Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jednoślad do ściagniĂŞcia


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie, powiedzial ze jedzie na pewno ponad 120 na pierwszym biegu. To mamy lepsze informacje na temat tego motocykla od Ciebie:))A co do tego ze jednosclad to takie gadanie o wszystim i o niczym zgadzam sie ale dobrze ze chociaz taki program jest, lepiej taki niz wogole... [ Dodano: 2005-05-21, 10:26 ]Jest nowy! Wlasnie wczoraj sciagnalem, nawet fajna relacja z zrajdu enduro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jestem œwierzo po obejrzeniu najnowszego programu "jednoœlad" (16.07). Ucieszy³em siê bo mieli gadaÌ o XJ-ce o WFM-ce ale za du¿o siê nie dowiedzia³em... jednak co siê uœmia³em to moje (ale o tym póŸniej). fajny reporta¿ o XJ (mój stoi w gara¿u od kilku dni wiêc przynajmniej przypomnia³em sobie jak ten sprzêt wygl¹da), ale za du¿o siê nie dowiedzia³em... wiem tyle ¿e to jeŸdzi, ¿e cosik stuka w silniku i nie nale¿y siê tym przyjmowaÌ, ¿e ma³o to pali... i ¿e jeœli jest to odblokowana wersja (61KM) to pojedzie 160km/h - wygl¹da na to ¿e ja posiadam takow¹ (licznikowe 180 pokaza³a). Fajnie utrzymana WFMka by³a prezentowana... niestety moja tak siê nie b³yszczy najlepszy jednak by³ w³aœciciel Cezety hihi. JeŸdzi sobie w skórzanej kurtce bo prze 80 wieje mu Cieszy siê z tego ¿e ma hamulce bêbnowe, bo przynajmniej nie przeleci przez kierownicê tylko jak hamuje to sobie p³ynie a nie "staje dêba" jak to okreœli³ 8) najlepszy fragment by³ jak prowadz¹cy pyta³ siê go o kapi¹cy olej spod silnika... w odpowiedni na pytanie us³ysza³ ile goœÌ leje oleju do benzyny, trzeba by³o naprowadziÌ go na to ¿e ten olej nie skrapla siê z paliwa hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.