Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

podziczymy se taraz...


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kobiety to moze nie sa groÂźne ale jak jush zacznÂą te swoje.... glĂŞdzenie...(to nie pasuje ...moze to... a nie... bo jeszcze tamto...) wiecie czo ja mialem dosc jak kiedys poszedlem ze swoja na zakupy... wolalbym zginac pod kolami motocyklistki :roll: :mrgreen: :roll: nish jeszcze raz wybrac sie z laska do sklepu... hehehe katusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Suzi.. to ja chyba zdemontuje podnozki w motorku dla wlasnego bezpieczenstwa
SKALAR nie zrobisz mi tego prawda - z kim ja bedĂŞ przeÂżywaĂŚ adrenaline w spotkaniu z puszkÂą ÂŁysy, dlatego ja wychodze z zaÂłoÂżenia Âże facetĂłw siĂŞ nie zabiera na zakupy bo szkoda mi biedaka - po co ma czas marnowaĂŚ i siĂŞ denerwowaĂŚ niepotrzebnie. Ale to tylko moje skromne zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety maja jeden ceche szczegĂłlnie rozwiniĂŞtÂą- RYWALIZACJE.ale w sumie rodzi sie ona raczej miĂŞdzy ino kobietami,faceci lubiÂą rywalizowaĂŚ we wszystkim ale kobity nie zawachaja sie przed niczym Âżeby pokazaĂŚ koleÂżance ktĂłra ja oÂśmnieszyÂła Âże to ona jest Âśmieszna.rywalizacje o zÂłote majtki nawet na wfie jak graÂły w siate do aÂż strach patrzeĂŚ byÂło.Âśmiechu co nie miara,hehe takie to one sÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO WY JESZCZE MNIE NIE ZNACIE AGATKA TO JE TAKA SILNA ISTOTKA ZE NIEJEDNEGO Z WAS BY POÂŁOZYLA NA LOPATKI DLATEGO NIE MA SIE CO BAC W NOCY JAK IDZIE SAMA A JAK MY BEDZIEMY ZAGROZONE Z SUZI TO JUZ WIEMY KTO NAS OBRONI...........I POWYRYWA WAM WASZE JAJUSZKA =)

Kobiety maja jeden ceche szczegĂłlnie rozwiniĂŞtÂą- RYWALIZACJE
a faceci nie???/ jak im sie jakas kobita spodoba to czasami sa w stanie pozabijac sie o niÂą a tak na marginesie to ja sie zastanawiam czy te forum to motocyklowe jest czy sexcyklowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I POWYRYWA WAM WASZE JAJUSZKA
Sama powyrywacie, to se potem same zrobicie dobrze
czy te forum to motocyklowe jest czy sexcyklowe  
Te 4UM jest jedno - jedyne w swoim rodzaju Poprostu THE BEST 8) Ale to jush chyba wiesz, skoro na nim piszesz i siĂŞ udzielasz :wink:
Tego kwiatu jest pó³ Œwiatu
Nio ostatnio juÂż nawet troszke wiĂŞcej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku_CSI RIDERS, dzivna baba mia³es:/ ja jak wchodze do sklepu i patrz enie ma nic wychodze poznije dopieor sie okazuje ze w tym wlasnie sklepie obkupi³a sie siostra (a mnie sie tka podobala ta blizka0dlaczego ja jej nie zauwazy³am??... :| Leo oj tak rywalizacja a najlepsza jest jak sie baby nie znosza o matko wtedy dopieor jest jazda......osobiscie nie wypowiem sie g³ebiej na ten temat:Pfajna koleshanka ty o mnie??....Nicko nie strasz facetów judokami ...a teraz tka powiem: jakbym spotka³a Miriam na ulicy to bym jej jaj nie wyrwa³a bo to dla mnie nie ma p³ec to je czlowiek nie c¿³owiek no!!! nie wiedzia³abym czy drze sie baba czy chop bo trzyma³abym za jaja a przed oczami mia³abym cycki :? zadna przyjemnosca swoja droga powiem wam ze kiedys na Obozie na walkach mia³am te przyjemnosc:P (ca³kiem fajny rzut szkoda tylko ze powinno sie trzymac za udo ale ja chwyci³am wyzej) 8) [ Dodano: 2005-09-06, 21:40 ]maku_CSI RIDERS, ja chcia³abym wystartowac na jakims zlocie w babskim boksie;d bo chcia³am trenowac boks ale niestety nie wypali³o (rodzice)bo wiecie to jedyna rzecz w ktorej ich pos³ucha³am:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty o mnie??....
POWIEDZIALAM ZE ROBISZ ZA NASZEGO OCHRONIAZA A CZY TO ZÂŁE PRZECIEZ JESTES ZAJEFAJNA BABKA WIEC CHYBA NIE JESTES ZÂŁA ?????? [ Dodano: 2005-09-07, 14:47 ]
tworzymy mi³¹ konwersacje o kobiecych nastrojach
ASKAD TY WIESZ JAKIE SA KOBIECE NASTROJE JAK TY KOBIETA NIE JESTES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASKAD TY WIESZ JAKIE SA KOBIECE NASTROJE JAK TY KOBIETA NIE JESTES
Bo byÂłem z kobieta przez 2 lata i wiem co potrafi zrobic a czego nie... te humorki... zle dni... potem wzloty...itd. :wink: :wink: :wink: :wink:
Maku ja z jedna kobietÂą byÂłem prawie 5 lat i dalej czasem, nie potrafiĂŞ zrozumieĂŚ tych Ich humorkoof :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.