Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Średnio głupie pytanie !!!!!!! :)


berni71

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie motyw jest taki ze jak ktos uwaza sie za niepijacego to wzystko przed nim. Po prostu nie znalazl sie z odpowiednimi ludzmi w odpowiednim czasie aby rozpoczac te przygode... Poczatki moga byc trudne bo latwo przegiac ale trening czyni mistrza... Nie ma to jak w GRONIE przyjaciol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rzeczywiscie trzeba alkoholu zeby sie dobrze bawic?!
Nie nie trzeba, ale skoro lubie sie napiÌ, to czemu mam sobie odmówiÌ ?? Jeden lubi bawiÌ sie bez alkoholu, drugi jeszcze przed impreza obala "po³ówkê" i przez ca³a impreze wbija gwoŸdzia w stó³, a trzeci umie bawic sie doskonale dodaj¹c do tego alkohol Ludzie sa ró¿ni, tak jak marki piwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zale¿y co sie rozumie pod pojêciem zabawy...dla mnie zabawa(impreza) to przede wszystkim taniec, po prostu tomnie krêci! Nie cierpiê siedzenia i gadania o pierdo³ach i "chluœnim, bo uœnim" , co niestety wiêkszoœÌ moich znajomych wybiera..ja wolê parkiet. A alkoholu to u¿ywam do czyszczenia napêdów optycznych itp...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeĂŚ, to najwazniejsze jest to, Âżeby siĂŞ caÂłkowicie nie upodliĂŚ Jaki sens jest w zabawie, czy jakimkolwiek spotkaniu towarzyskiem, kidy to wiĂŞkszoÂśc "interesantĂłw" doprowadza siĂŞ do zgonu ? Akurat za tego typu spotkaniami nie jestem Dobrze siĂŞ zabawiĂŚ, pogadaĂŚ i przy okazji napiĂŚ siĂŞ, to jest to co lubiĂŞ Zalewanie siĂŞ w trupa, to dla mnie bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Wicher - bezsens ale nie mow, ze Ci sie nie zdarza
Niestety "szczeniackie" czasy, kiedy na topie byÂło zalanie sie do urwania filmu juz dawno mi przeszÂły Kazdy musi miec jakis umiar, wszystko jest dla ludzi, ale przesada tez nie jest wskazana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z tym gimnazjum to racja bo za tych czasow to sie szalalo z alkoholem no ale naszczescie z tego wyroslem :roll: wkurza mnie czasem jak jade na jakas impreze albo "zlot":P a tam wszyscy najebani tylko jedna osoba w stanie trzezwym i dupa zimna... wiem wiem , najlepiej dolaczyc, no ale jak sie nie ma ochoty to sie nie bede zmuszal tylko ze nie lubie siedziec i sie gapic w jedno miejsce..... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polak nie wielb³¹d i piÌ musi - a co wy tak tylko o tym piciu , jak z g³ow¹ pijesz to spoko , kiedys g³owa sie upi³ i nieby³o z kim piÌ [ Dodano: 2005-07-31, 22:02 ]a to pytanie nie jest srednio g³upie tylko normalne. za to najg³upsze zadawane pytania dla motocyklisty to 99% panie ile to kosztuje i ile to wyci¹gnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIJ PIWO BEDZIESZ WIELKI  (zwÂłaszcza w okolicach pasa  )
Oj tak, nestety temu zaprzeczyÌ nie mogê i w/g Moich skromnych obserwacji wynika,¿e "poddasze" to nawet fajna sprawa Tak w ogóle, to powinnismy za³ozyc jakies kó³ko piwoszy lub innych mi³oœników chmielu Spotkania towarzyskie w celach spo¿ywczych Liczne atrakcje i konkursy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi siĂŞ, Âże powinnismy zrobic jakies spotkanie w odpowieddnim lokalu, gdzie okreÂślilibyÂśmy zakres dzisÂłania i jakiÂś regulamin naszego klubu OczywiÂście posiedzenie nie moÂże odbywac sie na sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi siĂŞ, Âże powinnismy zrobic jakies spotkanie w odpowieddnim lokalu, gdzie okreÂślilibyÂśmy zakres dzisÂłania i jakiÂś regulamin naszego klubu
No ja jestem jak najbardziej za !
OczywiÂście posiedzenie nie moÂże odbywac sie na sucho
Nad tym to nawet sie nie ma co zastanawiac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi siĂŞ, Âże powinnismy zrobic jakies spotkanie w odpowieddnim lokalu, gdzie okreÂślilibyÂśmy zakres dzisÂłania i jakiÂś regulamin naszego klubu  OczywiÂście posiedzenie nie moÂże odbywac sie na sucho
Ja moge byc skarbnikiem To gdzie i kiedy spotkanie zalozycielskie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.