Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1612


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

(SPAM)  No i tak robie co w tym bumerangu jest takiego ciekawego azeby tam przyjechac  przyjezdz aparu klientow nic wiecej postaja chwile i spadaja.  Wole z ekipa se posmigac na motorach a nie zawracac se dupe jakims spotkaniem wielkim  A co do Ciebie wicher to ty siedzisz tylko w domu przed kompem i nadajesz
Ja tam lubiê sobie do Bumerangu pojechaÌ, posiedzieÌ, wypiÌ cole i pogadaÌ ze znajomymi. Motocyklista te¿ cz³owiek i lubi sobie pogadaÌ. No, ale ¿e Twoja niezwykle nieskomplikowana osobowoœÌ, niewiele ró¿ni¹ca sie od Ramaphitecusa, nie pozwala Ci tego zrozumieÌ i towarzyski to Ty chyba nie jesteœ, wiec to ju¿ twoje zmartwienie :mrgreen: Co do kompa to: Siedzê, bo lubiê, a to ile czasu przed nim spêdam, to te¿ nie Twoje zmartwienie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale Âże Twoja niezwykle nieskomplikowana osobowoœÌ, niewiele ró¿niÂąca sie od Ramaphitecusa, nie pozwala Ci tego zrozumieĂŚ i towarzyski to Ty chyba nie jesteÂś, wiec to juÂż twoje zmartwienie  
dobre,hehe ale w sumie Timac te¿ ma trochê racji-przyje¿dzaj¹ tam ludziska,popatrz¹, i jad¹,na Bumie nie ma jakihœ specjalnych zajêÌ ani atrakcji.to poprostu spotanie-jak siê ludki znaj¹ to mog¹ se pogadaÌ ,a jeœli Timac ma mo¿liwoœÌ spotykania siê ze znajomymi na codzieù to ciê¿ko mu siê dziwiÌ.tam czêsto ludzie z nudów poprostu przyje¿dzaj¹.A z Pszczyny nie ma za blisko na Buma.Och i znowu ten spam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chopaki Wszystko elegancko tylko ze jeszcze nie odebralem moto od ratkow,mialo byc na sobote ale nie wyrobili,mam nadzieje ze jeszczcze dzis mi zadzwonia zeby przyjechac po odbior.W Boomie sie pojawie na bank w ten czwartek ,przyjade zobaczyc jaka atmosfera ,poznam kilka osob,wypije soczek i zawine na chate,napewno nie zaszkodzi.Gixer w takim razie Ciebie tez odwiedze bo na plakacik dalej choruje.No i mam nadzieje ze juz wkrotce wyruszymy na jakies wspolne smiganko Pozdrawiam ZOMB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.