Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VII TYSKI FESTIWA MUZYCZY im.Ryśka Riedla


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to w domciu nie ma co impreza genialna... pomijajac burze dzisiejszej nocy MIESKO.. gdzie siĂŞ zgubiÂł TwĂłj namiot okoÂło 2:00? a pozatym.. jak WyÂście sie tam zmieÂścili??SARGON.. TY goopku myÂślaÂłam Âże zaraz ten namiot zjarasz swĂłja SuzkÂą.OgĂłlnie super... ciekawe jak siĂŞ czuje HARCERZ Oki ja ide spaĂŚ bo nocne Âżycie bywa mĂŞczÂące :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszed³em do siebie i PISZE!!!Generalnie impreza zajebista! Co do filmu, naprawde pozytywnie mnie zaskoczy³!Suzi.. daliœmy sobie rade.. nawet sie mog³em troche powierciÌ.... a on znikno³? hmm mo¿e to namiot WIDMO? ja nic niepamietam takiego Szkoda ze delklarowa³o sie tro wiecej osob ni¿ by³o....no i miejsca nam niezabrak³o...hehe na tej oponie jechalem z predkoscia max 80 km/h bo mi moto p³ywa³ hmm wiedzieliscie cos o tym ze ten zalew jest jak¹œ tam kup¹ zara¿ony? hmm? suzii sorki ¿e ci sledzi nieodda³em, bo wogule mia³em wrocic ale nieee by³em w stanie...boja sie tych zdjêÌ hehehe pozdrawiam wosss bajjj!p.s.Brzuch mnie swêdzi, a jak bêde du¿y to sie zatrudnie jako "zawodowy rozk³adacz namiotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten weekend byl feralny dla wielu. Ja cieszylem sie i szykowalem juz od dwoch tygodni, a jak juz przyszla sobota, to.....d_u_p i nie dalem rady ÂŻycie niekiedy bywa brutalnie i skopa w dupe zwala na kolana. Szkoda mi tylko miec nadzieje, ze za rok moze bedzie okazja.ps. przy okazji....moze ma ktos z was dobry sposob, zeby na zycie zarobic a sie nie narobic....no i miec wolne wtedy, gdy chce sie je miec!!!!!qrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkoĂącu dobiÂłem do komputera ..............wsumie to wrociÂłem 2 godzinki temu .....Imprezka byÂła przednia......chociaÂż miejscami ÂżoÂładek dawal swoje znaki.....ale nie tak bardzo jak Harcerzowi :mrgreen: Co do organizacji festiwalu to sie nie bede wypowiadal .....szczegĂłlnie jeÂśli chodzi o zaplecze higieniczne ..........ÂŻaÂłuje tylko Âże COMA nie zagraÂła .........Jak tradycja nakazaÂła scena znĂłw zostaÂła zdobyta razem z Sargonem daliÂśmy rade .....szkoda tylko Âże jeszcze nagÂłosnienia nie byÂło .......bo by sami rozpoczeliÂśmy Festiwal Ludzi byÂło okoÂło 20tys to sobie wyobraÂżcie co siĂŞ tam dziaÂło :mrgreen: OgĂłlnie zajebiÂście byÂło i kto niebyÂł niechj ÂżaÂłuje .........zreszta z ekipÂą forumowÂą zawsze jest zajebiÂście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja wrzuce swoje 5 groszy impreza ogolnie byla zajefajna!! jestem holernie zadowolony ze tam bylem!!tak jak BOA wspominal ze z organizacja nie bylo rewelacji, przynajmniej za ta kase oczekuje sie czegos wiecej.....ale ludzie z ktorymi sie bawilem sprawily ze byla to jedna z lepszych imprez tego lata! ci ktorzy nie byli maja czego zalowac! nie sposob wszystkiego opisac co sie tam dzialo!! ...postaram sie potem wrzucic pare ciekawych fotek...jak tylko harcesz dojdzie do siebie i mi je przegra ...tak btw to znim jest wszystko oki...nie na takie rzeczy jusz go skazywalem kazdy z trzech dni to byl test na wytrzymalosc zoladka...BOA ...w zyciu nie ruszamy sie innych win niz komandos ..jak jusz to bedziemy sluchac yamashki i suzi bo one najwyrazniej wiedza co pic za niewielkie pieniadze szkoda ze nie wszyscy byli co sie na ta impreze zapisywali...ale to oni stracili na tym :mrgreen: dopra...to narazie na tyle...ide odpoczywac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thekamil, co to za foteczka bo strona mi sie niechce wladowaĂŚ [ Dodano: 2005-08-01, 21:05 ]

boa yakies fotosy ..?
niestety nie by³em wstanie robiÌ :mrgreen: .............ale Sargon to pewnie coœ rzuci pó¿niej............wogule pó¿niej zapomnialo mi siê ¿e aparat wzio³em .ale i tak mamy oko³o 300 fotek dzieki Harcerzowi równie¿ .......najlepsze s¹ oczywiœcie na scenie nio i podni¹ ........nio i przy napojach energetyzuj¹cych =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo cen biletow i powszechnie panujacego syfu bylo bardzo fajnie Muzyka jak zawsze bardzo mi sie podobala tylko ... ta COMA nie wybacze...Pomysl z plenerowa premiera filmu calkiem trafny a sam film bardzo fajny.. jakby nie to ze siedzialem na gumie do zucia to by bylo juz calkiem zajebiscie :mrgreen: Ekipa z 4um troszke mala, ale za to wysmienita...szkoda tylko ze niektorzy juz w niedziele sie ulotnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszê tylko tyle: ogólnie festiwal bardzo udany, nie ¿a³ujê ¿e tam siê wybra³am Jedyny minus ca³ej tej imprezy to warunki hmm higieniczne czy sanitarne :? Ale najwiêkszy plus to wspania³e towarzystwo z którym mia³am t¹ przyjemnoœÌ bawiÌ siê na tej imprezce !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.