Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ŚmierĂŚ w okamgnieniu


123456789

Rekomendowane odpowiedzi

macie zagiete blachy  
no
Dziala na puste panienki  
no
Fajnie popatrzec jak ktos idzie na gume w miescie????
no
Jak to sie konczy?
nie skoĂączy siĂŞ,miaÂłem wypadek ale w przyszÂłym roku znowu DZIDAQAAA!!ino sobie kup[ie sportowy tÂłumik Âżeby cie denerwowaĂŚ jak przez twojÂą wieĂŚ bede przejeÂżdzoÂł w czasie Âżniw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyobraz sobie mÂądry kolego Âże jeÂżdze litrowÂą bestia ktora wiele potrafi. ale nie wykorzystuje tego w zaden kretynski sposob. jezdze ostroznie i nie mam zgietych blach. drazni mnie tylko twa wypowiedz. o jakas jednostke oskarzasz cala rzesze. chcesz podenerwowac ludzi to popisz sobie na onecie czy na interii. tyle mam do napisania i prosze cie nie wrzucaj tu na forum takich bzdur :x :x SÂĄ I BĂDÂĄ WARIACI NA DWĂCH KOÂŁACH. ani ja ani ty tego nie zmienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie mÂądry kolego Âże jeÂżdze litrowÂą bestia ktora wiele potrafi. ale nie wykorzystuje tego w zaden kretynski sposob. jezdze ostroznie i nie mam zgietych blach. drazni mnie tylko twa wypowiedz. o jakas jednostke oskarzasz cala rzesze. chcesz podenerwowac ludzi to popisz sobie na onecie czy na interii. tyle mam do napisania i prosze cie nie wrzucaj tu na forum takich bzdur :x  :x SÂĄ I BĂDÂĄ WARIACI NA DWĂCH KOÂŁACH. ani ja ani ty tego nie zmienimy.
Zaraz zaraz nie pisze o wszystkich. Moje niechec ma sie tylko i wylacznie do tych co zaginaja.Jesli nie masz zagietych blach to czemu sie obrazasz?? Nie mam nic do ciebie i w zadnym wypadku nie mam nic do sportowych maszyn tylko do pewnej malej badz co badz grupy osob na nich jezdzacych.Fakt mogle tak wywnioskowac z poprzedniego posta bo ciut zle ujalem wypowiedz skierowana do ciebie i wyszlo iz uwazam ze ty tez zaginasz blachy.Leo tak trzymaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekriss
sprzedam ogarka - stan bdb , zero wyciekow, predkosc maksymalna - 55 km na godzine ( z gorki ) , w miescie dochodzi do 45, poza miastem - jesli bedziesz delikatnie trzymal kierownice i muskal serdecznie manetke gazu to pokaze 56. Panny piszcza, z tlumola wydobywa sie wdzieczny dzwiek silnikaTANIO !!! :mrgreen:ehh nie wiem czy przezcytalem poprzedniego posta do ciebie. Chodzi mi tylko o duuze predkosci w miescie czyli sie zgadzamy. Swiety sam nie jestem i rozsadna szybka jazde jak najbardziej akceptuje ale nie szlencza. Nie dzieki ogarka juz mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bekriss. ja mam nieorginalny tlumik ktory wyje jak sku*&^%%$#syn. pomimo wolnej jazdy slychac go z odleglosci kilometra. gapie, przechodnie czy kto tam jeszcze mysla ze zadupiam ze 100 po miescie, pomimo ze moj licznik wskazuje 70. i tu wazna rzecz. nie montowalem glosnego tlumika dla szpanu tylko dla bezpieczenstwa. jak komus wyje za uszami to sie koles rozglada i juz mysli ze zaraz ktos mu smignie. uwaza na mnie. tak wiec nie predkosc was wkurza tylko halas. sory ale auto widac z daleka a motury to kazdy ma w dupie i ich nie zauwaza tylko wymusza. potem jak co do czego dochodzi to ludzie mowia " ze nie zauwazylem, myslalem ze zdaze, albo ze tak wyl jakby zapierd....laÂł 300" zastanowcie sie emeryci i zazdrosnicy (bo tylko te grupy etniczne nam dokuczaja) o co wam tak na prawde chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie mam nic przeciwko glosnemu wydechowi. Wiem jakie sa zalety ale tez i wady takich wydechow. Zalezy jeszcze jak jezdzisz z glosnym wydechem Twoj 1000 na 6 100km/h bedzie lecial na lekko musnietej manetce wiec raczej nie bedzie wybijal szyb Zreszta wiecej halasu robia chlopcy w obcislych koszulach w swoich puntach itp z pustymi wydechami,W kazdym razie widze ze zostalem odebrany za przeciwnika wszystkiego tego co motocykl daje najleszego. Otoz nie, tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tlumacz si etlumacz - a emotke uzyles w odniesieniu do szyb a nie biegu a jakim osiaga sie te zabojcza predkosc  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:
