Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja czyta³em. W srode jak bede w robocie to znajde ten link w archiwum gg. Z tego co czyta³em to wystartowali ze skrzy¿owania odkrêcaj¹c na maksa ale nieco dalej pewien niedzielny kierowca wyjecha³ z parkingu z supermarketu prosto przed nich. Jeden motocyklista go omin¹³ ale drugiemu siê nie uda³o. Zginê³y dzieci. Rodzice i motocyklista ¿yj¹. [ Dodano: 2005-08-01, 22:29 ]http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,13418494...06,0,forum.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czyta³em, to koleœ troche przegi¹³ z prêdkoœci¹, ale wymuszanie pierwszeùstwa przez samochody jest nagminne :!: Sam mia³em dziœ tak¹ sytuacjê: jadê ulic¹, prêdkoœc ok 65-70 km/h (tak¹ prêdkoœci¹ porusz¹³y siê równie¿ samochody). Jadê sobie spokojnie, a tu nagle z parkingu wyskakuje mi przed samym reflektorem jakiœ idiota bia³ym seicento i przeuje¿d¿ drogê w poprzek... Omin¹³em go przy samym krawê¿niku, odleg³oœ od auta jakieœ 20 cm Gdybym w niego przydzwoni³, to pewnie stare dewoty by gada³y, ¿e jak wariat jecha³em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne nasze media!!! W trĂłjce mĂłwili ze zgineÂła caÂła rodzina (moÂże im sie przekrĂŞciÂło). Mimo wszystko to i tak przesada.Skoro ojciec Âżyje to na jego miejscu poszedÂłbym do szpitala i zapier... tego gnoja.TO JEST MOJE ZDANIE!!!
Po pierwsze to wg Policji nie ma znaczenia jakÂą prĂŞdkoÂściÂą jedziesz, gostek musi ustÂąpiĂŚ pierwszeĂąstwa i juÂż, wiĂŞc zasraniec w aucie jest winien i mam nadziejĂŞ Âże sumienie go zeÂżre. Motocykle odkrĂŞcajÂące na max robiÂą tyle haÂłasu Âże tylko zasrany debil i ignorant mĂłgÂł tego nie zauwaÂżyĂŚ. Po drugie nie pierdol Âże jako jedyny z tego forum jeÂździsz zgodnie z przepisami caÂłe 50 km/h po mieÂście i 100-130 po trasie. S.kur.wie.la powinni wdeptaĂŚ w ziemiĂŞ razem z tym jego katamaranem.Notabene zwykle to tylko motocykliÂści ginÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podzielne zdanie i ten zawiniÂł i ten :| ale wiem jak to jest jak katamaran wyskoczy przed moto nawet najbardziej doÂświadczeni motocykliÂści nieraz ginÂą w tych zdarzeniach, ja miaÂłem farta bo jechaÂłem na skuterze ok60km/ po mieÂście a tu nagle renĂłwka(transporter) mi wyskoczyÂła przed lagi ale wymineÂłem go,miaÂłem chĂŞĂŚ go zabiĂŚ potem przez reszte dnia szukaÂłem go po mieÂście (teraz nie ma to jak jeÂździĂŚ bez strachu po haÂłdach itd :mrgreen: ) :mrgreen: pozdrawiam i uwaÂżajcie na siebie bo moto jak kazdy wie to nie jest zabawka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katamaraniarze nie zwracaj¹ czêsto w ogóle uwagi na motocykle, sam wyjeba³em pare lat temu czo³ówkê z takim jednym który mnie "nie zauwa¿y³" a jecha³em z 50-60 km/hgdyby sie goœÌ dobrze upewni³ ¿e nic nie jedie to by sie pewnie nic nie sta³oja tu widzê znacznie mniejsz¹ winê motocyklisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne nasze media!!! W trĂłjce mĂłwili ze zgineÂła caÂła rodzina (moÂże im sie przekrĂŞciÂło). Mimo wszystko to i tak przesada.Skoro ojciec Âżyje to na jego miejscu poszedÂłbym do szpitala i zapier... tego gnoja.TO JEST MOJE ZDANIE!!!
