Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i czas na relacje !!powiem krotko DO PIEKÂŁAAAA !!!! nie no to byl moj pierwszy zlocik w czechach i juz wiem ze nie ostatni !! jazda jazda ale sie dzialo. zaczelo sie pieknie bo od 4 godzinnej jazdy z przygodami tymu zerwane zabieraki ale to pozostaiwe bez komentarza.na miejscu lupanina ostro dwa tysiaczki potem parki za 30 koroniasow i do konca juz tylko basuwa. z pepikami to sie dupnie gada hie hie ni hu hu nic nie rozumiec. maltretowanie skody masakra. pogo pod scena jeszce wieksza biba. potem gadalem z jakims czeskim rysownikiem hie hie nawet sie dogadalem no i kurde "biaÂła dama".... poezja smaku !!! a najbardziej to mnie dobil rum!!!! widac to zreszta na fotkach.myslalem ze to soczek jableczkowy... heheh. a najgorszy to poranek. przy wodopoju to wygladam jak dziecko z afryki ekipka jestescie zajefajni nic tylko wiecej takich imprez !!!! wytrzezwialem to dopiero nad jeziorkiem taka bania byla ale jakos sie dowloklem do domuno to do nastepnego PIEKÂŁAAAA !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GADGED czemu ja o niczym nie wiem
suzi, poprostu tyle nie pij :mrgreen: [ Dodano: 2005-07-04, 23:41 ]
Arczi po caÂłych dniach pracuje i nie ma czasu zamieszczaĂŚ fotek
Arczi, tylko nie mĂłw Âże teraz dla odmiany sÂąsiadÂą trawe kosisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi napisaÂł/a:Arczi po caÂłych dniach pracuje i nie ma czasu zamieszczaĂŚ fotekArczi, tylko nie mĂłw Âże teraz dla odmiany sÂąsiadÂą trawe kosisz    
BOA chyba nie bo u mnie nadla wysoka jest,... musze mu chyba przypomniec o niej:P:Paaa i nie rob ze mnie nie wiadomo kogo :[ bo normalnie naprawde ebdziesz spal nastepnym razem przed namiotem!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA do twarzy CI z bia³¹ dam¹
suzi, ja tylko trzymaÂłem butelke dla Ciebie bo widziaÂłem Âże tÂą co pijesz juÂż koĂączysz i z tych oparĂłw tak mnie skrzywiÂło ........bo ja nie lubie takich trunkĂłw wole mleko :P :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spun, Arczi, BOA6, eh ta wyobraznia chlopcy.... ARCZI ja nie powiem kto z SARGONEM w jednym Âśpiworze spal!! i jaki zadowolony rano wyszedles :PBOA a TY ile gleb zaliczyles pod scena...???? SPUN a TY to o trojkontach cos gadales.... eh chlopcy chlopcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan, .........niewiem jak reszta ludzi ale ja mam problemy ze sciagnieciem tych fotek jakies bledy mi wyskakuja albo nie œci¹gnie wszystkiego ..............umia³ byœ coœ z tym zrobiÌ ...............a mo¿e poprostu mi coœ nawala .........komu siê uda³o œciagn¹Ì wszystko????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOA6, mi tez sie nie udalo, chociaz conieco sie sciagnelo... 8)  no moze w sumie to i lepiej nie zobacze kolejnego odcinka z cyklu... "pani s."  :doh:  :ranting:  :ranting:  :cry:
zobaczysz zobaczysz:) jutro popracujĂŞ nad tym i postaram siĂŞ to naprawiĂŚ (BOA ale mail do Ciebie pĂłjdzie osobno )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:  BOA6, mi tez sie nie udalo, chociaz conieco sie sciagnelo... Cool no moze w sumie to i lepiej nie zobacze kolejnego odcinka z cyklu... "pani s." doh doh ranting ranting Crying or Very sad  zobaczysz zobaczysz:) jutro popracujĂŞ nad tym i postaram siĂŞ to naprawiĂŚ (BOA ale mail do Ciebie pĂłjdzie osobno Wink )
Âłoooo ciup... ej no chlopcy nie robcie mi juz wiecej siary niz juz mam .. juz wystarczajaco postraszylam swoja osoba na fotkach!! oszczedzcie wspolbraci cio!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie pĂłjdzie osobno
oki wielkie dzikei ...........................a ty suzi, siĂŞ niemartw wybiore z tego odpowiednie foty ina forum rzuce luzem [ Dodano: 2005-07-05, 22:44 ]KOLEJNE ZDJĂCIE Z ÂŻYCIA NASZYCH RODZYNKĂW..... NIE BEDE TEGO KOMENTOWAÂŁ .............ALE ICH WZROK NAMIĂTNY WSZYSTKO TÂŁUMACZY WYBACZ SUZI NIE MOGÂŁEM SIE POWSTRZYMAĂ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.