hehe chcesz mi wmawiac do czego odnosi sie emotikona Tlumczylem sie bo odnioslem wrazenie ze bilek uwaza ze ja nie wiem ile litrowka osiaga na pierwszy mbiegu. Od kiedy to emotikona odnosi sie do ostatnich wyrazow i nie moze do calego wyrazenia?? Mialem kilka razy jej uzyc??Mam 20 lat a na wisne sprowadzam sobie zephyraEDIT: ten znowy. To sie nazywa analfabetyzm wtorny tak na marginesie. Pisalem ze nia mam nic przeciwko glosnych wydechow!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie mam nic przeciwko glosnemu wydechowi
sÂłuchaj twoje zdania siĂŞ kÂłucÂą!!!przeczytaj poprzednie twoje posty,to znaczy Âże jesteÂś jak chorÂągiewka na wietrze i jednoczeÂśnie nie stanowisz kogoÂś z kim moÂżna powaÂżnie porozmawiaĂŚ,dawaj konkretne argumenty i bÂądz konsekwentny,a to Âże kupujesz zefirka to dla mnie maÂło znaczy-nie bedziesz dla mnie kimÂś lepszym przez to,a nie wiem czy obracasz siĂŞ w Âśrodowisku motocyklowym czy ino ci siĂŞ tak wydaje,ale uwaÂżam Âże twoje posty byÂły poprostu Âśmieszne i kompromitujÂące,jednoczeÂśnie jeÂśli zephir ma byĂŚ twoim pierwszym czterosuwem to chce zobczyĂŚ jak szybko zmienisz swoje zdanie odnoÂśnie poruszania siĂŞ po mieÂście,"bardzo Âłatwej jazdy na kole"(kaÂżdy umi przecieÂż),gÂłoÂśnego tÂłumika i dynamicznego odchodzenia spod ÂświateÂł.PoÂżyjemy zobaczymy.W sumie to siĂŞ ciesze Âże bedzie nas jednego wiĂŞcej i jednego mniej wÂśrĂłd myÂślÂących inaczej cytuje:
Kazdy z zagieta blacha jest dla mnie idiota
Jesli nie masz zagietych blach to czemu sie obrazasz??
jeœ³i to jest dla ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to na zlocie nie mów tego g³oœno
Dziwisz sie ze nazywaja powiedzmy slabiej szalejacego delikwenta debilem skoro ma pusty wydech???
ludzi którzy tak uwa¿aj¹ mam w du***,a dodatkwo napisze ¿e choÌby ka¿dy na tym œwiecie mi mówi³ ¿e motocykl jest dla idioty i ¿e jestem debielem bo jeŸdze to i tak bede jeŸdzi³ i tego nie zmienie,jeœ³i tego nie rozumiesz to znaczy ¿e nie wiesz co to pasja i pomyli³eœ forum
Stoja zmeczeni ludzien na swiatlach w samochodach a ktos rusza z kopyta a szyby drza to samo piesi.
w czym masz problem???babcie ci ktoÂś wystraszyÂł???albo sam siĂŞ boisz???zdrowi siĂŞ nie bojÂą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie mam nic przeciwko glosnemu wydechowi
sÂłuchaj twoje zdania siĂŞ kÂłucÂą!!!przeczytaj poprzednie twoje posty' date='to znaczy Âże jesteÂś jak chorÂągiewka na wietrze i jednoczeÂśnie nie stanowisz kogoÂś z kim moÂżna powaÂżnie porozmawiaĂŚ' date='dawaj konkretne argumenty i bÂądz konsekwentny,a to Âże kupujesz zefirka to dla mnie maÂło znaczy-nie bedziesz dla mnie kimÂś lepszym przez to,a nie wiem czy obracasz siĂŞ w Âśrodowisku motocyklowym czy ino ci siĂŞ tak wydaje,ale uwaÂżam Âże twoje posty byÂły poprostu Âśmieszne i kompromitujÂące,jednoczeÂśnie jeÂśli zephir ma byĂŚ twoim pierwszym czterosuwem to chce zobczyĂŚ jak szybko zmienisz swoje zdanie odnoÂśnie poruszania siĂŞ po mieÂście,"bardzo Âłatwej jazdy na kole"(kaÂżdy umi przecieÂż),gÂłoÂśnego tÂłumika i dynamicznego odchodzenia spod ÂświateÂł.PoÂżyjemy zobaczymy.W sumie to siĂŞ ciesze Âże bedzie nas jednego wiĂŞcej i jednego mniej wÂśrĂłd myÂślÂących inaczej cytuje:
Kazdy z zagieta blacha jest dla mnie idiota
Jesli nie masz zagietych blach to czemu sie obrazasz??