Hej Chlopie wyluzuj i przestan walic takie glupoty. Wiadomo ze nie wszyscy jezdza przepisowo, ale moze chociaz pomysl nad czyms takim jak wymuszenie pierwszenstwa?????????????????????????????Ten kto wymusza pierwszenstwo zawsze ponosi za to odpowiedzialnosc, chocbym ja jechal 250 km/hA propos... ostatnio jechalismy z Danielosem po A4, dosc szybko :wink: .........Ja jechalem drugi i jak widzialem jak kolo zamierza sie do zmiany pasa tuz przed motocyklem Danielosa, ktory jechal 2 x szybciej niz ten katamaran. Cala szybke zaplulem krzyczac UWAZAAAAJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Tak to jest :| nie patrza bubki w lusterka, na droge i tyle..... a potem sa tragedie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, jezeli spojrzec na to z kazdej strony, to i wiadomo, ze gdyby kierowca Tico sie rozejrzal, jak powinien, to mialby jeszcze swoje dwie corki, a z drugiej strony gdyby motocyklisci jechali zgodnie z 50'tka w miescie, to tez by przezyly... tak czy siak, gdyby ta droga jechala ciezarowka, to i tak pewnie by stalo sie co stalo, bo koles w Tico mial widac klapki na oczach... teraz juz pewie nie wsiadzie za kolko, i dobrze.zgadzam sie z mniejsza wina motocyklisty.zal niewinnych dzieci... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, jezeli spojrzec na to z kazdej strony, to i wiadomo, ze gdyby kierowca Tico sie rozejrzal, jak powinien, to mialby jeszcze swoje dwie corki
Wedlug mnie cala wina lezy po stronie motocyklisty, z tego co czytalem lecial 150 w terenie zabudowanym, no to sorry ale kierowcxa auta mogl nie zdarzyc go zauwazyc. Moze to okrutne co napisze ale sam sobie wybral taki los, tylko po co jeszcze wybral za te dzieci? Czy nie warto troche zwolnic w terenie zabudowanym? Tyle jest tragedii ale na motocyklistow to wcale nie dziala Tybardziej ze rzecz dziala sie w Poznaniu - nie mogl baran jechac na tor sobie poszalec?
Hej Chlopie wyluzuj i przestan walic takie glupoty. Wiadomo ze nie wszyscy jezdza przepisowo, ale moze chociaz pomysl nad czyms takim jak wymuszenie pierwszenstwa??
I to juz dawno powinno byc zmienione w przepisach. Bo ja nie potrafie nazwac czegos takiego wymuszeniem pierszenstwa jesli motocyklista zapierdala jak glupi i w jednej chwili pojawia sie z nikad.
Ten kto wymusza pierwszenstwo zawsze ponosi za to odpowiedzialnosc, chocbym ja jechal 250 km/h
Ziobu myslac tak daleko nie zajedziesz. Jadac z tak ekstremalna dla kierowcow aut predkoscia musisz myslec i za siebie i za nich - taka prawda. [ Dodano: 2005-08-02, 11:15 ]
koro ojciec Âżyje to na jego miejscu poszedÂłbym do szpitala i zapier... tego gnoja.TO JEST MOJE ZDANIE!!!
Mam bardzo podobne zdanie na ten temat. Postawcie sie na moment w roli ojca, ktory traci w jednej chwili dwie corki - cale swoje zycie przez jakiegos popierdolonego barana ktoremu sie zachcialo wyscigow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka¿dy ma troche racji Ale przecie¿ motocykla siê nie kupuje po to ¿eby jeŸdziÌ wolno.Najbardziej lubiê w motocyklu to jak siê nim pokonuje zakrêty i przyspieszenia jakie daje (choÌ mój nie ma super osiagów ale radoche z jazdy daje )Poza tym nie bêde ukrywa³, ¿e lubie sobie powyprzedzaÌ w ruchu miejskim samochodziki nieraz mo¿e i niezgodnie z przepisami ale có¿ NO RISK, NO FUN A takie gadki jak Krzycha w stylu czy Ci goœcie co spowodowali wypadek byli motocyklistami mnie osobiœcie denerwuj¹ :? .Nie wszystkich rajcuje spokojna jazda i podziwianie jak ³adnie pola kwitn¹ na wiosnê Ka¿dy odpowiada za swoje czyny ale zgadzam siê z tym, ¿e szkoda dzieci (a wina byla obopólna jeden jecha³ za szybko a drugi wymusi³ pierwszeùstwo).Ostatnio u mnie by³ wypadek na skrzy¿owaniu pani srebrnym terenowym mercedesem nie zatrzyma³a siê na stopie i uderzy³ w ni¹ daewo, efekt taki daewo ca³y przód skasowany a mercedes troszeczke powy¿ej progu bo mia³ gmole. Pani powiedziala, ze go nie zauwa¿yla ale zapomnia³a dodaÌ, ¿e znaku te¿ nie zauwa¿y³a.G³upia bogata dziwka z ptasim mó¿d¿kiem ja tez czesto tamtêdy przeje¿d¿am bo w sumie mieszkam za tym skrzy¿owaniem, najlepiej w tym kraju jeŸdzic TIR-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho napisaÂł/a:koro ojciec Âżyje to na jego miejscu poszedÂłbym do szpitala i zapier... tego gnoja.TO JEST MOJE ZDANIE!!!Mam bardzo podobne zdanie na ten temat. Postawcie sie na moment w roli ojca, ktory traci w jednej chwili dwie corki - cale swoje zycie przez jakiegos popierdolonego barana ktoremu sie zachcialo wyscigow!
