Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Imprezujacy Brronx w UK


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

no dzis rano bylem malarzem potem popoludniau ok 13 quadem latalem po polach i kosilem potem doi 16 ciagnikiem i tez kosilem ino wieksze powierzchnie a po 17 robilem siec jutro bede robic jakas stronke www i klas brukdo qurna wicherku dokladnie wsio robie , a najlepsze to jak rano ide kurki karmic , kara mi wejdzie w droge z buta w ryja... i juz nieniosa tyle jajec a potem zarzuce fotki jak na KTM wale na kole i inne jeszcze ciekawe co tam wogule wicherku w kraju ?? [ Dodano: 2005-07-15, 22:40 ]e no kurna on na tylne Âłoba na jednych juz jechalem ale prawie polecialem ... qurna jak ciagnolem na smietnik tobolki to ze skarpy usunelo mi sie conieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty sie tych kur nie boisz, ja bym do kurnika w Âżyciu nie weszÂła, a jeszcze jajce kwokÂą zabieraĂŚ, to juÂż wogĂłle, jeszcze mi Âżycie miÂłe.... co do ciÂągnika to teÂż bym se pojeÂździÂła, jak wrĂłcisz we wrzeÂśniu to mam nadzieje mnie powozisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam wogule wicherku w kraju ??
SzaÂłu nie ma Bronx Powaznie zastanawiaÂłem sie nad zmiana tego kraju na lepsze, ale niestety brak siÂły przebicia Dlatego tez postanowiÂłem wyjechaĂŚ na podbĂłj skandynawii i tam otworze centrum dowodzenia Âświatem i bĂŞde wdraÂżal moje rewelacyjne pomysÂły WyÂśle Ci kartke i jakies poroÂże w paczce Wracaj szybko chÂłopie i przywieÂź duzo pachnÂących funciakĂłw, tak co se jako bejca w koncu kupisz Fajnie, ze moÂżesz poÂśmigac na sprzetach, zawsze to jakis odmulacz w szarej codziennoÂści :mrgreen: Pozdrawiam i powodzenia zycze 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to na kolo postawic !!!!!!
Na kolo quada? Dosyc prosto, najlepiej nogi na tyl wrzuc, fajnie idzie na kola.
zy ja dobrze widze YFM660R Grizzly??
Eee, do grizzly wogole nie podobne - jakies swiatla dziwne(chyba ze jakis stary grizzly??) To bedzie kodiak?? Jesli tak to fajna maszynka mialem przyjemnosc jezdzic taka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, mordo ty nasza a co ty tam robic pojechales korde czy smigac po polach nie enooo...taka robota to i mi odpowiada:P:Paa kury so fajne zwlaszcza jak sie znerwujo hehe...i dzub w leb hehe..Pozdrowieniaa z Polskii nie zapomnij nam przywiesc czegus:)a od kogo wytargales KTM ke i grizllego?/.. korde fjaniee fjanie...a ja tu cuduje by zlapac grosza a ty wystarczy kury poinerwowa ci jeszcze masyznami dadzo sie pozjezdzac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade to kodiak fajnie sie lata ale powyzej 30 MPH po asfalcie straszni kijowo...za to na polu to sie smiga az zal konczyc no dzi ktm sie bawilem mam fotki wiec wstawie jak wrzauce na kompa(czytaj jutro:D)a z tym guadam to wlasnie siaedzialm na dupie , nogi na tylnrj pace i ni bata nie idzie....manka a miwielm bier spuna i dzilkcho jedz z nami dobra koncze tera bo z Pania Bronxowa zabalowalismy troszke i idymy spacrano jak wstane to poskrobie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade to kodiak
a z tym guadam to wlasnie siaedzialm na dupie , nogi na tylnrj pace i ni bata nie idzie....
Nogi jak najdalej na tyl i mocno gazu!! Idzie na koÂło!! Jezdzilem kodiakiem, tyle ze tym 450. Powinien spokojnie do pionu isc tylko musisz pocwiczyc. A co za KTMa masz? Fajna robotke masz- ja bym mogl nawet za darmo pracowac jakbym mial do dyspozycji kodiaka i KTMa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jaaa bronx byq ....wjechales na te forum wkoncu ...i to na KTM-ie zesz ty... se mozesz ych tez byym pofrowal .... przyslij mi zaproszenie to moze przylece ;D w przyszlym roq tesz grzeje za granice ...mysle!! ucaluj panai braksowa odemnie ...i wracej do nas wartko oczywiscie z tym KTM-em i quadzikiem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam kilka fotek z jazdy na ktm , niestety to tylko screeny wiec jakosc kijowa....no ale najlepsze to ze pierwsze kroki w stawianiu mam za soba tam nizej zdjecie wnetrza kosciola .. jakis PARIS cos tam ... --> mownica, a niezdazylismy pstryknac fotki obrazu na snianie.... lew czarny ...przerazajacy... klimat w tym kosciele taki ...straszny byl.. no ale to anglicy no i obiecane fotki z knajpki motocyklistowa na koniec Bronx w slomiance narazie ejst spoko , ale tak zal sciska jak czlek se mysli ze tera polowa mozczy sie nad zalewem czy gdzies na pepiski biega na zloty... no ale coz zrobic...chopaki bawta sie dobrze a ajak sie wruci to sie odpije stracony czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.