jeœ³i to jest dla ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to na zlocie nie mów tego g³oœno
Dziwisz sie ze nazywaja powiedzmy slabiej szalejacego delikwenta debilem skoro ma pusty wydech???
ludzi którzy tak uwa¿aj¹ mam w du***' date='a dodatkwo napisze ¿e choÌby ka¿dy na tym œwiecie mi mówi³ ¿e motocykl jest dla idioty i ¿e jestem debielem bo jeŸdze to i tak bede jeŸdzi³ i tego nie zmienie' date='jeœ³i tego nie rozumiesz to znaczy ¿e nie wiesz co to pasja i pomyli³eœ forum
Stoja zmeczeni ludzien na swiatlach w samochodach a ktos rusza z kopyta a szyby drza to samo piesi.
w czym masz problem???babcie ci ktoÂś wystraszyÂł???albo sam siĂŞ boisz???zdrowi siĂŞ nie bojÂą :mrgreen:Pisalem ze kupuje zephyra bo sie pytal czym jezdze bilek.
Kazdy z zagieta blacha jest dla mnie idiota
Jesli nie masz zagietych blach to czemu sie obrazasz??
jeœ³i to jest dla ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to na zlocie nie mów tego g³oœno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:bekriss napisaÂł/a:Stoja zmeczeni ludzien na swiatlach w samochodach a ktos rusza z kopyta a szyby drza to samo piesi.w czym masz problem???babcie ci ktoÂś wystraszyÂł???albo sam siĂŞ boisz???zdrowi siĂŞ nie bojÂą  Nie poprostu uwazam to za wytlumacznie dlaczego kierowcy piesi itd moga pomyslec o kims tak a nie inaczej.
uwaÂżasz takich ludzi za autorytet??? tak to bynajmniej zabrzmiaÂło,prawie kaÂżdy z tego forum spotyka siĂŞ z ludzmi uprzedzonymi do motocykli,niewiedzÂącymi czemu tak myÂślÂą tylko powtarzajÂą dalej to co w telewizji.ja nauczyÂłem siĂŞ to olewaĂŚ.i radze ty teÂż zacznij bo od wiosny siĂŞ z tym spotkasz czĂŞsto,od telewizji,policji,znajomych rodzicĂłw,rodziny dziewczyny itp
Ps jesli ktos normalnie przedstawia swoje zdanie chjocby bylo dla ciebie kompletnie niezrozumialem to nie jest to kompromitujace.
twoje zdanie przedstawi³eœ w sposób taki jak ojciec mojej dziewczyny(pozdrawiam),najpierw obrzuci³eœ b³otem,wszystkich zakwalifikowa³eœ do jednej grupy i nawet mnie nie znaj¹Ì(uwierz ¿e w stersuj¹cej sytuacji ja bym ci pomóg³)
Za to glupie odpowiedzi, wyzywanie, posty typu czy on jest z miasta sa napewno bliskie kompromitujacych.