Zginely bo tatus sie nie rozejzal wyjezdzajac z podporzadkowanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dodatkowo w tym miejscu przejezdzali motocyklisci szybciej niz powinni, zamiast motocykle mogl byc ktokolwiek inny!!!!!! Jazda z nadmierna predkoscia nie zwalnia z odpowiedzialnosci tego kogos kto wlacza sie do ruchu, to on ma ocenic predkosc nadjezdzajacego pojazdu, a tatus tego nie zrobil ...niestety :| Taka jest prawda BLADE A przekonasz sie o tym jak zaczniesz jezdzic.... Pozdrawiam... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLADE po pierwsze pier.dol.nij siê w zakuty ³eb, po drugie przeczytaj Kodeks Drogowy, po trzecie jeœli jesteœ takim ignorantem, to skoùcz z wypowiedziami na tym forum, przejdŸ sobie na formu rowerzystów (mam nadziejê ¿e przynajmniej rower masz) bêdziesz wtedy móg³ cokolwiek o szaleùstwach rowerzystów powiedzieÌ. I pamiêtaj ¿e na tym forum nie p³ac¹ za iloœÌ wys³anych postów, nie musisz usilnie d¹¿yÌ do najwiêkszej wartoœci. Proponujê ¿ebyœ do czasu kupna motocykla forum jedynie czyta³, bo wypociny twoje s¹ ¿a³osne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to WYBACZCIE ale ta gadka jest psu na bude :? Najwiêcej maj¹ zawsze do powiedzenia Ci co nie je¿d¿¹ (albo je¿d¿¹ ale tak jak na rowerach ) Wiem ¿eby byÌ motocyklist¹ nie trzeba mieÌ motocykla, te¿ kiedyœ przez to przechodzi³em (i gowno mnie obchodzi czy jestem motocyklista czy nie lubiê jeŸdzic i tyle a nie o tym pieprzyÌ :?).Dosz³o do tragedii i nikt ani nic tamtego zdarzenia ju¿ nie cofnie a czy ktoœ z tego wyci¹gnie wnioski w¹tpie (brutalne ale prawdziwe, ja z tego powodu poza miastem, zw³aszcca tam gdzie nie ma dolotowych dróg do drogi g³ównej z tego powodu wolniej jeŸdzic nie zaczne Szkoda dziewczynek naprawde I koùczê gadke, bo dla mnie nie ma ona ¿adnego sensu Pozdrowienia "nie motocyklista", ale lubi¹cy jeŸdziÌ motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda BLADE A przekonasz sie o tym jak zaczniesz jezdzic.... Pozdrawiam...
Ziobu troche kiometrow juz zrobilem w zyciu na moto. Moze nie na japoncach ale zrobilem.
BLADE po pierwsze pier.dol.nij siĂŞ w zakuty Âłeb, po drugie przeczytaj Kodeks Drogowy
Sam sie pierdolnij w leb ktory byc moze jest zakuty, kodeks drogowy wlasnie znam bo dopiero co zdalem prawko na ciezrowke.
koĂącz z wypowiedziami na tym forum, przejdÂź sobie na formu rowerzystĂłw (mam nadziejĂŞ Âże przynajmniej rower masz) bĂŞdziesz wtedy mĂłgÂł cokolwiek o szaleĂąstwach rowerzystĂłw powiedzieĂŚ.
