Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1616


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem nie mogê.Od czasu imprezy dla dzieci na Pustyni B. zaliczy³em kilka wycieczek no i ³aùcuch w moim Bigu niestety siê wykaùcza. W przysz³ym tygodniu zamawiam nowy. Mo¿e nastêpnym razem bêdê móg³ pojechaÌ z Wami.Pozdrawiam i ¿yczê udanej wycieczki P.S.Czy GoœÌ na ¿ó³tym BMW R1200 GS jedzie z Wami?Chcia³bym Go bli¿ej poznaÌ Bez podtekstów, chodzi o wspóln¹ pasjê - motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GoœÌ na ¿ó³tym BMW R1200 GS jedzie z Wami?Chcia³bym Go bli¿ej poznaÌ Razz Bez podtekstów, chodzi o wspóln¹ pasjê - motocykle
Tak dla ÂścisÂłoÂści - to wydaje mi siĂŞ Âże to byÂł R1150 GS Tak Artur czasami jeÂździ z nami - generalnie stawia siĂŞ na kaÂżdej imprezie i wiem Âże mogĂŞ zawsze na niego liczyĂŚ - wyÂślĂŞ Ci maila do niego na PW (oczywiÂście po wczeÂśniejszym z nim uzgodnieniu).
Pozatym Muzyk widze ze moto zmieniles na TDMke nono WinkPS A kiedy planujecie wrocic?
Tak zmieniÂłem dokÂładnie 14.12.2004 I jestem baaardzo zadowolony no moÂże oprĂłcz spalania, ktĂłre jest wyraÂźnie inne jak w MZ ale juz sie przyzwyczaiÂłem. Hmm a co do powrotu to chyba piszĂŞ juÂż po fakcie wrĂłciliÂśmy dzisiaj okoÂło poÂłudnia.Zapraszam do obejÂżenia zdjĂŞĂŚ:http://www.musician.republika.pl/ A kto nie byÂł niech ÂżaÂłuje Niestety musiliÂśmy trochĂŞ skrĂłciĂŚ trasĂŞ - ze wzglĂŞdu przede wszystkim na warunki atmosferyczne. Trzeba bĂŞdzie jeszcze raz pojechaĂŚ do ominiĂŞtych "obiektĂłw"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniÂłem dokÂładnie 14.12.2004  I jestem baaardzo zadowolony  no moÂże oprĂłcz spalania, ktĂłre jest wyraÂźnie inne jak w MZ  ale juz sie przyzwyczaiÂłem
No tak 250 to nie 850Muzyk jezeli bedzie cd wycieczki to daj znac na forum z chcecia bym sie zabral z wami.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.