Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1617


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak ... prostowanie felg robia w bielsku - PaweÂł KrĂłl 602833570 ul. ZuchĂłw 54... wlasnie dzsiaj odebralem przednia felge... w sumie mowil ze zrobil co sie dalo ale i tak dalej jest krzywa... tylko "odrobinke" mniej:/ a co do reszty to sie chlopie nie martw:D:D ja juz nie mam w garazu miejsca na polamane kierunki hehe smieszna sprawa ja lusterko mam strzaskane kurde 7 lat nieszczescia :mrgreen: widelki masz napewno proste. Solidna technologia - przyrabalem kiedys w samochod bo nie wychamowalem i zero uszkodzen - wiec u Ciebie napewno jest cacy, tak mysle . Trzeba by sie kiedys spotkac bo chetnie bym zobaczyl bratnia maszyne skladaj go i smigaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZÂłoze go jak znajde obrecz 19 cali 2,15 na 36 szprych bo ta co teraz mam nie nadaje sie do jazdy skrzywiona w bok troche przekrecona i ranty znikÂły w poÂłowiejak moto bedzie w caÂłoÂści to napewno sie spotkamy i wymienimy poglady na tematy aprilekPozdroPs juz mnie skrĂŞca Âżeby jeÂździc ,wiec kto bĂŞdzie coÂś wiedzieĂŚ o feldze lub obreczy to prosze dac mi znaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm propo felgi to moze byc problem bo fele do moto sa znacznie twardsze niz w aucie i powinnes sie liczyc ze przy prostowaniu felgi moze ona peknac i wtedy zostaja cie 2 mozliwosci wymiana calej fely badz zalanie pekniecia cieklym aluminium ten 2 sposob jest tanszy a gdzie prostuja to z tego co wiem prostuje koles w dg na przeciwko geanta czy reala nie wiem co tam jest dokladnie ale jak jedziesz od katowic przez sc do dg glowna trasa to na swiatlach obok "geanta" skrecasz w prawo i tam kolo ma duzy warsztat wulkanizacyjny i tam tez prostuje felgi moze tez przelozyc i wywazyc opone oczywiscie maszynowo opone powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.