Jesli Pchela mnie usunie prosze bardzi ty na razie jestes dla mnie nikim i wali mnie twoje zdanie. Rower mam a oprocz tego 2 stare motocykle i zabytkowego komara. tyle.
I pamiêtaj ¿e na tym forum nie p³ac¹ za iloœÌ wys³anych postów, nie musisz usilnie d¹¿yÌ do najwiêkszej wartoœci.
Akurat to ja wyjechalem z propozycja usuniecia licznika postow zeby uniknac "nabijaczy". I nigdy nie pisze czegos zeby miec wiecej postow.
Najwiêcej maj¹ zawsze do powiedzenia Ci co nie je¿d¿¹
na takie tematy owszem bo ci co nie jezdza patrza obiektywnie na ta sytuacje - nie z punktu widzenia motocyklisty lub samochodziarza ale z punktu widzenia czlowieka.Ciekawe GSXR750, czy bylbys takim mÂądralÂą gdyby to twoje dzieci zginely w wypadku spowodowanym przez motocykliste. Zegnam. A propozycje odejscia z forum rozwaze jeszcze dzis. I nie chce sobie zostawiac tu wrogow ale sam wyjechales z glupimi tekstami na mnie. A jakby nie bylo to co napisalem bylo wyrazeniem mojej i tylko mojego zdania na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e za bardzo siê wkurzy³em za co przepraszam ale z jednego wyjazdu 100 kilometrowego mogê ci podaÌ co najmniej 10 rejestracji samochodów które wyskoczy³y, wyjecha³y, zapomnia³y upewniÌ siê co do mo¿liwoœci w³¹czenia siê do ruchu, jaki stop mówi pan w niebieski Ciankolu??? czego Pan siê czepia?? itd itp. Pomykam zawsze w dwie osoby wiêc muszê uwa¿aÌ podwójnie, nigdy zbytnio nie ryzykujê, nie stwarzam groŸnych sytuacji wiêc wkur.w.ia mnie jak facet w swjej furze (typu maluch) myœla³ ¿e zd¹¿y. Zaczniesz jeŸdziÌ szybciej to zrozumiesz moj¹ frustracjê. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaciekawiÂł mnie ten temat i postanowiÂłem tez wyraziĂŚ swojÂą opiniĂŞ.OczywiÂście wg. przepisĂłw to z tego co pamiĂŞtam to byÂło wymuszenie pierwszeĂąstwa. Z drugiej zaÂś strony pocisk poruszajÂący siĂŞ z prĂŞdkoÂściÂą w granicach 55,56 metra na sekundĂŞ. Sam poruszam siĂŞ motocyklem (co prawda max h mojej maszyny to 130km/h) i samochodem. TeÂż nie przestrzegam ograniczeĂą prĂŞdkoÂści bo siĂŞ nie da. Z racji tego jak prowadzĂŞ samochĂłd to zwracam szczegĂłlnÂą uwagĂŞ na motocyklistĂłw i zawsze staram siĂŞ im uÂłatwiĂŚ przejazd. Jak w³¹czam siĂŞ do ruchy i widzĂŞ z daleka jedno ÂświatÂło w oddali to czekam aÂż przejedzie bo zdajĂŞ sobie sprawĂŞ Âże za 2-3 sekundy ten ktoÂś moÂże zaparkowaĂŚ na siedzeniu obok mnie. MoÂże ten kierowca z Tico czy czym on tam jechaÂł nie ma motocykla ani kogoÂś znajomego kto by mu to uÂświadomiÂł. ZauwaÂżcie ze na polskich drogach nie ma jeszcze tylu maszyn co na zachodzie i przyzwyczajenie kierowcĂłw 4-kó³ek wymaga czasu. Moim zdaniem trzeba wyciÂągn¹Ì wnioski z tej przykrej sytuacji i nie ÂścigaĂŚ siĂŞ w centrum miasta – tylko na obrzeÂżach hehe, a kierowcy samochodĂłw niech uwaÂżajÂą na motocyklistĂłw i nie bĂŞdÂą zazdroÂśni ze motocyklista jedzie a samochodziarz stoi w korku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.