Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

VII TYSKI FESTIWA MUZYCZY im.Ryśka Riedla


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzial im o tym kolega kolegi siostry a nie czuje klimatu...
antonnio, masz racje ........z roku na rok coraz wiecej dresikĂłw jest i klimat psujÂą i siĂŞ kicha z tego festiwalu powoli robi :x .............ale i tak to rozkrecimy nasza ekipa forumowa jak zawsze da rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

suzi napisaÂł/a:  no ja pasuje bede na tej imprezie grzeczna bo znowu sobie cos zrobie  suzi, nie ma Âżadnego pasowania tylko zabawa na caÂłego i zobaczysz ze tak bedzie Laughing
hmm.... :| BOA... a sie zaÂłoÂżymy no i macie racje chlopcy troche sie traci juz to co bylo dajmy na to 3 lata temu... ale ja wierze ze sami sobie zrobimy klimata takiego co zapamietamy na dluuugo aa i wlasnie BOA oczywiscie zabierasz sprzeta i zagrasz mi wkonuc ta solowke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zagram pod warunkiem Âże bedziesz spiewaĂŚ
wiesz BOA ja tam zawsze spiewam na plazy nie slyszales rok temu ?? oj Ty pijaku mam nadzieje ze ktos pojedzie bo poki co jest lipa kazdy mowie ze cos innego ma juz... zeby nie bylo ze sobie bede sama tam siedziala :? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot w³aœnie!wszyscy na papry i jazda!wezme ¯ubra który puszczy i namiocik-albo sam¹ karimate,i wdam siê w nu¿¹c¹ rozmowe z kobiet¹ s³uchaj¹c TSA.a potem po³kne ostatni ³yk bursztynowego napoju,œci¹gne skarpetki i wejde pod karimate-naczy siê na ni¹ która bêdzie le¿a³a ko³o mojego streeta,pzytulony do ko³a bêdê czeka³ na przyp³yw,a potem ju¿ tylko z pradem w strone zachodz¹cego s³oùca. [ Dodano: 2005-07-11, 20:37 ]kurde zapomnia³em ¿e nie mam kobiety ale za to moto mniej pali mo¿e jak dorosne to jak¹s kobite w wieku emerytalnym,du¿ymi,du¿¹ rent¹,i dobrze gotuj¹c¹ siê znajdzieoch ale to znaczy ¿e nie bêde mia³ z kim wdaÌ siê w rozmowe przy TSA!o wiem wezzme 2 ¿ubry puszcz¹ce w trawie;) [ Dodano: 2005-07-11, 20:43 ]a s¹ na paprach jakieœ emerytki???z drugim œniadaniem??? i na Fat Boyu(bez g³upich skojarzeù-chodzi o harleya)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo!! To juz calkiem niedlugo, wiec pomyslalem, ze przypomne o imprezce Mozna by sie powoli zaczac synchronizowac, zeby skonczyc do sobotki Ja wybieram sie napewno, tyle ze popracowac jeszcze troche musze w sobote, wiec wyjechac z rybca moglbym kolo 15. Dawajcie jakies znaki. Na 17 mysle ze wartalo by byc, bo o tej wlasnie godzince COMA ma sie wywalic na scene, a kto sluchal to wie, ze super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludki ja tylko chcia³am powiedzieÌ ze jeœli ktoœ nie ma jeszcze biletu to wiem ¿e w EMPIKU w Tychach do pi¹tku sa w cenie 30z³ póŸniej na bramce niestety juz s¹ za 35z³ i w ogóle kto siê wybiera?? spotykamy siê w pi¹tek czy w sobote? co mo¿e by ju¿ jakies konkrety zrobiÌ ludki?? nio to by by³o na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachaczcie o Orzesze
Leo, to raczej ty bys musiaÂł zachaczyĂŚ o nas bo to nie podrodze :mrgreen: przez Pszczyne polecimy wiec na dwu pasmĂłwie mozemy sie spotkaĂŚ ......kwestia jeszcze dogadania godziny ale to napewno dopiero w piatek ustalimy znajac Âżycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka wsumie to ja mam blizej ........ale niewiem jak inni ........coÂś sie wymyÂśli  :mrgreen:
moze niech pierw sie wpisza ludzie ktorzy jada na moto w piatek...to zgadamy sie w jakims miejscu zeby tam razem pojechac...co wy na to?pisac kto jedzie na sprzecie w piatek.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.