Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kto jedzie na bajzel do Łodzi?


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

Timac nie porĂłwnuj bazarĂłw w Âłodzi i katowicach bo to totalne nieporozumienie
DokÂładnie. Bez urazy ale to "coÂś" w katowicach co sie nazywa bazarem to ... Ostatnio samo obejscie zajĂŞÂło mi jakies 15 min. W Âłodzi dla odmiany 3h
Ja jak namowie kumpla to jedziemy tyle ze puszka bo trza jakos zakupy zwiesc
Generalnie tze mysle o zakupach i dla tego tesh mozna by sie jakos zgadac na bazarze na jakie piwko. posiedziec pogadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider dobrze mowi bajzel w katowicach to jest jedna wielka pomylka.Ja mialem jechac na nocke ale wypadl mi plan ze jade z chlopakami do Oswiecimia oboz zwiedzic a potem na pszczyne zamek zobaczyc.Ale nic straconego moze cos razem wypijemy w Bielsku a potem u nas zakonczenie moze sie tez pojawicie [ Dodano: 2005-08-29, 23:55 ]Gixer juz sie wpisal na liste. Gixer piwo to musimy zrobic nie ma to tamto.Mam nadzieje ze na noc zostajesz nie wymiekniesz jak inni i pojedzies z wieczora do domu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer juz sie wpisal na liste. Gixer piwo to musimy zrobic nie ma to tamto.Mam nadzieje ze na noc zostajesz nie wymiekniesz jak inni i pojedzies z wieczora do domu ??
Kurde,chlopie:ja nigdy nie wymiekam i zawsze nocki robie na zlotach.Kto mnie zna to moze potwierdzic,zawsze koncze ostatni (no chyba ze wczesniej padne z nadmiaru alkoholu :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojechaÂłem i wrociÂłem i dupa Jak to qwa jest!!!!Jak nie chce kupic to jest wszystko a jak szukam czegos to ni chuchu Taki wielki imprez a nie ma kurtek w normalnym rozmiarze. na caÂłym bajzlu znalazÂłem moze z 5-6 i to takich ze moj pies w budzie nie wiem czy by sie wyspaÂł Ale jak nie potrzebowaÂłem to byÂły miliony!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony, uda³o mi siê kupiÌ spodnie HG, po³aczenie skóry i goretexu. Ale zauwa¿y³em ¿e upada duch bazaru. GoœÌ stan¹³ okoniem i nie chcia³ spuœciÌ nawet z³otówki, musia³em odejœÌ od stoiska ¿eby chcia³ siê targowaÌ A przecie¿ to ca³y urok targowania siê na bazarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauwaÂżyÂłem Âże upada duch bazaru
on nie upada, on lezy jak dÂługi. Ceny goscie winduja na maxa, kradziezy ze ja pierdole bo o tym ze potrafia ci na parkingu moto rozebrac nie wspomne. kiszka sie zrobiÂła jak byk. jak byÂłem na 2 bajzlu jakos w latach 90tych to byÂła zupeÂłnie inna bajka. klimat i wiez motocyklowa byÂła na najwyÂższym poziomie. wszystko sie robi amerykaĂąskie Wlasnie mi sie przypomniaÂło jak ktoregos roku szwagiero z kumplami no i oczywiscie ja wykupilismy 2 stoiska po to tylko zeby jechac na 2 dni i niezle sie zabawic. a ze przy okazji sprzedalismy 2 motocykle i wszystko co w garazu byÂło zbedne to juz inna kwestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.