Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawody Moto GP


blade

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najbliÂżej nas moÂżna na Âżywo popatrzeĂŚ na zmagania zawodnikĂłw GP? W Czechach? W jakich terminach w wakacje, jakie sa ceny biletow, jakies noclegi itp? Jak wiecie cos blizej na ten temat to piszcie bo mysle o jakims wpadzie w wakacje na takie zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty, ale jak, 20-40 ojro na 3 dni? Ale to tylko na wstep, tak? A do tego jeszcze gdzies trzeba sobie spanie zalatwic? Jesli te pytania Ci sie glupie wydaja to sorry ale nigdy nie bylem na wyscigach i nie wiem co i jak.

w poskim sektorze Ducati
Polski sektor Ducati? A co tam robi polski sektor??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj dobrze ÂŚM, to siĂŞ dowiesz dokÂładnie jakie sÂą ceny, ale to coÂś koÂło €40. A jak wyglÂąda sprawa spania, to chyba juz osobno, ale tam jest pole namiotowe dla motocyklistĂłw i nikt Ci nic nie ruszy, bo to cywilizowany kraj.Tak, polski sektor Ducati. JakieÂś dwa lata temu (nie wiem jak teraz) do biletu byÂła koszulka i czapka Ducati zeby siĂŞ zintegrowaĂŚ z ca³¹ czeredÂą na pagĂłrku W caÂłym kraju byÂły przygotowane bilety dla fanĂłw Ducati, zeby byÂło fajnie i miÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam jest pole namiotowe dla motocyklistĂłw i nikt Ci nic nie ruszy, bo to cywilizowany kraj.
Siema ale co do tych s³ów sie nie zgadzam bracik by³ ostatnio na najwiêkszym zlocie w europie (samochodowym) w hradec kravole i jakieœ 30 osób zosta³o bez dokumentów i kasy a wiêc nie radze ci sie czuÌ jak u siebie pod domem :mrgreen: radia samochodowe te¿ rwali POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem rozwazac mozliwosc pojechania nie na moto
No... To moze sie wybierzemy pociagiem razem, piwa sie na droge nakupi i mozna jechac:) Wczoraj kumple wrocili z zuzlowego GP Czech - zapalcili za bilet w dwie strony 180zÂł (ulgowy). Chociaz taniej byloby jechac w kilka osob autem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZadzwoĂącie sobiedo dealera Ducati i sie zapytajcie jak wyglÂąda sprawa biletĂłw na Brno. Na pewno juÂż nie bĂŞdzie zadnych, bo za takÂą kasĂŞ to sporo chĂŞtnych siĂŞ znajdzie, ale zapytaĂŚ zawsze moÂżna i najwyÂżej za rok pojechaĂŚ na wyscig, a teraz tylko pojechaĂŚ na wycieczkĂŞ i posÂłuchaĂŚ z parkingu ryku silnikĂłw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grandysduo.com.pl/brnobilety.html mnie sie to otwiera 11-07-2005 19:58 [ Dodano: 2005-07-11, 20:08 ] nie wstuka³em wczesniej www . Jedziemy w pi¹tek po pracy, autem. Mamy komplet, ale jakby jakaœ inna puszka chcia³a do³¹czyÌ, to zapraszam. Bilety s¹ na trybuny ziemne te niebieskie http://www.automotodrombrno.cz/default.asp...1=7&hs=map&ln=1 Nie wiem jak bedzie ze spaniem, ale niespecjalnie mnie to interesuje Browary tanie, pozwol¹ zasn¹Ì byle gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.