Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3 Lipiec zlot w Petrvalde w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde a ja sie nie zalapapalem na zadne zdjecie hehe no ale sie nie dziwie bo jakos nie do towarzycha bylem... kuzwa okres albo co ? Przynajmniej Suzi wygralem zaklad ze mnie nie spijesz w Czechach Dajcie fotke salonowej rakiety Kukiego :mrgreen: Bylo swietnie!! Dzieki wszystkim (zwlaszcza za to ze jechaliscie wolniej :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ubolewam strasznie Âże nie zdÂązyÂłem uchwycic tego momentu jak siadasz na konia a on ze strachu siĂŞ zesraÂł Mr. Green Mr. Green .......to byÂła moc biedny konik Very Happy ........widac Âże zwierzĂŞta czuja respekt do Ciebie Laughing
heeh no coz BOA a Ty nie czujesz do mnie respektu :P
no to ja juz myslami na nastepnym wypadzie z ekipa ..//; ]
SPUN to kaj jadymy?? :mrgreen: :mrgreen: taa sie tlumacz.... niedoœÌ ze mi rozwaliles cale ramie - zrzucajac mnie z dachu tej pieknej limuzyny :wink: , lokcie to juz nie wspominam to jak ASIA wyszla z namiotu po tej nocy waszej to ledwo sie umiala ruszyc :PBOA Ty lobuzie jeden nie no na nastepna impreze zabieramy ze soba apteczke przynajmniej ja powinnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck... rozpisa³em siê i wciê³o mi to... :| a wiêc piszê jeszcze raz, ale bez rozpisywania siê ogólnie by³o super - masakra bawi³em siê super, jecha³o siê te¿ fajnie... pozna³em kilka ciekawych osóbek z forum i niejakiego D¿i(coœ tam), w ka¿dym b¹dŸ razie Czecha- miejscowego, któego kolega poleg³ na froncie (czyt. piwo go zmog³o) i pi³ z nami miss mokrego podkoszulka by³o s³abe bo nie by³o tam "naszych" dziewczyn"trochê statystyk zrobi³em 400km ze œrednim spalaniem 4.7 teraz idê pod prysznic... bo wstyd siê przeznaÌ ale jak wczoraj przyjecha³em do domu to wypi³em piwko, zjad³em coœ, posiedzia³em chwilkê i po³o¿y³em siê dos³ownie na "5" minut ¿eby troszkê odpocz¹Ì... no i z ³ó¿ka w ubraniu wsta³em o 4 rano umy³em tylko z¹bki i dalej poszed³em spaÌ komu przes³aÌ fotki i filmiki? mo¿e komuœ na Skype? by³oby ³atwiej i szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh no coz BOA a Ty nie czujesz do mnie respektu
suzi, pewnie Âże czuje ........wiĂŞc strach mysleĂŚ co by siĂŞ zemna staÂło jakbyÂś mnie dorwaÂła tak jak tego konika .........mam nadzieje Âże nie skoĂączyl bym, tak jak on :mrgreen: [ Dodano: 2005-07-04, 10:08 ]mr.offroad, niemartw siĂŞ jesteÂś na foteczkach tylko jeszcze wszystkich nie zamieÂściÂłem ............zaraz to uczynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.offroad, no proshe ... suzi, no mala ja mysle ze po blisq np szczyrk ...poogladamy sobie paraaalotniarzy ...ii polatamyy se pogorach <skrzyczne..; ]alan ja na rezerwie/5l zrobilem dokladnie 97km ...pchalem moto do stacji /zas/..: D <zdumiony> aa dokladnie 264km na 15l ..; ] hihi ...<krycha>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, no mala ja mysle ze po blisq np szczyrk ...poogladamy sobie paraaalotniarzy ...ii polatamyy se pogorach <skrzyczne..; ]
a kiedy?? :| a tak w ogole to przyszly weekend wiecie smigamy kajs yno kaj?? :| :| BOA... normalnie foty pierwsza klasa tylko czemu na nich jestem ja ?? hmm.. :| . nastepnym razem ja robie fotki TOBIE aaaa i jeszcze jedno z WAS TO SA PIJAKI JEDNE :P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, heh ...w przyszly weekend to ja na wesele idem ....aa gadget se robi normalnie impreza na ktora was pefno zaprosi jesli jescze tego ni zrobil ... wiec no weekend zajety .... aaa wogole wszystko zalezy od funduszy .. ale na pewno gdzies w niedalekiej pszyszlosci mykniemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w przyszly weekend to ja na wesele idem ...
hehe widze ze zmiana warty :P
.aa gadget se robi normalnie impreza na ktora was pefno zaprosi jesli jescze tego ni zrobil ...
hm... :| :| :| aaa wogole wszystko zalezy od funduszy .. ale na pewno gdzies w niedalekiej pszyszlosci mykniemy ...eh o funduszach nie mowmy teraz zbierajnmy na TYCHY co prawda to dopiero ostatni weekend lipca ale tam sie bedzie dzialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, Âże jak zwykle jest czego ÂżaÂłowaĂŚ Ja w sobote byÂłam w czechach, ale niestety nie w Opavie ino w Jablonkovie na festiwalu reggae, napastowaÂły mnie lesbijki, byÂł namiocik z fajkÂą wodnÂą, ogĂłlnie imprezka super... a w niedziele bylam na wiejskim festynie jezdziÂłam na karuzelach, ale najlepszy byÂł mĂłj wystĂŞp z Jumbo Africa, nie wiem jakim cudem wzieli mnie na scene(tylu chĂŞtnych byÂło) pokrĂŞciÂłam bioderkami, a publika szalaÂła (mam nawet film)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan, to wrzuc te na ktorych mnie nie ma :P mniej roboty bedziesz mial:D a reszta do mnie na cenzure!! hehe
za póŸno... fotki ju¿ ³aduj¹ siê na serwer ale i tak muszê Ciê zmartwiÌ... bo jesteœ na niewielu z nich jednak nastêpnym razem to siê poprawi póki co zamieszczam link do filmów: http://www.megaupload.com/?d=23OFOL6W - aby pobraÌ to po wejœciu na t¹ stronkê trzeba trochê poczekaÌ a¿ to siê za³aduje a póŸniej klikn¹Ì na "download " czy jakoœ tak...ok ju¿ s¹ fotki... niektóre siê powtarzaj¹ (tzn s¹ te same ujêcia co zdjêcia BOA, ale nie chcia³o mi siê wybieraÌ fotek... trochê one zajmuj¹ miejsca, ponad 60MB ale nie chcia³o mi siê zmniejszaÌ ich objêtoœci )http://www.megaupload.com/?d=23FZQ9R1http://www.megaupload.com/?d=237KW9A6nie wszystkie s¹ dobrej jakoœci, ale cosik na nich widaÌ :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.