a czego siê spodziewa³eœ,wszed³eœ,napisa³eœ posta obra¿aj¹cego np mnie i chcewsz ¿ebym siê t³umaczy³ czemu mam zagiêt¹ tablice???ja jestem doœÌ nerwowy,a dodatkowo uwa¿a³em cie za samochodzia¿a nienawidz¹cego motocykli wiêc dosta³eœ to co bym powiedzia³ ka¿demu bez tolerancji.a teraz wpisz siê do dzia³u 'witamy' i nie b¹dz ju¿ obra¿ony na innych za g³oœne t³umiki i to ¿e maj¹ prawo z³oœciÌ siê na media i innych ludzi spoza motocyklistów któzy nawo³uj¹ ¿e jesteœmy dawcami.musisz wybaczyÌ z³oœÌ ale za du¿o siê w telewizji nas³ucha³em,forach ogólnych itppozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA NAPISZE DUÂŻYMI LITERAMI,WIESZ CZEMU MAM BRUDNÂĄ TABLICE????-ÂŻEBY MNIE JAKAÂŚ WREDNA CIPA NIE SPISAÂŁA JAK BEDE POWOLI JECHAÂŁ I DAÂŁA NUMERU PAÂŁOM,ALBO STARA OMA NIE PRZYPOMNIAÂŁA SOBIE ÂŻE GDZIEÂŚ WIDZIAÂŁA NIEBIESKI MOTOCYKL KTĂY SZYBKO JECHOÂŁ I NAPEWNO TO BYÂŁEM JA,WYCHODZE ZE SKLEPU A TU NIEBIESCY,ROZUMIESZ???W BIELSKU JEST AKCJA JAKOBY CYWILE MAJA ZA ZADANIE SPISYWAĂ NUMERY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:bekriss napisaÂł/a:Stoja zmeczeni ludzien na swiatlach w samochodach a ktos rusza z kopyta a szyby drza to samo piesi.w czym masz problem???babcie ci ktoÂś wystraszyÂł???albo sam siĂŞ boisz???zdrowi siĂŞ nie bojÂą Nie poprostu uwazam to za wytlumacznie dlaczego kierowcy piesi itd moga pomyslec o kims tak a nie inaczej.
uwaÂżasz takich ludzi za autorytet??? tak to bynajmniej zabrzmiaÂło' date='prawie kaÂżdy z tego forum spotyka siĂŞ z ludzmi uprzedzonymi do motocykli,niewiedzÂącymi czemu tak myÂślÂą tylko powtarzajÂą dalej to co w telewizji.ja nauczyÂłem siĂŞ to olewaĂŚ.i radze ty teÂż zacznij bo od wiosny siĂŞ z tym spotkasz czĂŞsto,od telewizji,policji,znajomych rodzicĂłw,rodziny dziewczyny itp[/quote']nie nie uwazam. Widzisz wczesniej ktos napisal ze wlasnie bezpodstawnie niektorzy mototcyklisci tylko z powodu glosnego wydechu sa uwazania za debili. Napisalem wtedy ze owy wydech moze wkurzac i moze kojarzyc sie z grupka szalnczo jezdzacych motocyklistow.
Ps jesli ktos normalnie przedstawia swoje zdanie chjocby bylo dla ciebie kompletnie niezrozumialem to nie jest to kompromitujace.
twoje zdanie przedstawi³eœ w sposób taki jak ojciec mojej dziewczyny(pozdrawiam)' date='najpierw obrzuci³eœ b³otem,wszystkich zakwalifikowa³eœ do jednej grupy i nawet mnie nie znaj¹Ì(uwierz ¿e w stersuj¹cej sytuacji ja bym ci pomóg³)[/quote']Otoz nie wszystkich powtarzam kolejny raz. Tylko ta nielubiana przeze mnie grupke mototcyklistow. Jeszce raz napsize: nie wszystkich!!! Nie wiem w ktorym momencie odczytales ze wszystkich laduje do jednego pudla ale nie o to mi chodzilo.
Za to glupie odpowiedzi' date=' wyzywanie, posty typu czy on jest z miasta sa napewno bliskie kompromitujacych.[/quote']a czego siê spodziewa³eœ,wszed³eœ,napisa³eœ posta obra¿aj¹cego np mnie i chcewsz ¿ebym siê t³umaczy³ czemu mam zagiêt¹ tablice???ja jestem doœÌ nerwowy,a dodatkowo uwa¿a³em cie za samochodzia¿a nienawidz¹cego motocykli wiêc dosta³eœ to co bym powiedzia³ ka¿demu bez tolerancji.a teraz wpisz siê do dzia³u 'witamy' i nie b¹dz ju¿ obra¿ony na innych za g³oœne t³umiki i to ¿e maj¹ prawo z³oœciÌ siê na media i innych ludzi spoza motocyklistów któzy nawo³uj¹ ¿e jesteœmy dawcami.musisz wybaczyÌ z³oœÌ ale za du¿o siê w telewizji nas³ucha³em,forach ogólnych itppozdro
