Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RĂłżnica w gażnikach


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

dodatkwo ,inne nastawy i dysze miaÂły wersje amerykaĂąskie i europejskie.jednoczeÂśnie wytÂłumaczĂŞ bo mogÂą niektĂłrzy nie wiedzieĂŚ dlaczego byÂły jednoczeÂśnie produkowane wersje 700 i 750 (np VFR,Virago i inne) mianowicie:amerykanie wypuÂścili przepis ze motocykle importowane o pojemnoÂści powyÂżej 750 bedÂą dodatkwo opodatkowane,a poniewaÂż japoĂące umiÂą liczyĂŚ to wypuÂścili na amerykĂŞ 700,i przez to mieli wiĂŞcej klientĂłw.i na przykÂład Kawasaki LTD 700 ma inne ustawinia w gaÂźnikach(w stanach mogÂą byĂŚ spaliny bardziej zanieczyszczone )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnei mam w Virago 750 gazniki z 1100 czy to mozliweCzy mozna regenerowac gazniki.Z kazdego z gaznikow wychodzapo jednym dosc grubym wezyku nie sa nigdzie podlaczone ja jeden z nich sie zaslepi przestaje dziala jeden z cylindrow czy te wezyki maja byc gdzies podlaczone czy powinny swobodnie lezec sobie na gaznikach. Moze wiecie co to za elementy i do czego sluzaPozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiez sprzeta do serwisu bo sam jak sie nie znasz to narobisz wiecej szkod niz pozytku...
ÂŚwiĂŞta racja!!ale i tak odpowiem:
Z kazdego z gaznikow wychodzapo jednym dosc grubym wezyku nie sa nigdzie podlaczone ja jeden z nich sie zaslepi przestaje dziala jeden z cylindrow czy te wezyki maja byc gdzies podlaczone czy powinny swobodnie lezec sobie na gaznikach. Moze wiecie co to za elementy i do czego sluza
wiêc tak,te wê¿yki jeœli wychodzi³yby z kroÌców ss¹cych to powinny byÌ pod³¹czone do kranika.ale mo¿liwe ¿e jeœli s¹ z gaŸników to te¿ maj¹ byÌ tam pod³¹czone.wiêcej wyt³umacze jak wróce-czas mnie nagli pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.