Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Maxi motor show Ostrava 15.-16.07.2005


kuki

Rekomendowane odpowiedzi

wiĂŞc jo byde ok 8.10 pod minimalem,a mam malutki problem-brak dachu nad gÂłowÂą(hehe jak kaÂżdy motocyklista )-ale juÂż tam w pepikach nie mo kiery miejsca? ÂśpiwĂłr mom,najwyÂżej zrobia se wyro obok mojej dzioÂłchy i przekimom do rana.pzdr hehe ale siĂŞ ciesze,aha mom pytanko do yamaszki-jo w orzeszu moga na Ciebie czekoĂŚ ale musisz daĂŚ znoĂŚ,potym jechalibyÂśmy razem. do jastrzĂŞbia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jak cos bede popoludniu, moze pod wieczor... zalezne to jest od paru czynnikow. 1 - stary nie chce puscic bo sie boi ze mi lancuch szczeli bo zwisa jak psu .... no 2. pogoda - jak do tego czasu bedzie ulewa to odpada... 3. nie wiem gdzie to jest (dokladniej). Dla tych co byli wtedy kolo Ostravy na tym zlocie to prosilbym jesli mozna o podjechanie na ta stacje kolo ronda gdzie ta Trike'a tankowala... mam numery to badzcie czujni i niech przynajmniej jeden sie poswiecu i nieche nie pije 50 % ze bede............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapeszajcie dzisiej byÂło super a jedziemy przecieÂż na poÂłudnie,mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie tak ciepÂło Âże laski bedÂą chodziÂły w bikini a mĂłwiÂą: motocyklem moÂżna jeÂździĂŚ caÂły rok ino motocyklista musi byĂŚ ubrany odpowiednio. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA NIEWTAJEMNICZONYCH MAÂŁA MAPKA BARDZIEJ DOKÂŁADNA NIZ NA CZESKIEJ STRONIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ............DWA WINA SIE ZA TO NALEÂŻY =) [ Dodano: 2005-07-15, 23:53 ]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZABIERAC NAMIOTY KTO MOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zajebiœcie boli!!!podsumowanie:-kuki jednak wyjecha³ na szczyt swoim 'motocyklem'(dla nie pinformowanych to ten który wzbudzi³ wiêksze zainteresownanie ni¿ np. moto Pavla Vika)-piwo tanie by³o-pepiki bardzo mili i czêstowali nas gorzo³¹ jak¹s-wino improtowane z polski te¿ dobre by³o-kole¿anka pokaza³a w¹trobe(na streapteasie) -hotdogi w ikei z¹ zajebiste-jedziemy tam znowu pojeœÌw przysz³ym roku?-ale kurwa ma ktoœ fotke kolesia który bi³ rekord jazdy w butach za samochodem???to ten który wygl¹da³ jakby przyklei³ siê zderzaka-zgubiony jeden paszport-2:0 dla Polaków(Gadget z Boa podebrali po hoddogu-a Boa nawet kromke jeszcze wzi¹³ )-a ja gówno z ich jêzyka rozumia³em-aha dziêki gadget ¿e wyci¹gn¹³eœ mnie z tego pola zbo¿a I NAJWA¯NIEJSZE!DZIEWCZYNY NIE DMUCHAJCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO KUKI!!!!!!!!!!!ChÂłopak jest kurcze pomysÂłowy, to mu trzeba zostawiĂŚ!!!! [ Dodano: 2005-07-17, 17:30 ]A najlepsze,ze w trakcie naszej drogi powrotnej do Bielska, natknelismy sie na ekipĂŞ chÂłopakĂłw z Czechowic i okolic, chÂłopy jeÂździli sobie na gumie obok salonu Gixera, spooko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.