Zaczalem moze ostro ale zawsze reaguje tak jesli z kompletnej dla mnie glupoty zdarza sie tragedia. A reszta zajmuje sie znowu autorem artukulu nie rozmumiejac ze po czesci niektorzy mototcyklisci sami stwarzaja taka otoczke wkolo reszty. Nie wiem skad taka znieczulica na tragedie i ani slowa krytyki na temat bledu motocyklisty. Nie ukrywam ze nie popierwam szalemczego stylu jazdy choc wystarczyloby mi do zmiany zdania zeby szlec poza maistem gdzie mozna komus niewinnemu wyrzadzic krzywde. Nie chce i nie chcialem zebys sie tlumaczyl dlaczego jezdzisz z zagieta blacha.I jeszcze raz napisze nie mam nic przeciwko glosnych wydechow chyba ze sa napradwe glosne a i kierowca kreci wysoko silnik. Dodam tutaj ze nie chodzi mi tylko o motocyklistow. Jest przeciez wielu samochcodziarzy ktorzy niedosc ze wyja swoimi litrowymi silniczkami zaopatrzynimi w basowa koncowke i do tego za opuszczonych szyb leci umcanie. Poprostu nie lubie zbyt duzo halasu ale na pewno tez nie lubie kompletnej ciszy. W koncu zawsze jak tylko slysze szybka zmiane biegow to sie obracam i sledze wzrokiem gdzie i co to bylo Na wpisy do dzialu witamy chyba za pozno bo sledze to forum dosc dlugo EDIT: jak juz pisalem uzywalem wyrazenia "zagiete balchy" do pewnej grupki osob. Ale mimo to nawet sledzac top forum ciezko byloby mi sie skapnac ze o to chodzi w czernieniu blach. Byl taki topic w ktoryms ktos pisal ze dostal mandat za brudna blache a pare osob udzilo nagany: czemu nie uciekles??. Poza tym sporo sie oczytalem tez innych forow i tak rady zagiac balche czy pobrudzic odnosily sie do bezkarnego lamania predkosci i zabezpiecznie przed fotoradarami trzaskajacymi zdjecia z tylu czy jadacego radiowozu. Sam widzisz ze sa tez i tacy i to do nich mam swoje ale. Nastepnym razem bede pisal bardziej zamaszyscie zeby niebylo niedomowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze jestem troche przyzwyczajony do innego formu gdzie siedze dlugo i tam zupelnie jak rodzina odczytujemy poprawnie swoje czasami niedociagniete wypowiedzi. Choc jak ja czytam swoje wypowiedzi to nie uwazam zebym sie gubil ale moze to kwestia przyzwyczajenia.W takim razie sory za niedomowienia. Nastepnym razem przy bardziej problematycznych tematach bede wypowiadal sie bardziej soczyscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co....................Bekrisss?????Ja dalej bede dawal 230 przez centrum miasta, 350 km/h poza miastem. Bede rzucal swoja tablica rejestracyjna w spotykane na drodze patrole Policji. Bede opluwal przechodniow, gwalcil staruszki na przejsciach dla pieszych i oczywiscie przejezdzal na gumie na czerwonym swietle. Oczywiscie mam nadzieje z powodu mojego pustego tlumika kilku glupkom pekna bebenki, a poza tym kilkoro dzieci zatruje sie spalinami....Wogole to caly czas bede jezdzil na gumie w miedzy czasie urywajac lusterka mijanym pojazdom.........I NA ZAWSZE POZOSTANE "ZLYM" MOTOCYKLISTA!!!!!!!!Nie bede uzywal brzydkich slow zeby opisac jak infantylnym czlowiekiem jestes i jakie poglady glosisz. Na szczescie zyjemy w demokratycznym kraju i takie wypowiedzi zarowno wmediach jak i w ustach innych ludzi zaczynaja tylko przywolywac usmiech na mojej twarzy - A MYSLCIE SOBIE I MOWCIE CO CHCECIE. A ja mam satysfakcje, ze jaden z drugim nie moga sobie podarowac widzac mnie i az im jaja z nerwow drgaja A ja mam Was po prostu w dupie!!!!!!!!!! I taka jest miedzy nami roznica Bekris czy jakos tam.............Lepiej oposc to forum zanim Cie jeszcze jakis niedobry motocyklista dopadnie i zgwalci najpierw Ciebie, pozniej cala Twoja rodzine Uuuuuuuaaaaaahhhhhhhhhhhh Aha, tak poza tym sedno tkwi w tym ze mojmotocykl na 2 jedzie szybciej niz Twoj samochod - i chocbym nigdy w zyciu tego nie wykorzystal to i tak nie dasz mi spokoju..... Pa Pa I uwazaj nasiebie na przejsciach - bo ja czasami przejezdzam przez Dabrowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.