Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gauloises GP Ceske Republiky


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Œwiata MotoGP wracaj¹ po wakacyjnej przerwie jako jedenasta z siedemnastu rund na tor Brno w Czechach. Jako jedno z najd³uzej znajduj¹cych siê w kalendarzu mistrzostw Brno goœci ju¿ od 1965 roku na 13,94 km torze drogowym, który póŸniej zosta³ skrócony, a w koùcu wy³¹czony z kalendarza ze wzglêdów bezpieczeùstwa.Zmodernizowany tor jest w uzyciu od 1987 roku i moze siê poszczyciœ unikaln¹ charakterystyk¹ wysokich prêdkoœci, kombinacji szybkich zakrêtów oraz bezpieczeùstwem na najwy¿szym poziomie, co stanowi, iz jest to jeden z najbardziej spektakularnych torów w mistrostwach. Szybkie oraz krête partie s¹ swoistym testem dla talentu zawodnika oraz in¿ynieryjnej precyzji. Tor wybudowany jest w naturalnej niecce, co stwarza doskona³e warunki dla kibiców - doskona³a widocznosÌ.Wyœcigi ju¿ w t¹ niedzielê!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze Rossi bezdie sie scigal a nie jechal caly czas na 1 miejscu
no chyba scigaÂł pamietasz walke na donington dopiero w koncowce wyrwal do przody zreszta on zawsze w koncowkach wyrywa do przodu hehe ciekawe czy znow wygra jetem przekonany ze tak ale nigdy nic nie wiadomoROSSI THE BEST!!!!!!!!!!!MIÂŁEGO OGLÂĄDANIA 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyscigu. The Doctor pokazaÂł spokojnÂą i rozwaÂżnÂą jazdĂŞ, Capirossi wÂłoski temperament, a Biaggi jak siĂŞ korzysta ze szczĂŞÂścia przy rĂłnie dobrej jeÂździe.Czy RC211V Sete siĂŞ popsuÂła wiedzÂą tylko w jego zespole i chyba nie powiedzÂą. Na jedym z ostatnich prawych zakrĂŞtĂłw zÂłapaÂł troszkĂŞ pobocza po wewnĂŞtrznej i siĂŞ lekko zakurzyÂło. ByĂŚ moze to byÂł dymek z wydechu. bo zaraz potem ... zdechÂła maszyna. A mĂłgÂł byĂŚ drugi.Wyniki koĂącowe klasy MotoGP:http://images.motogp.com/multimedia2/374/374913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByliÂśmy z chÂłopakami na moto wczoraj na torze. Super emocje, moze zapodam dzisiaj kilka zdjec ktĂłre udaÂło mi sie zrobiĂŚ moim aparatem. Warto byÂło jechaĂŚ i pogoda w miare (nie padaÂło). Szkoda Gibernau szli z Rossim Âłeb w Âłeb i gdyby nie koĂącĂłwka (zabrakÂło mu paliwa) to by wygraÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo, na oficjalnej stronie motogp.com podali, ze to byÂła awaria, no ale brak paliwa mĂłgÂł teÂż byĂŚ przyczynÂą, bo zarzuciÂło nim na winklu i chwilĂŞ potem zdechÂłale najlepsze byÂło, jak Rossi polewaÂł kolesiom szampana w przebraniu kelnera i potem ich ostro zlaÂł (szampanem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W³asnie, chetnie bym to obejrza³ jeszcze raz [ Dodano: 2005-08-29, 17:45 ]Kud³aty, dla mnie to te¿ wygl¹da³o na awariê, widzia³em tylko jak zjecha³ na bok i jecha³ powoli. Widzia³em relacjê (skrót) na Eurosporcie i w serwisach sportowych, to wszêdzie by³o napisane o braku paliwa. Zreszta niewa¿ne, wa¿ne, ¿e facet jest jednym z najlepszych motocyklistów i tu nie moze mieÌ sobie nic do zarzucenia ale konstruktorom. W tym przypadku HONDA NIE-RULEZ [ Dodano: 2005-08-29, 18:13 ]Jak mówi³em dalsza czêœÌ zdjec [ Dodano: 2005-08-29, 18:22 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie co, fotki fajne, tez troche mam, ale to nic w porównaniu z dzwiekiem. CzuÌ jak ziemia dr¿y jak ch³opaki odkrec¹. Niesamowite wra¿enieGixer, powiedz prosze jak dzia³a silnik Kawasaki ze tak dudni? na eurosporcie komentatorzy mowili ze to jest nowy silnik "Big Bang" odpala w 2 cylindrach naraz? bo s³ychaÌ go, jakby sie po³owe wolniej kreci³ ni¿ resztakilka filmików jest tu http://mtvk.pl/mank00t/ niestety z aparatu fot - wiec jakoœÌ nienajlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollo, fajne fotki musiaÂła byĂŚ niezÂła impreza przez caÂły weekend!
Kud³aty ca³y weekend nie by³em (w sobotê w Wiœle), tylko w niedziele. Zreszta jak mówi³ mi kumpel co by³ tam w weekend, ¿e w sobote tylko by³y eliminacje a kwintesencja by³a w niedziele. Co w³asnie zaliczy³em . Jak obejrza³em powtórkê w Eurosporcie, to to juz nie to samo. Podobnie jak ogl¹da siê skoki narciarskie w Zakopcu na ¿ywca a przed telewizorem.Kolosalna ró¿nica.Natomiast muszê siê z wami podzieliÌ spostrze¿eniami jak sprawna i mi³a jest czeska policja. Nasze pa³y powinny siê uczyÌ a nie organizowaÌ debilne konkursy dla fotografów-amatorów [ Dodano: 2005-08-30, 07:54 ]
Witam, wiecie co, fotki fajne, tez troche mam, ale to nic w porĂłwnaniu z dzwiekiem. CzuĂŚ jak ziemia drÂży jak chÂłopaki odkrecÂą. Niesamowite wraÂżenie
No, dok³adnie, my staliœmy w miejscu gdzie mieliœmy dwa winkle i prost¹ obok. Wyjœcie na prost¹ by³o niesamowite. DŸwiêk rzeczywiœcie niesamowity i prêdkoœÌ równie¿-kurczê, te maszyny maj¹ przecie¿ po 240 KM!!!!Ale po filmikach widzê,ze staliœmy niedaleko siebie . Ja równie¿ nagra³em kilka filmików ale œrednio ka¿dy ma 20 MB a jeden nawet 90!!! Wiec trudno by³oby je zamieœciÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.ByÂłem na miejscu przez caÂłe trzy dni.Niesamowita imprezka.Co do motocykla SETE to wam napisze ale pewnie i tak nie uwierzycie a sÂą to informacje z bardzo pewnego zrodla.MASZYNA SETE sie nie zepsuÂła tylko ZABRAKÂŁO !!!!! w niej paliwa.SkÂąd to niby wiem?Ano stad ze bylismy tam ze znajomym ktory znaÂł osobiÂście zawodnika startujÂącego na samym koncu imprezy w klasie BMW power Cup i dostal sie po wyscigu do boxow.A nie mowiono tam o niczym jak tylko o wpadce z tym wlasnie brakiem paliwa.Co do organizacji i zachowania policji to faktycznie wszysko staÂło na najwyzszym poziomie.Jedyne co mnie dobiÂło to cena piwa na teranie grand prix = 50 koron!!! za lane siuski marki Starobrno;)Na moto Camp cena 45 koron za butelkowe heineken bÂądz Pilsner ...piwo smaczne ale ta cena:)Na nastepny rok juz wiem ze tzreba sie zaopatrzyc w markecie ..tam dobre piwko za 15 koron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.