi jaki z ciebie debil. Ile ty masz lat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ty masz lat??
A co chcesz sie ze mna umowic????????????????????? Buhahahahahahahhehehehe Szkoda slow
Swomi postami malo mi robisz krzywdy
Nie musze Ci robic krzywdy. Twoi rodzice juz Cie wystarczajaco skrzywdzili BuhahahahahahaZLI I PEDZOCY Z PREDKOSCIA SWIATLA MOTOCYKLISCIE RULEZZZZZZZ!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie narazam?? tym ze wdalem sie w glupia dyskusje z jednym glupkiem??
Nie ....tym ze tyjestes glupkiem i prubujesz z motocklistow robic glupkow..............Jak powiedzialem to forum dla kochajacych motocykle. Tutaj sie smiejemy, umawiamy na spotkania, pomagamy sobie, doradzamy czasami zapalamy swieczki kolegom,ktorzy juz jezdza gdzie indziej. Nielubimy kiedy ktos probuje przeszkadzac........ot co....A tacy jak ty probuja ten spokoj popsuc....Ja spora grupe ludzi tutaj znam osobiscie, oni mnie rowniez :roll: Takze mozesz spokojnie nazywac mnie glupkiem jesli Cito poprawi humor Niestety nic niezakumales z mojego pierwszego postu w tym temacie, ale nic na to nie poradze.....jak sie szkole omijalo A skoro wszyscy tutaj sie smieja z tego co piszes to chyba cos jest nie tak, prawda???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekriss. ziobu ma w 100% racje. wlazisz tu i piszesz posta. ok. ale jak ci ktos zwraca uwage lub podwaza twoja opinie to od razu piszesz " idioci, glupki" tak sie dzieci w szkole zachowuja. przemysl to sobie zanim cokolwiek jeszcze napiszesz.PSYCHOLE W KACHOLACH RUUUUUUUUULEZzzzzzz !!!!!!!!!!!! [ Dodano: 2005-09-15, 00:16 ]:patyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilek czy ja zaczalem jego wyzywac od glupkow i debili czy on mnie. Na poczatku przemilczalem ale w koncu sam zaczalem uzywac jego jezyka. Uwierz mi nie mam w zwyczaju tak sie wypowiadac o kims. Fajnie ze sie trzymacie razem i to widac ale bez przesady nie wszystko jest moja wina. Zreszta dyskusja z Leo jakos nie konczyla sie wyzwiskami no nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zdania ze to forum jest o nas motomaniakach. powinnismy sie tu nawet zachwycac pierdolami takimmi jak zapach przepiekny z rury wydechowej. a nie jeden na drugiego jechac. proponuje zebyscie juz nic nie pisali i temat ummrze smiercia naturalna. i po sprawiepozdrawiam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i jak ktoÂś w gĂłwno na drodze wjedzie to wszyscy szukamy tej krowy gÂłupiej  my som ja te hipisy hehe  ino sie wszyscy nie tegujemy razem w vw ogĂłrku
Leo Nie badz niegrzeczny :| Chyba nie zapomniales juz o swoim unfallu???? Chyba ktos z forum pomagal Ci, pozniej i na zlocie i na forum zyczyli ci powrotu do zdrowia :roll: Prawda? Zreszta duzo by opowiadac o Wisle i o wypadkach tam. Ja tez mialem unfall ( Bekriss wcale nie jechalem 200 km/h wyobraz sobie, a i tak sie przewrocilem) jak sie zbieralem to pomagal mi PRZEM, DANIELOS i kilka pozostalych osob. PRZEM kilka godzin pozniej sam mial wypadek............ Gdy juz sie pozbieralem to Danielos odprowadzil mnie do Booster'a sam rezygnujac ze zlotu......To sie chyba nazywa POMOC prawda? :roll:Tego samego dnia inne kilka osob moze cos na ten temat powiedziec... Asmo, Dohan....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo Nie badz niegrzeczny  
Ziobu w ¿adnym wypadku nie by³em nie grzeczny-to tylko Twoja b³êdna interpretacja sytauacji-ja sobie z zukiSu pozwoli³em za¿artowaÌ-wiem jak jest w naszym œrodowisku i wiem co moge powiedzieÌ a co nie i akurat maj¹cy poczucie humoru uœmiechn¹³ siê,a Ty udasz za¿enowanego.
Chyba nie zapomniales juz o swoim unfallu????  
akurat ja bêdê go pamiêta³ i nosi³ jego znaki do koùca ¿ycia,wiêc to mogê wzi¹œÌ za niegrzeczne (mo¿e mi tak powiedzieÌ ojciec albo matka ale nie lubie)
Chyba ktos z forum pomagal Ci, pozniej i na zlocie i na forum zyczyli ci powrotu do zdrowia  
Bardzo dziĂŞkujĂŞ,jest to dla mnie bardzo waÂżne ale jaki to ma zwiÂązek z moim nie smacznym Âżartem?????? :? dodam Âże nie miaÂł kogokolwiek obraziĂŚ-wiesz co to sarkazm???ironia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo nie denerwuj sie tak spokojnie...

Bardzo dziĂŞkujĂŞ,jest to dla mnie bardzo waÂżne ale jaki to ma zwiÂązek z moim nie smacznym Âżartem??????
Bo zart zabrzmial tak jakbys sobie z tego kpil...to wszystkoPoza tym moja wypowiedz miala rowniez charakter zartobliwy i nie chce zebys bral ja do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym moja wypowiedz miala rowniez charakter zartobliwy i nie chce zebys bral ja do siebie.
mi masz racje jest ogromnie Âżal bo nie moge np z TobÂą siĂŞ piwka napiĂŚ kajkolwiek ale w przyszÂłym roku juÂż mam plany!!!jak nie sprzedam mojej fzry to zrobie jÂą miodzio i bede jeÂździĂŚ,a jak sprzedam to dozbieram,przyrobie,oszczĂŞdze i bede Ducatii Monsterem ÂśmigaĂŚ(albo hondÂą XR lub kawÂą KLX-jak dosiĂŞgne nogami hehe) takÂże do wiosny motocyklowy Bracie!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âżal  bo nie moge np z TobÂą siĂŞ piwka napiĂŚ kajkolwiek  
No widzisz LEO mielismy sie napic piwka w Wisle ale obaj nie dojechalismy Spoko jeszcze sie spotkamy i niejedna Finlandie forumowa walniemy :wink: Ja juz CBRe poskladalem tzn pooklejalem oraz zamontowalem wczoraj crashpady 8), zostala do wyprostowania stopka hamulca - ale to po sezonie ....no i najgorsze jes to ze moj piekny Carbonowy GIANNELLI musi isc do spawania ( bo peknal byl )i do regeneracji Carbonu - ale to tez po sezonie ( a jeszcze mam oryginalny )Takze do do zobaczenia PS Slyszalem ze studiujesz w Katowicah. Mnie sie tez czasem zdarza byc na uczelni (AE) wiec mozna piwko w jakims "zakowskim" barze chlapnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrr normalnie ludzie o czym ta gadka... weŸcie skoùczcie... ja sie pewnie powtórze ale powiem jedno - jeŸdze bo to kocham a co inni na to mnie nie interesuje... :mrgreen: wiêc ludzie luzik!! bez rêkoczynów mi tutaj i takich bo póŸniej traficie do mnie i zukiSu na oddzia³ a to to bêdzie dla Was straszne prze¿ycie :D prawda Agatko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.